Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Мирон Маркевич: "Є перемовини із закордонними клубами"
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
[Изображение: lVtLYAU.jpg]


Екс-тренер «Металіста» Мирон Маркевич в інформаційно-аналітичній програмі «Мова футболу» розповів, чим нині займається, та про свої тренерські плани на майбутнє.

- Мироне, Богдановичу, в цей неспокійний час, де ви, чи все з вами гаразд, та чим займаєтеся?

- Зі мною все нормально. Я у Львові. Займаюсь своєю школою. Зараз я на тренуванні дітей (інтерв’ю відбулося вчора о шостій годині вечора – прим.). Та що, життя іде, заодно і відпочиваю. Активний відпочинок, будемо так говорити.

- Як ваш настрій?

- Міг би бути кращим. Зараз ситуація в країні не така проста, тому, я думаю, що не тільки я хвилююся, а й всі люди.

- Те, що футбол відновився, це також підтримує тих людей які люблять футбол, які ним живуть. Це все ж таки велика подія. В такий час і відновлюється чемпіонат України.

- Так, важливо те, що відбувся тур повністю. Це вже обнадійливо. Футбол об’єднує людей. Дай Бог, щоб від футболу все пішло і далі, щоб усі люди об’єднались і у нас була одна держава.

- Ви в суботу ходили на матч «Карпати» - «Волинь»?

- Так, я ходив на матч, також дивився гру «Металіста» з «Говерлою».

- Що скажете про «Металіст»?

- Команда непогано виглядала, досить мобільно. На жаль не забили, хоча моментів було достатньо. Моментами дуже непогано команда грала. Був момент коли потрібно було посилити атаку, але на жаль на лавці тільки захисники сиділи, тому зрозуміло, що було важко підсилити гру.

- Зізнайтеся відверто, ви домовлялися з Ігорем Рахаєвим, якщо він вам раптом подзвонить, або під час матчу, або пізніше, ви будете відповідати? Чи була така домовленість?

- Ні, в нас ніяких домовленостей не було. Хоча він мені сьогодні телефонував два рази і я з ним спілкувався, але ні перед грою, ні під час гри, ми не розмовляли. Я не думаю, що йому потрібна допомога. Він працював зі мною довгий час і знає всі мої ходи, напевно, щось буде своє добавляти. Так, що я бажаю тільки успіхів йому і команді.

- Напевно ви бачили як зіграв Марко Девіч. Що скажете з цього приводу?

- Він там лідер. Я дивився дві гри «Рубіна». В першій грі він, може, десь трошки приглядався, а в другій вже відчув більшу впевненість: і гол забив і передачу віддав. Так, що я радий за нього.

- Всі переживали за Папу Гуйе. Те що він зробив у карному майданчику. Це в нього завжди так було. Такий футбол і дриблінг?

- Завжди такого не було. Папа залишається лідером команди. Він дійсно хороший футболіст і людина. В кожного бувають помилки. Він набагато більше зробив доброго і хорошого в команді. Але він виправився через 10 хвилин і був душею команди, навіть при тому, що помилився.

- Тобто, як капітана його будуть слухати?

- Думаю, що так. Він людина розумна і футболісти будуть його слухати і поважати.

- Можливий такий варіант при якому Ярославський повернеться в «Металіст»?

- Це в нього краще запитати. Я не можу за нього відповідати.

- Ви ж підтримуєте з ним зв’язок?

- Про «Металіст» ми з ним не спілкувались. Свою обіцянку він виконає, побудує мені в школі трибуну на 700 глядачів. Ми зараз про це з ним говоримо. Він мені допомагає в моїй діяльності тут в школі.

- В останньому інтерв’ю ви казали про грошові борги і говорили куди їх потрібно направити. Це вже сталося, чи ні?

- Це вже сталося. Там вже гроші роздають. Вже телефонували з дитячої лікарні і дякували. Я ніколи не думав, що там навіть крісел немає. Чи в школі - діти їдять стоячи, то для мене була новина. Ну, зараз і крісла купили. Там є люди які стараються найбільше тим, що потребують допомогти. Так, що все нормально.

- Це в Харкові?

- Так.

- Чи є в «Металіста» шанси поборотися за найвищі місця в цьому чемпіонаті?

- Якщо Бог буде милувати і не буде травм, помилок суддів, карток, щоб ніхто не пропускав поєдинки, той склад, що грав з «Говерлою» може поборотися за місце в трійці. А якщо не дай Бог будуть травми, вилучення, чи так як суддя помилився, то буде важко.

- Чи може таке статися, що ви повернетесь в «Металіст»?

- Ніколи не говори ніколи. Побачимо, як воно надалі все буде. Якщо чесно, то я скучаю за Харковом. Були класні дев’ять років. Ми зробили щось для міста і я з радістю виходив на той стадіон, який завжди був повний і вболівальники… Я того, звичайно, ніколи не забуду. Час покаже як воно далі буде.

