U-18: Україна розгромила Молдову - Версия для печати

+-- Форум: Різне (/forumdisplay.php?fid=160)
+--- Форум: Архивы форума (/forumdisplay.php?fid=627)
+---- Форум: ФК "Металіст". Минулі сезони. Статистика матчів, відео, фото, звіти. Обговорення та думки (/forumdisplay.php?fid=363)
+----- Форум: Сезон 2013/2014 (/forumdisplay.php?fid=460)
+------ Форум: Новости сезона 2013/2014 (/forumdisplay.php?fid=354)
+------- Форум: июнь 2013 (/forumdisplay.php?fid=355)
+------- Тема: U-18: Україна розгромила Молдову (/showthread.php?tid=3682)

U-18: Україна розгромила Молдову - domic - 2013-06-04 16:46

4-го червня, на тренувальній базі в Конча-Заспі, юнацька збірна України U-18 провела другий запланований спаринг проти однолітків з Молдови. Підопічні Олександра Петракова розгромили суперників з рахунком 8:0.

Перший тайм розпочався з атак української збірної, але команді Юрія Осипенка більш-менш вдавалося чинити гідний опір нашій команді. Але на екваторі першої половини зустрічі агресивна гра українців в атаці все ж принесла результат − на 19-й хвилині рахунок відкрив Тарас Завийський, а ще через десять хвилин перевагу «синьо-жовтих» подвоїв Тарас Качараба.

Другий тайм став бенефісом Артура Мираняна, якого Олександр Петраков випустив на поле замість Дмитра Білонога. Нападник донецького «Шахтаря» тричі протягом 45-ти хвилин вразив ворота Дениса Мокогоненка. Ще один влучний удар записав на власний рахунок Завийський на 53-й хвилині.

Наприкінці матчу гра збірної Молдови остаточно розклеїлася, що дозволило українцям ще двічі відзначитися у воротах суперників − голи забивали Максим Банасевич та Микита Адаменко.

Нагадаємо, перший спаринг юнацьких збірних України та Молдови, який відбувся 2-го червня в Конча-Заспі, завершився перемогою підопічних Олександра Петракова з рахунком 2:1.

Україна U-18 − Молдова U-18 − 8:0

Україна: Чижиков − Качараба, Бурда (Ткачук, 61), Маркович (Шевчук, 70), Луканов (Банасевич, 61), Габелок (Адаменко, 70), Кравченко (Харатін, 61), Глущук (Танковський, 46), Завийський (Радченко, 61), Калінін, Білоног (Миранян, 46)

Голи: Завийський (19, 53), Качараба (29), Миранян (58, 69, 71), Банасевич (73), Адаменко