Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Андрій Ткачук «Спитав Годуляна, коли ми з Харкова без вилучення поїдемо?»
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Андрій Ткачук вже звично для останніх матчів почав поєдинок на лаві запасних. Однак у перерві він замінив Дмитра Льопу і активно працював у центрі поля. Саме після його підкату Младен Бартуловіч отримав м’яча і відродив в матчі інтригу. А ще раніше сам Андрій міг забивати після подачі кутового.

– Андрію, на початку другого тайму ти бив головою у незахищені ворота. М’яч пересік лінію?
– Мені не було видно, але здається, що ні. М’яч котився по лінії, швидше за все, він її не пересік.

– Дргий тайм якісно відрізнявся від першого. Чому?
– Тренер трохи нас струсонув в перерві. Крім того «Металіст» розслабився, адже в першому таймі вони дуже комфортно себе почували, рахунок був на їхню користь. На другий тайм суперник вийшов вже не таким...

– Після гола Младена ви відчували, що можете бодай нічию здобути?
– Відчувалося. Ще до цього були моменти і після гола, але забити нам не вдалося.

– Сьогодні Бартуловіч опинився, зокрема, і в твоїй шкурі. Ти ж знаєш, як це бути вилученим в Харкові Віталієм Годуляном... Нічого Бартуловічу після гри не казав?
– Ну, ми попереджали Младена, що такі ігри є досить небезпечними. Але після вилучення я підійшов до Годуляна і спитав в нього: «Ми бодай раз виїдемо з Харкова без вилучення? Чи буде хоча б одна така гра?» Натомість він відповів: «Давайте, грайте, що ви тільки розказуєте?».

Інформаційний центр ФК «Карпати», http://www.fckarpaty.lviv.ua
А цензурно говорить не пробовали? Не поймут, Азия-с?
Cвиньи!Ломали наших ребят без всякой жалости!В кость!И еще недовольны кол-вом карточек,пусть скажут Годуляну спасибо,что он 6 красных не дал ,вместо 6 желтых.Я так понимаю,что Бартуловичу еще КДК "накинет".
Не надо быть костоломами, тогда и без красной уезжать будете. Обиженные, блин(
... а когда ломать наших игроков из чувства "особой" мотивации перестанете!
Когда играть научитесь!
В церкві були?
Коли помiняють президента i тренера
(2013-10-27 18:31)raws писал(а): [ -> ]Коли помiняють президента i тренера

Ну, тренер у них там - почти раб, он ничего не решает. Я удивляюсь, зачем люди идут туда работать. Вот это мне искренне не понятно...
(2013-10-27 19:10)nato писал(а): [ -> ]
(2013-10-27 18:31)raws писал(а): [ -> ]Коли помiняють президента i тренера

Ну, тренер у них там - почти раб, он ничего не решает. Я удивляюсь, зачем люди идут туда работать. Вот это мне искренне не понятно...

Думаете у него масса предложений?

Гл. тренер получает немалые деньги, а стоит "выпасть из обоймы" и о тебе забудут вообще.
(2013-10-27 20:37)OzVi писал(а): [ -> ]
(2013-10-27 19:10)nato писал(а): [ -> ]
(2013-10-27 18:31)raws писал(а): [ -> ]Коли помiняють президента i тренера

Ну, тренер у них там - почти раб, он ничего не решает. Я удивляюсь, зачем люди идут туда работать. Вот это мне искренне не понятно...

Думаете у него масса предложений?

Гл. тренер получает немалые деньги, а стоит "выпасть из обоймы" и о тебе забудут вообще.

Так все равно уволят по липовому поводу. Зарплату под шумок за год не заплатят, да и до этого создадут адские условия. Хороший специалист работу найдет, а в тех условиях любой нормальный человек больше потеряет, чем приобретет. Сейчас, когда вся Украина в курсе, что там происходит, идти в карпаты-самоубийство. Сильная безнадега должна быть...
Сегодня,Локо Кучука прибило Рубин в гостях.Считаю,что хорошего и грамотного специалиста готовы видеть и у нас и нетолько,а Севидов...Человек портит себе репутацию которую еще даже не заработал..Дешёвка
Вот так:
[Изображение: 000221.jpg]
URL ссылки