Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Маркевич готовий говорити з Суркісом
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Страниц: 1 2 3
[Изображение: Jm7P3zq.jpg]

Колишній тренер харківського "Металіста" Мирон Маркевич прокоментував ситуацію зі своїм можливим призначенням у київське "Динамо".

Мироне Богдановичу, багато уболівальників київського клубу після вчорашньої поразки їхніх улюбленців у матчі із "Шахтарем" хочуть аби "Динамо" очолили саме ви. Чи можливо таке за нинішнього керівництва клубу?


Найперше я щиро вдячний усім, хто пропонує мою кандидатуру. Для мене це неабияка честь. Якщо така пропозиція поступить, я сяду за стіл переговорів із президентом "Динамо". Але поки все вилами по воді писано – пропозицій нема, усе на рівні уболівальницьких розмов.

Днями ви різко відмовили представникам російських клубів. Якщо пропозиція від Суркіса усе ж поступить, її не чекатиме така ж доля?


Звісно, ні. "Динамо" наш український клуб, флагман вітчизняного футболу. Російські клуби й "Динамо" – різні речі.
http://gazeta.ua/articles/sport/_markevi...som/553156
СУПЕРДЕРЬМО!!!
Маркевич за одним столом с Суркисом??? Я бы поставил уточку! Хотяяяя... Женя, готовь Хэннеси!!! Grin
(2014-04-17 10:31)valera_vvv писал(а): [ -> ]Маркевич за одним столом с Суркисом??? Я бы поставил уточку! Хотяяяя... Женя, готовь Хэннеси!!! Grin

А кто с кем не сядет за один стол,Маркевич с Суркисом или Суркис с Маркевичем и почему?Styd
(2014-04-17 10:22)KhaM писал(а): [ -> ]СУПЕРДЕРЬМО!!!
Вы имеете в виду личностные качества экс-тренера Металлиста, или всю ситуацию в целом? Думаю
(2014-04-17 11:21)Zhak писал(а): [ -> ]
(2014-04-17 10:22)KhaM писал(а): [ -> ]СУПЕРДЕРЬМО!!!
Вы имеете в виду личностные качества экс-тренера Металлиста, или всю ситуацию в целом? Думаю

Я 'имею' и 'экс- тренера' и ситуацию. face-angry
(2014-04-17 10:56)ohotnik2006 писал(а): [ -> ]
(2014-04-17 10:31)valera_vvv писал(а): [ -> ]Маркевич за одним столом с Суркисом??? Я бы поставил уточку! Хотяяяя... Женя, готовь Хэннеси!!! Grin

А кто с кем не сядет за один стол,Маркевич с Суркисом или Суркис с Маркевичем и почему?Styd

Маркевич с человеком по фамилии Суркис!

Когда-то Богданыч оставил пост главного тренера страны и теперь потерял возможность сыграть с Металлом в Лиге Чемпионов из-за этих братьев...

Но вполне возможно, что Маркевичу могут сделать предложение, от которого будет сложно отказаться...
Деньги не пахнут.
(2014-04-17 11:42)E.L.F. писал(а): [ -> ]Деньги не пахнут.





И так бывает...
(2014-04-17 12:03)valera_vvv писал(а): [ -> ]
(2014-04-17 11:42)E.L.F. писал(а): [ -> ]Деньги не пахнут.





И так бывает...

Когда 'нюх' потерял, тогда и не пахнут...
(2014-04-17 11:37)valera_vvv писал(а): [ -> ]
(2014-04-17 10:56)ohotnik2006 писал(а): [ -> ]
(2014-04-17 10:31)valera_vvv писал(а): [ -> ]Маркевич за одним столом с Суркисом??? Я бы поставил уточку! Хотяяяя... Женя, готовь Хэннеси!!! Grin

А кто с кем не сядет за один стол,Маркевич с Суркисом или Суркис с Маркевичем и почему?Styd

Маркевич с человеком по фамилии Суркис!

Когда-то Богданыч оставил пост главного тренера страны и теперь потерял возможность сыграть с Металлом в Лиге Чемпионов из-за этих братьев...

Но вполне возможно, что Маркевичу могут сделать предложение, от которого будет сложно отказаться...

Думаю так и будет. И все принципы сразу отойдут на второй план... Тем более, что в своём интервью он чётко дал понять, что с удовольствием рассмотрит предложение!(если оно поступит). Теперь всё зависит от Суркисов
Основными претендентами на вакантный пост тренера "Динамо" являются главный тренер "Черноморца" Роман Григорчук и исполняющий обязанности главного тренера киевлян Сергей Ребров

Олег Блохин, проиграв в очередной раз "Шахтеру", был уволен с поста главного тренера "Динамо". Основными претендентами на вакантный пост являются главный тренер "Черноморца" Роман Григорчук и исполняющий обязанности главного тренера киевлян Сергей Ребров.

