Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Кутепов: "Маркевич переграв Михайличенка тактично"
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Колишній ворота Динамо і Металіста про гру цих команд у минулому турі.


[Изображение: kutepov.jpg]

"На щастя, мої сподівання мали під собою реальне підґрунтя: гра вийшла красивою, змістовною, багатою на забиті м’ячі. Хорошим також вийшов антураж: сприятлива тепла погода — як для цієї пори року, велика кількість уболівальників, закручений, до певної міри, сюжет — маю на увазі кілька не зарахованих влучень у ворота. Хоча загалом вважаю, суддівство, попри побоювання, виявилося висококласним: претензій до Віктора Швецова небагато. Виокремив би одну й головну: коли «Динамо» забило, можливо, мав місце міліметровий офсайд. Однак, зваживши на впевнену перемогу «Металіста», ця похибка не має значення. Тобто, тут перед нами — ще один «плюс» матчу: не було додаткових факторів, які могли б уплинути на його результат.

Чому виграв «Металіст»? Бо продемонстрував високоякісний змістовний футбол, бо його тренер переграв тренера киян тактично (можу згадати, наприклад, використання істинно динамівської тактики на контратаках), бо дуже добре тримав м’яча, бо класно збивав динамівську гру. Іще: стало очевидно, що наразі харків’яни перебувають у незрівнянно кращих функціональних і психологічних кондиціях, аніж їхні суперники.

Чому програло «Динамо»? Якщо коротко, мій діагноз матиме такий вигляд: кияни наприкінці вересня потрапили в глибоку яму (тут можна говорити про велику кількість аспектів), із якої вибратися не можуть. І найближчим часом не зможуть. Саме тому більшість їхніх виконавців не показують сьогодні того, чого від них хочуть: загалом улітку «Динамо» добре підсилилося, проте, по суті, жоден літній новачок не перебуває нині у відповідній формі. За великим рахунком, уся команда «сіла», хоча потенціал у «синьо-білих» є. Хто винен? Не знаю. Причому біда сучасного «Динамо» навіть не в тому, хто винен у конкретному провалі, а в тому, що того винного знайдено не буде: така там система — «колективна відповідальність». У Києві традиційно за все відповідає якась уявна група осіб, яка, за пильнішого розгляду, є збіговиськом цілком невинних «професіоналів». Відтак клуб, на мою думку, має сумні перспективи: коли є певна організація, котра не вміє робити висновки з помилок, вона не може розвиватися… Ось на післяматчевій прес-конференції Олексій Михайличенко висловив думку, що починається будівництво нової команди: скільки разів ми чули щось подібне за останні десять років?

Про прогноз і його справдження. Так, напередодні матчу передбачав нічию — 2:2, і, в принципі, вгадав… У тому плані, що забитих м’ячів було чотири, просто один із них залетів не в ті ворота. Добре, коли наші команди часто забивають: поточного сезону в нас чи не рекордні показники в цьому плані.

Про аутсайдерів серед лідерів. Нагадаю, думали, що з четвірки найсильніших команд ПЛ найслабкіші — харків’яни та кияни, проте луганська «Зоря» показала, що все не зовсім так… Наразі саме «Металіст» бачиться головним претендентом на друге місце. Заслужено…"

газета "Український футбол"
Всегда, когда речь идет об Игоре Кутепове, у меня перед глазами:
И еще:Все по делу. Кутепов и Горяинов чем-то схожи. Бойцы одним словом.
Прошу обратить внимание на то, что последнее видео - игра Кутепова за киевское Динамо. Оно тянуло к себе все, что блестело.
URL ссылки