Форум болельщиков ФК Металлист Харьков
Игорь КУТЕПОВ: «Шахтер и Динамо нагло воруют у нас талантливых детей» - Версия для печати

+- Форум болельщиков ФК Металлист Харьков (http://forum.metalist-kh-stat.net.ua)
+-- Форум: ФК "Металіст" Харків - новини клубу, інтерв'ю, статті. (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Форум: 2016 - 20?? гг. Вне футбола (в ожидании возрождения) (/forumdisplay.php?fid=125)
+---- Форум: Новости, слухи, ожидания... (/forumdisplay.php?fid=614)
+---- Тема: Игорь КУТЕПОВ: «Шахтер и Динамо нагло воруют у нас талантливых детей» (/showthread.php?tid=12317)Игорь КУТЕПОВ: «Шахтер и Динамо нагло воруют у нас талантливых детей» - rokus - 2016-12-10 20:38

Директор академии "Металлиста" утверждает, что нет механизма, чтобы удержать своих воспитанников

[Изображение: orig_325546.jpg]

Директор академії «Металіста» б’є на сполох, бо наші гранди цуплять таланти в скромніших клубів.

«Це дуже несправедливо, — сказав Ігор Кутепов, - В Україні є не тільки два клуби. Із дітьми працюють «Дніпро», «Чорноморець», «Карпати», навіть «Металіст», попри всю скруту, продовжує виховувати молодь. І в нас нахабно крадуть талановитих дітей. Лише з групи 2000-го року народження у нас забрали аж семеро футболістів: шістьох «Шахтар» і одного «Динамо». На жаль, немає жодного механізму, як втримати цих дітей. Багаті клуби просто працюють з батьками цих футболістів. Ті ж не розуміють, що існує великий ризик загубити талант дитини. Все-таки на поле виходить одинадцять гравців, а в командах-грандах їх понад норму. В інших клубах цей гравець міг би стати великим».

http://football.sport.ua/news/325546


Игорь КУТЕПОВ: «Призываю Шахтер и Динамо перестать воровать таланты» - rokus - 2016-12-10 20:40

Тренер считает, что богатые украинские клубы монополизируют футбольный рынок

Відомий тренер звинуватив наших грандів у захланності.

«Я вже неодноразово говорив про те, що «Шахтар» і «Динамо» цуплять найталановитіших молодих українців, - сказав Ігор Кутепов, - Вагому роль у цій нечесній грі відіграють дитячі тренер наших грандів. Їх поставили в такі умови, щоб вони вигравали всі турніри. Не виграєш – на твоє місце прийде інший. От і тренери також беруть участь у процесі монополізації футбольного ринку. Закликаю багатих клубів перестати красти таланти.

На щастя, ФІФА звернула увагу на цю проблему. Думаю, вона змусить ФФУ вирішити це питання. Методів чимало. Ось «Баварія» не має права заявити дитину, яка мешкає на відстані понад 150 кілометрів від Мюнхена. У кожному регіоні є декілька добротних шкіл. Батьки вибирають найкращу школу у своєму регіоні. Не може талант з Гамбурга поїхати до Мюнхена лише тому, бо так захотіла «Баварія»! Німці не такі захланні, як наші гранди. Вони воліють купити весь світ, бо мають гроші. Так нечесно».

http://football.sport.ua/news/328315


- atroxs1972 - 2016-12-10 23:12

Раньше как-то не переживал что дети уходят в Шахту, ДД и ДК а сейчас ВСПОМНИЛ?
Амнезия или на деньги стали кидать с продажи детей?