Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Менеджер ФК Дніпро Красніков перебирається працювати в Шахтар
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Голова трансферного відділу ФК
Дніпро Євген Красніков
переходить працювати в Шахтар.

Про це інформує FCDNIPROcom,
посилаючись на власні джерела.

Нагадаємо, раніше ЗМІ називали
нинішнього наставника Дніпра
Мирона Маркевича одним з
претендентів на посаду головного
тренера Шахтаря, яка сьогодні
став вакантним після відходу Мірчі Луческу.
Правда, сам Маркевич ці чутки
спростовував.
Мы конечно желаем ЕАК плодотворно заниматься любимым делом,НО КАК БЫ и всё равно где именно он будет работать.
Красніков: Я ніколи не працював в Дніпрі

22 травня 2016, воскресенье. 11:47

Колишній спортивний директор харківського "Металіста" Євген Красніков прокоментував інформацію про свій перехід з "Дніпра" в "Шахтар".

- Я не можу перейти з "Дніпра" в "Шахтар", тому що ніколи в дніпропетровському клубі не працював.

- Тим не менше, переходи в "Дніпро" Руїса, Піко, Едмара і Папа Гуйє пов'язують саме з вашим ім'ям.

- У мене чудові стосунки з керівництвом "Дніпра" і головним тренером цього клубу Мироном Маркевичем. Він близька для мене людина. Я насправді мав відношення до переходів в "Дніпро" Руїса, Піко, Едмара і Папа Гуйє, але це була інформативна допомога. Рішення по цих гравцях брали керівники "Дніпра" і головний тренер.

- А що скажете щодо роботи в "Шахтарі"?

- Єдине, що можу сказати по "Шахтарю", це те, що Мірча Луческу залишає команду, відкриває нову сторінку в історії клубу. Луческу вважаю класним тренером, який підняв рівень не тільки "Шахтаря", а й всього українського футболу на новий якісний рівень.

Джерело: Matchday
URL ссылки