Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Леоненко: "Металіст" Маркевича був сильнішим за "Динамо" Реброва
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
Експерт програми "Великий футбол" Віктор Леоненко поділився враженнями від роботи Сергія Реброва на посаді головного тренера "Динамо".
"Результат "Динамо" - однозначний успіх. Але щодо гри команди цього сказати не можу. Ребров її максимально ускладнює. Намагається грати у "Барселону" - за три години готувати атаку, контролювати м'яч.

Сергій працює головним тренером півроку. За цей час повністю прищепити той стиль гри, який він задумав, складний, підкреслюю, стиль, абсолютно нереально. Тому оцінювати роботу Сергія зараз просто не час. Компліменти він заслужив. Я вітаю Реброва з лідерством у чемпіонаті і бажаю йому подальших успіхів.

Але слід пам'ятати: "Динамо" вибилося нагору, тому що інші стали слабшими. Вважаю, "Металіст" сезону 2012/13 сильніший, ніж нинішнє "Динамо". Два - під час тренерства Блохіна команда так провалилася, що нинішні результати вболівальники почали переоцінювати. Це моя точка зору", - заявив Леоненко.


http://vk.com/ukrainiansport?w=wall-36610828_168446
Да, пожалуй соглашусь. Но можно ещё и вспомнить сезон 2011-2012. Эх, как же мы Европу взбодрили тогда...
URL ссылки