Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: В’ячеслав Єфименко: "Шкодую, що Маркевич так мало попрацював зі збірною"
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.

Напевно, В’ячеслав Єфименко залишався єдиним футболістом легендарних «Карпат» зразка бронзового сезону, про якого у Львові майже нічого не знають..................


– Наступний сезон «Карпати» розпочали з новим тренером. Не було важко звикати до вимог Мирона Маркевича?

– Все було нормально, працювалося комфортно. Шкодую, що цей тренер так мало попрацював зі збірною. Думаю, він досягнув би чималих результатів. Для мене Маркевич є тренером рівня Луческу і, наприклад, наставників команд англійської Прем’єр-ліги.

– У команді ви грали з Олександром Євтушком. Хоч він і не ваш земляк, бо народився в Криму, але ви розпочинали грати в футбол саме на півострові...

– Якщо пригадуєте, то перед його від’їздом в «Ковентрі» ми грали з полтавською «Ворсклою». Ми заробили право пробивати пенальті. Маркевич тут же крикнув мені з лавки, щоб його йшов пробивати я. У Євтушка на наступний ранок уже був літак замовлений в Англію. До мене підбіг капітан Олександр Чижевський і попросив, щоб я дозволив пробити Євтушку. Без будь-яких вагань я погодився. Але Маркевич вдруге гукнув з лавки: «Я сказав, іди бити». Проте Євтушок попросив мене, і я не відмовив. У підсумку Андрій Ковтун пенальті відбив, а після гри Маркевич сказав мені: «Ти – боягуз». Чому я боягуз, навіть зараз не розумію. До речі, тоді теж не питав.

Полный текст по ссылке:
Источник: Офіційний сайт ФК «Карпати»
URL ссылки