Форум болельщиков ФК Металлист Харьков

Полная версия: Звіт УЄФА: Шахтарю, Дніпру та Динамо попередження про фінансовий фейр-плей. У команди Коломойського ще й мільйонні борги
Вы просматриваете yпpощеннyю веpсию форума. Пеpейти к полной веpсии.
За інформацією Чемпіона, вже в літнє міжсезоння Прем`єр-ліга може не дорахуватися п`ятьох команд - це Зоря, Металіст, Чорноморець, Волинь та Говерла.

Український футбол нині переживає непрості часи. Фінансова криза, війна на Сході України, криза футбольних олігархів - усе це заганяє гру мільйонів в Україні у глухий кут. За інформацією Чемпіона, вже в літнє міжсезоння Прем'єр-ліга може не дорахуватися п'ятьох команд - це Зоря, Металіст, Чорноморець, Волинь і Говерла.

Майже у всіх команд українського чемпіонату існують фінансові проблеми. Підтвердив інформацію про проблеми з грошима і президент Динамо Ігор Суркіс.

Про тонучий Металіст, ледве виживаючу Зорю, Іллічівець, Говерлу та Чорноморець - уже всім відомо. За чутками, з'явилися великі фінансові проблеми у Дніпра Ігоря Коломойського. В неофіційній розмові цю інформацію підтверджують гравці дніпропетровського клубу. Окрім того, днями розірвав контракт з Дніпром новачок команди Мирона Маркевича Ежидіо, якому начебто не виплачують зарплату.

Великих фінансових втрат через війну на Сході України зазнають Шахтар, донецький Металург та Іллічівець. Проблеми в усіх без винятку команд Прем'єр-ліги.

Окрім того, Чемпіон отримав інсайдерську інформацію з джерел у Прем'єр-лізі щодо фінансових претензій УЄФА до українських клубів.

Відразу три наші провідні команди мають проблеми з фінансовим фейр-плей - Шахтар, Динамо та Дніпро. Причому у команд, які наближені до Ігоря Коломойського, ще й великі борги перед футболістами. Це стосується як Дніпра, так і Волині з Карпатами.

Зазначимо, що УЄФА цілком може не допустити "проблемні" команди до участі у єврокубках у новому сезоні. І хоча представники Союзу кажуть, що для українських клубів можуть піти на поступки, ситуація і справді залишає бажати кращого.

Більш детальну інформацію читайте у нижче наведених таблицях.

[Изображение: afe7ca6-unnamed.jpg]

[Изображение: d170676-unnamed1.jpg]

[Изображение: ebac76a-unnamed3.jpg]

[url]http://www.champion.com.ua/football/2015/03/31/612950/[/url]
URL ссылки