Сергей Ребров будет возглавлять "Динамо" в качестве исполняющего обязанности главного тренера до конца сезона с возможностью стать главным тренером. В случае, если результаты клуба не устроят руководство клуба, "Динамо" пригласит в команду Романа Григорчука.

Также сообщается, что кандидатура иностранца в качестве замены Блохину на данный момент не рассматривается.

Отметим, что Григорчук начинал тренерскую карьеру в Латвии. В Украине работал с запорожским "Металлургом" и одесским "Черноморцем". "Моряки" под его руководством вышли из первой лиги в высшую, а в прошлом сезоне завоевали путевку в Лигу Европы. В Европе "Черноморец" выступил успешно, проиграв лишь в 1/16 финала французскому "Лиону".

Из-за финансовых проблем ведущие игроки покинули "Черноморец", вследствие чего в этом году команда выступает нелучшим образом, потерпев три поражения подряд. На данный момент "моряки" занимают 5-е место в УПЛ.

Блохин стал главным тренером столичного клуба 25 сентября 2012 года, подписав контракт на четыре года. До этого он работал со сборной Украины.

Под его руководством "Динамо" в сезоне 2012-2013 гг. не смогло выйти из группы Лиги чемпионов, в Лиге Европы вылетело на стадии 1/16 финала, и впервые в своей истории заняло лишь третье место в чемпионате Украины, не попав в Лигу чемпионов.

В декабре 2013 года президент "Динамо" Суркис и Блохин достигли договоренности о продолжении сотрудничества до окончания сезона 2013-2014 годов.

В конце февраля 2014 года "Динамо" вылетело из Лиги Европы на стадии 1/16 финала от испанской "Валенсии".

Сейчас "Динамо" отстает от лидирующих в чемпионате "Днепра" и "Шахтера" на семь очков.

отсюда
Главред журнала «Футбол» Артем Франков рассказал о вероятных преемниках Олега Блохина на посту главного тренера «Динамо».

«Пока Ребров. И Кубок — это его шанс. Разумеется, еще и не уступить третье место. А там увидим. Есть варианты, — написал Артем Франков в своей конференции на MatchDay. — Даже в рамках тренерского штаба я никогда не понимал замены одного лица на другое. Нужно менять сразу несколько. Мое отношение к Реброву? Очень положительно, хотя у нас по жизни всякое бывало. Близко не общались, но знакомы, в общем-то, неплохо. Маркевич? Думаю — нет. Хотя в наше время ничему удивляться не приходится».

отсюда

П.С. Даже Артемий допускает такой вариант... Grin
Маркевич готов возглавить Динамо ... это удар ниже поясаГореть от злости
Ми тут всі дорослі люди, тому давайте без попередніх ласк, відразу до суті перейдемо. У Суркіса (до речі, а чого це він на стадіоні палить, не знаєте?) є рівно три варіанти наступного тренера «Динамо», серед яких він може вибирати. Підкреслюю – не три кандидатури, а три варіанти. Три схеми, якщо хочте. Отже.

1. «Человек с динамовским сердцем»

Не варіант? Для вас – особливо якщо ви фанат «Динамо» – звісно. А для Суркіса – цілком може бути. Наприклад, Сергій Ребров. Це ж про нього було сказано в 2008-му році те, що я виніс в назву варіанту. А якщо ще й зуміє справити враження у тих матчах, що залишились… І не впасти нижче третього місця… І виграти Кубок (а чом би й ні, згадайте «Челсі»-2012)…

А ще є давно безробітний Лужний. А ще є недавно безробітний Калітвінцев. Тут у декого з вас можуть виникнути шкідливі галюцинації, мовляв, а що він з «Волгою» натренував. Ну так по-перше там з фінансами проблеми конкретні, а по-друге той же Блохін в чемпіонаті Росії теж не зірок з неба хапав, а на 9-е місце «Москву» опустив. Ну і по-найголовніше – у варіанті «Динамівське серце» головне не результати деінде.

Продовжуючи «ащекати», можу нагадати наприклад про Андрія Шевченка. Це більше фантасмагорія, розумію (як і його політична діяльність) – та все ж. А от до кандидатури Шовковського як граючого тренера можна й серйозніше поставитись. Або неграючого – що йому завадить улітку перейти з одної іпостасі в іншу?

Одним словом, варіант 1 я б не відкидав. Хоч багатьом і хочеться вірити, що Суркіс з Блохіним дійсно востаннє експериментував на «своїх».