- Напевно в такого тренера є багато пропозицій. Ви зараз берете творчу паузу і відпочиваєте?


- До літа – так.

- Може хтось вас запрошував до іншої команди?

- Є перемовини, але тільки із закордонними клубами. З українськими клубами у мене не було ніяких контактів. Але поки що ніякої конкретики.

- Скажіть, щось людям у цей нелегкий для України час.

- Всім розуму і терпіння. Я чоловік заходу. Дев’ять років проживав у Харкові, майже три роки у Запоріжжі, жив у Кривому Розі і всюди зустрічав тільки позитивних і хороших людей. Напевно, всім вистачить розуму, щоб це все зберегти і щоб не було ніякої ворожнечі. І я сподіваюсь, що все у нас буде добре.
http://www.footboom.com/ukrainian/high/1...ubamy.html
Ну как минимум Днепр не фигурировал.
(2014-03-18 12:43)nato писал(а): [ -> ]Ну как минимум Днепр не фигурировал.

так он и в отставку после игры с пердью "не подавал" Smile
так что и тут через пару месяцев может всплыть разное.........
(2014-03-18 14:05)Rooma86 писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 12:43)nato писал(а): [ -> ]Ну как минимум Днепр не фигурировал.

так он и в отставку после игры с пердью "не подавал" Smile
так что и тут через пару месяцев может всплыть разное.........

Не удивлюсь, если этим "иностранным" клубом в итоге окажется ФКП или Дынама! Не верю я больше Богданычу Nono
(2014-03-18 14:42)metallfan.il писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 14:05)Rooma86 писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 12:43)nato писал(а): [ -> ]Ну как минимум Днепр не фигурировал.

так он и в отставку после игры с пердью "не подавал" Smile
так что и тут через пару месяцев может всплыть разное.........

Не удивлюсь, если этим "иностранным" клубом в итоге окажется ФКП или Дынама! Не верю я больше Богданычу Nono
слышал что вероятность этого очень велика!причём первые переговоры прошли задолго до его отставки!
Это Ливерпуль! Английский он знает.
Нам бы пока хозяина найти… Пожарные и милиция уже устали…
(2014-03-18 14:53)zlex40 писал(а): [ -> ]Нам бы пока хозяина найти… Пожарные и милиция уже устали…

Так Беня в курсах где гасится эта курченка.
(2014-03-18 18:47)Кузьмич писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 14:53)zlex40 писал(а): [ -> ]Нам бы пока хозяина найти… Пожарные и милиция уже устали…

Так Беня в курсах где гасится эта курченка.

Так, нам бы другого!
А его таки правда много в последнее время.
Мирона Богдановича в Германию приглашали, куда конкретно он не сказал.
(2014-03-18 19:16)zlex40 писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 18:47)Кузьмич писал(а): [ -> ]
(2014-03-18 14:53)zlex40 писал(а): [ -> ]Нам бы пока хозяина найти… Пожарные и милиция уже устали…

Так Беня в курсах где гасится эта курченка.

Так, нам бы другого!

И желательно предыдущего!
[Изображение: 1395246984-124.jpg]

Как стало известно, руководство московского "Спартака", позавчера отправившее в отставку теперь уже экс-главного тренера "народной команды" Валерия Карпина из-за неудовлетворительных результатов на старте второй части сезона ("красно-белые" набрали всего лишь одно очко в двух поединках с аутсайдерами РФПЛ и вылетели из Кубка России, уступив на своем поле клубу второго дивизиона "Тосно"), ведет переговоры с Мироном Маркевичем. Бывший наставник "Металлиста" недавно заявил, что собирается трудоустроиться за рубежом, так что его этот вариант, скорее всего, устроит. Одновременно с тем боссы "Спартака" и лично Леонид Федун придерживаются очень высокого мнения о работе, проделанной Маркевичем в Харькове, и считают, что он способен достичь с "народной командой" тех целей, которые уже давно стоят перед ней - десятое чемпионство в России и успешное выступление в Лиге Чемпионов. Важен и тот факт, что у Мирона Богдановича уже есть опыт работы по ту сторону Хутора Михайловского - в свое время Маркевич возглавлял "Анжи".

Переговоры уже стартовали, но об их итогах пока что говорить очень рано.

Источник: не очень достоверный! )))
Маркевич: Не представляю, как в нынешней политической ситуации я смог бы работать в "Спартаке"

[Изображение: 197559.jpg?20140320115020]

Бывший тренер "Металлиста" Мирон Маркевич прокомментировал слухи о возможном возглавлении московского "Спартака".

"Никто из "Спартака" со мной не связывался, впервые об этом слышу. Да и вообще, не представляю, как в нынешней политической ситуации можно там работать. В идеале политика и спорт не должны пересекаться, но мы все видим, каковы реалии", - сказал Мирон Богданович.

отсюда
URL ссылки