Полная версия: Підсумки 25-го туру Прем'єр-ліги в цифрах

Втрати "Шахтаря" і "Динамо" подарували потенційне лідерство "Дніпру" і фактичне двовладдя вболівальникам.

Дублі та хет-трики. Александре з донецького "Металурга" двічі вразив ворота "Севастополя". Це 47-й гольовий "дубль" змагань. Окрім них, також пам’ятаємо про 5 хет-триків.

Глядачі. За черговими зустрічами спостерігали з трибун 57 834 любителі футболу. Рекорд ігрового дня (18 800) встановила львівська "Україна", а також "Карпати" з "Динамо". Загальне їхнє число у Чемпіонаті ПЛ перевищило 2 мільйони: 2 025 811 глядачів. Ювілейний гість був присутній на матчі "Зорі" з "Чорноморцем" у Луганську. Середня відвідуваність чергового туру – 8 262, сезонна – 11 710.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
− "Шахтар" продовжує 12-матчеву серію без нічиїх і перериває 4-матчеву виграшну у гостях.
− "Дніпро" виграє останні 5 поєдинків, не програє – 6, не пропускає вже 458 хвилин.
− "Динамо" перервало безкомпромісну низку ігор на цифрі 11. Кияни вже 6 виїзних зустрічей поспіль не можуть зберегти власні ворота у недоторканості.
− "Металіст" поклав край 7-ми попереднім матчам без перемог і 8-ми – з пропущеними м’ячами.
− "Чорноморець" вперше за 6 років поступився у Луганську.
− "Ворскла" стільки ж чекала перемоги над "Шахтарем". Цим матчем полтавчани перервали 9-матчеву серію з пропущеними м’ячами на своєму полі.
− "Іллічівець" у Маріуполі також зумів вперше після 6-ти домашніх турів не пропустити.
− "Зоря" з 8-ми останніх ігор вдома лише раз програвала та не зберегла ворота "сухими".
− "Волинь" перервала серію з 5-ти поєдинків без поразок.
− "Карпати" перервали 7-матчеву програшну серію у протистоянні з "Динамо".
− "Севастополь" програє у гостях останні 5 ігор із загальним рахунком 0:14, не забиваючи господарям 472 хвилини.
− Запорізький "Металург" не виграє на чужих стадіонах 26 зустрічей, не забиває на виїзді 380 хвилин.
− Безвиграшна серія "Таврії" триває 8 турів.

Ювілеї:
− "Шахтар" пропустив 500-й гол у Чемпіонатах України. В історію донеччан таким чином увійшов Адіс Яховіч ("Ворскла").
− Євген Селезньов ("Дніпро") забив 90 голів у ворота елітних вітчизняних команд.
− Володимир Федорів ("Севастополь") провів 100 зустрічей у найсильнішій лізі нашої країни.
− Марлос ("Металіст") відіграв 50 матчів у Прем’єр-лізі.
– Хуанде Рамос ("Дніпро") на тренерській лаві "Дніпра" у Чемпіонатах України – 100 матчів.