Форум болельщиков ФК Металлист Харьков
Мирон Маркевич: "З часом Лунін стане основним голкіпером "Реалу" - Версия для печати

+- Форум болельщиков ФК Металлист Харьков (https://forum.metalist-kh-stat.net.ua)
+-- Форум: ФК "Металіст" Харків - новини клубу, інтерв'ю, статті. (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Форум: Тренеры и функционеры клуба (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Форум: Бывшие тренеры и функционеры (/forumdisplay.php?fid=32)
+----- Форум: Мирон Маркевич (/forumdisplay.php?fid=53)
+----- Тема: Мирон Маркевич: "З часом Лунін стане основним голкіпером "Реалу" (/showthread.php?tid=13159)



Мирон Маркевич: "З часом Лунін стане основним голкіпером "Реалу" - zlex40 - 2018-06-27 22:32

[Изображение: 6053e.jpeg]
Голова комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич в інтерв'ю FootBoom розповів про фаворита ЧС-2018, трансфер Луніна в "Реала" та свою подальшу співпрацю з Федерацією футболу України.

- Мироне Богдановичу, чи слідкуєте за матчами на ЧС-2018?
- Так, дивлюся.

- Хто для вас являється фаворитом турніру?
- Поки що, Бельгія. На данний момент гра цієї збірної найбільш яскрава.

- Яка команда стала головним розчаруванням?
- Напевно, Польща. Думав, що вони точно вийдуть із групи, але бачите, як воно вийшло...

- Що скажете на рахунок збірної Аргентини? Від "біло-блакитних" футбольні експерти очікували більш видовищної гри, а команда Сампаолі з труднощами ледь вийшла із групи.
- Ясно, що аргентинці залишаються одними із фаворитів ЧС-2018, але все буде залежати від того, як вони зіграють в 1/8 фіналу з Францією. Хоча, судячи з останньої гри проти Нігерії, можна сказати, що Аргентина додала.

- Роналду на фоні Мессі виглядає більш яскраво. У нього більше шансів взяти цьогоріч "Золотий м'яч"?
- Важко прогнозувати, але мені як футболіст Мессі подобається більше. А футбольні чиновники нехай самі вирішують хто із цих гравців заслуговує на цю престижну нагороду.

- Деякі українські гравці і тренери відвідали чемпіонат світу в Росії. Чи потрібно їх за це критикувати?
- Я туди не їду, а хто поїхав, то це його проблема.

- Перехід Луніна із "Зорі" в "Реал" - історичний для України?
- Перш за все, радий за нашого гравця, що перейшов до такого солідного клубу. Звичайно, для Андрія це серйозний крок вперед. Він хлопець працьовитий. Спочатку Лунін починав у нас грати в футбольній школі "Металіста". Я його добре пам'ятаю. Пізніше наші шляхи перетнулися в "Дніпрі". В обох клубах з ним працювали хороші тренери. Ну і звичайно, великий плюс в тому, що Вернидуб в нього повірив і дав йому грати. Ці складові посприяли тому, що Лунін перейшов до "Реалу". Для нього, поки що, все складається добре. Я йому бажаю тільки успіхів.

- Які перспективи у Луніна заграти в основному складі "королівського клубу"?
- Думаю, що з часом Лунін стане основним голкіпером "Реалу".

- Які найсильніші якості у Луніна?
- Працездатність, працездатність і ще раз працездатність. Він любить працювати. Це дуже важливо для футболіста, а для воротаря тим більше.

- Андрій простий в спілкуванні і складається враження, що зіркова хвороба - це не про нього...
- Бажаю, щоб він не мінявся і був таким, яким він є. Якщо Лунін буде продовжувати працювати над собою, то все в нього буде добре.

- Нещодавно в українському футболі виник черговий скандал. "Полтава" по спортивному принципу вийшла в УПЛ, але президент Леонід Соболєв вирішив розпустити команду і знятися зі змагань...
- Чесно кажучи, так і не зрозумів, що відбулося. Ніякої логіки в діях Соболєва немає. Витратити чималі гроші, вивести команду у Премє'р-лігу, а потім розпустити... Навіть не знаю... То справа президента, що тут можна додати?

- У вас закінчується контракт з ФФУ і ви планували зустрітися з Павелко. Чи відбулася ця зустріч і, що на ній вирішили?
- У нас була поверхнева розмова. Президент ФФУ висловив надію, щоб я залишився, але конкретно на цю тему ми ще не розмовляли. У мене залишилось півтора місяці контракту з ФФУ, до кінця липня. Думаю, що ближче до завершення договору ми зустрінемся з Павелко і обговоримо ситуацію.

- Нещодавно ви підтвердили інтерес до вашої персони з боку польської "Легії", але тоді не було ніякої конкретики. За останній час вам надходили пропозиції від інших клубів?
- Небагато, але були. Правда, не те, що хотілося б... Я вже говорив, що якщо буду тренувати, то це буде моя остання команда в кар'єрі. Хочеться прийняти участь у серйозному проекті. А так, не бачу сенсу іти аби куди. Коли тобі не цікаво, то навіщо мучити себе і ще когось...
Сергей Левченко, „FOOTBOOM.com“