2. «Менталитет»

Тобто – не динамівці, але українці. Так, за часів незалежної України в «Динамо» не було жодного тренера, який би підпадав під цю категорію. Є один виняток – Микола Павлов (він киянин, але ніколи не грав в «Динамо»). Але там особлива історія: він приходив на іншу посаду і з інших, абсолютно не тренерських причин – а до керма став тимчасово і вимушено. Більше «українців не з Динамо» там не було.

Але і ситуації такої досі не було. «Динамо» впало на третє місце – і якщо минулого сезону це була невдача у боротьбі за срібло, то зараз це буде успіх у боротьбі з четвертою командою чемпіонату. Тут вже нібито й не до сентиментів. Але проблема в іншому. Quod licet Iovi, non licet bovi. Що дозволено своїм – наприклад, прийти із середняка РФПЛ або взагалі нікого не тренувати, - те не пройде з чужими. Так, я про Григорчука – якого чутки вже почали сватати до столиці. Його результати, як на «імперське» (хоч і не таке гонорове, як раніше – роки без трофеїв даються взнаки) мислення Києва, досить скромні. «Що він може дати нам, якщо «Чорноморець» навіть в четвірку не пробився?» Звісно, логіка може бути й геть іншою, але – аргумент.

Маркевич. Це чи не єдиний реальний кандидат з українців. По-перше, тому що їх в принципі дуже мало. Ну кого ви ще назвете? Може, вищезгаданого Павлова. А ще? Отож. По-друге, він зараз вільний – однією проблемою менше. По-друге-з-половиною, МБМ може мати зуб на нинішній «Металіст» в особі його невловимого керівництва – що спрацює як додатковий стимул. Правда, такий же зуб у нього може бути і на прізвище «Суркіс» - не треба ж нагадувати, через що він пішов з посади головного тренера збірної?

Отже, варіант 2 з одного боку дуже скромний і по персоналіях, і по досягненнях цих персоналій. А з іншого – це все-таки зміна у порівнянні з тим, що було досі.

3. «Иностранец»

Головний аргумент прихильників цього варіанту – сам Суркіс у свій час сказав, що у випадку з невдачею Блохіна він буде шукати іноземця. Так, приймається, але з двома уточненнями.

Уточнення перше. Як відомо, «Динамо» і раніше розглядало цей варіант і навіть вело переговори – з тим же Ульє. Тоді переговори не увінчались успіхом. Але це був 2007-й рік. Часи, коли «Динамо» вигравало чемпіонства (причому могло це робити ще досить впевнено, як і належить гранду), регулярно грало в Лізі чемпіонів. Але навіть такі стартові умови нікого з іноземців не спокусили. Що ми маємо зараз? Другий рік поспіль «Динамо» не потрапляє навіть до кваліфікації ЛЧ – відповідно, в чемпіонаті перестало вести боротьбу за чемпіонство і програє боротьбу за срібло. Фінансова складова нинішнього ФК ДК нам невідома в принципі – але якщо правда, що головним грошедавцем «Динамо» був Фірташ, то навряд чи там зараз веселі часи. Хто піде на такі хліби?

І уточнення друге, яке частково випливає з першого. На такі хліби підуть або ті, хто вже не просто їде з ярмарки, а майже доїхав. Тобто ветерани із давніми успіхами. На кшталт Ерікссона. Або молодь, для якої «Динамо» може стати трампліном (куди, правда, незрозуміло, та нехай). Від «старперів» одномоментної користі може бути й більше – але в цілому це тупиковий хід. Думаю, навіть Суркіс це розуміє. З молоддю перспективніше, але й складніше. До Києва уже не поїдуть навіть умовні «Аллегрі часів Кальярі», тобто про спеціалістів з топ-чемпіонатів можна забути.

Так, згоден, в чемпіонатах нижче португальського і нідерландського теж є перспективна тренерська молодь. Але тут ми повертаємось до контраргументу з варіанту 2 – «хто він такий, що він вигравав». Знов-таки, логіка Суркіса може бути діаметрально протилежною – але які тому підстави? От і я не бачу.

Ще є варіант 3,5 – іноземець із Росії. Але й там не розбіжишся. Навіщо, наприклад, Слуцкому міняти ЦСКА на «Динамо»? От Бєрдиєв – це більш реально. Якщо він захоче, бо хто зна, що на умі у цього непростого туркменського дядька…

Висновок із вищесказаного? Скидається на те, що жоден з трьох варіантів не є аж так домінуючим, аби на нього уже зараз була зроблена однозначна ставка. Думаю, Суркіс, якщо він реально буде шукати тренера (а не «продовжувати динамівські традиції» і т. ін.), до останнього вибиратиме між Ребровим/Лужним/Шовковським, Маркевичем/Григорчуком та Бєрдиєвим/містером Х із середнячкової Європи. Часи, коли у «Динамо» були можливості, або як мінімум залізобетонний варіант – закінчились. І навряд чи хтось зараз всерйоз може спрогнозувати прізвище наступника Блохіна. Що ж, тим цікавіше буде спостерігати за Суркісом в найближчі тижні. Може, хоч тепер в ДК почнеться якийсь рух – і клуб прокинеться від тої сплячки, в якій він знаходиться вже занадто довго.

