Форум болельщиков ФК Металлист Харьков
Ігор Кутепов: Мабуть, будемо розпускати футболістів - Версия для печати

+- Форум болельщиков ФК Металлист Харьков (https://forum.metalist-kh-stat.net.ua)
+-- Форум: ФК "Металіст" Харків - новини клубу, інтерв'ю, статті. (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Форум: Тренеры и функционеры клуба (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Тема: Ігор Кутепов: Мабуть, будемо розпускати футболістів (/showthread.php?tid=12259)



Ігор Кутепов: Мабуть, будемо розпускати футболістів - montoya - 2016-11-11 19:01

Академія футбольного клубу "Металіст" (Харків), тренери якої ще до останнього надіялися на порятунок від Сергія Курченка, відпускає талановитих футболістів.

Директор Академії "Металіста" Ігор Кутепов розповів Плюс Спорту про стан справ у Академії.

"Важкі часи ми переживаємо. Мабуть, будемо розпускати футболістів. Якщо нічогоне зміниться і якщо не відновиться фінансування. Нема опалення, нема гарячої води. Якщо не увімкнуть опалення, то я сам ініціюватиму, щоб найталановитіших вихованців забрали до себе інші клуби. Я приходжу в кабінет і сиджу в теплій курточці, бо дуже холодно. Я потерплю. Але не допущу, щоб діти таке терпіли. Тож все йде до того, що ми просто відмовимося від іногородніх талантів, а працюватимемо з харківською молоддю. Шкода, що все так закінчується. Було 62 талановиті іногородні гравці, лишилося 32. І їх ми втрачаємо".

plussport.com.ua


- atroxs1972 - 2016-11-11 20:33

Так Вы уважаемый Игорь Николаевич сказали что сами справитесь а Фонд и его помощь Вам не нужна, когда мы в сотый раз попросили не заниматься рэкетом и вымогательством с родителей и детей.


- С.Стороженко - 2016-11-11 20:38

(2016-11-11 20:33)atroxs1972 писал(а):  Так Вы уважаемый Игорь Николаевич сказали что сами справитесь а Фонд и его помощь Вам не нужна, когда мы в сотый раз попросили не заниматься рэкетом и вымогательством с родителей и детей.

... И не распродавать детей по иногородним клубам ...