отсюда
Да пусть делает что хочет после того , как бросил команду . Ведь он просто бросил , ушел , даже не попрощавшись ,хоть мог спокойно доработать до конца сезона, как тот же Рахаев работает.
[Изображение: 1PfO198.jpg]

Мирон Маркевич, екс-тренер збірної України та «Металіста»:

— Гучна вивіска «українське класико» себе виправдала — зміст гри сподобався. Цей матч заслуговує на визнання в Європі, позаяк обидва колективи показали хороший виконавський рівень. Хоча, якщо чесно, між цими командами були й кращі поєдинки, але насправді то таке. «Шахтар» продемонстрував дисциплінованішу гру, відтак заслужив на звитягу.

Голи були різні: в одному моменті взяття воріт — наслідок активних дій «гірників», у іншому — помилка динамівських оборонців. Детальніше? У першому випадку чудово зіграв Тайсон: уміло використав свою швидкість, а потім вчасно віддав пас на Луїса Адріано, котрий реалізував свою нагоду відзначитись. Другий гол — повністю на совісті захисників, які помилилися під час виносу м’яча зі штрафного майданчика, а бразильський нападник знову був у пот­рібний час у потрібному місці.

Не можу сказати, що до арбітра зустрічі Абдули немає жодних претензій. Якщо мати бажання, то можна знайти чимало спірних моментів. Але нічого такого, щоби було верхом несправедливості, я не помітив. У кожному матчі судді припускаються помилок, тому, швидше за все, якась із сторін обов’язково висловлюватиме претензії.

Чому не склалось із нападом у киян, питаєте? Знаєте, мені складно судити, чому так сталося. Як казав, гості в задній лінії зіграли дисципліновано, тому підопічні Блохіна не могли розгулятися поблизу їхніх володінь. Утім, звичайно, що кілька небезпечних ситуацій усе ж виникли, проте реалізація, у свою чергу, бажала кращого. У таких протистояннях потрібно реалізувати всі моменти — навіть не стовідсоткові, бо інакше це може відіграти ключову роль у двобої, відтак стати причиною поразки. У цьому компоненті донеччани були кращими, тому все справедливо. Загалом, результат гри можу назвати закономірним, адже перебіг гри та контроль м’яча був за тими ж «гірниками».

Не хочу коментувати відставку тренера «синьо-білих» Олега Блохіна, не лізтиму в клубні справи. Ми з вами розмовляємо, здається, про саму гру. До слова, також можу спростувати інформацію, мовляв, на мене виходили представники «Динамо» — в мене немає жодних домовленостей.

Динамівці втратили шанси на лігочемпіонські місця? Одверто признаюсь, я давно не дивився в турнірну таблицю, мені вистачає самого футболу. Відтак складно розмовляти на цю тему. Щодо чемпіонських амбіцій «Дніпра», то навіть не знаю, де вони можуть розгубити свою перевагу над «Шахтарем». Хіба що після Харкова дніпропетровці можуть недорахуватися очок, а так — не бачу таких команд, які можуть бодай зіграти внічию з дніпрянами. Із іншого боку, «помаранчево-чорні» теж навряд чи втрачатимуть залікові пункти, оскільки їм нікуди відступати. Це моя думка, а як вийде — побачимо.
http://www.footboom.com/ukrainian/high/1...ynamo.html
[Изображение: YJknoHi.jpg]

После отставки Олега Блохина появилось сразу несколько вариантов, кто может возглавить «Динамо». Среди возможных кандидатов фигурирует имя Мирона Маркевича. Сам специалист говорит, что предложения от киевлян пока не получал.

- Сейчас у меня есть несколько предложений от различных клубов. Но из «Динамо» ко мне никто не обращался, поэтому и нет смысла говорить о том, буду или не буду я рассматривать такой вариант. В любом случае, главное, чтобы у клуба были подкрепленные делом амбиции, без этого тяжело работать.
http://football.sport.ua/news/221958
Если он туда хотел уйти, надо было на прямую говорить, а не крысятничать!
(2014-04-17 10:31)valera_vvv писал(а): [ -> ]Маркевич за одним столом с Суркисом??? Я бы поставил уточку! Хотяяяя... Женя, готовь Хэннеси!!! Grin

Я вот как раз подумала - Хеннеси был на кону за днепр. Так что, динама ж типа не считается? И Женя заготавливает пару литров Хеннеси?! Smile
Страниц: 1 2 3
URL ссылки