Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Максим Старцев: «Сподіваюся ще пограти у Єврокубках»
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Максим Старцев: «Сподіваюся ще пограти у Єврокубках»
[Изображение: 20120710112811.jpg]

Сьогодні відбулося представлення нових гравців, які будуть захищати честь «Волині» у наступному сезоні. Одним із новачків лучан став екс-голкіпер харківського «Металіста» та збірної України – Максим Старцев, який після закінчення офіційної частини заходу люб’язно погодився відповісти на запитання журналістів.

- Максиме, ти вже досвідчений футболіст, пограв у багатьох командах. Як тебе зустріли у «Волині»?

- Зустріли мене тут добре, з деякими хлопцями я мав змогу раніше працювати в різних клубах і в молодіжній збірній України. Тут доволі хороші, кваліфіковані футболісти і дружній колектив. Відверто кажучи, я не очікував, що буде настільки легко влитися у колектив.

- Як тобі воротарська конкуренція у клубі?

- Звісно, у нас дуже гарні воротарі, вони додають з кожним днем, і це дуже приємно. Я вважаю, що конкуренція ніколи не шкодила – якраз навпаки. Як було сказано на прес-конференції, обов’язково буде зростання цих молодих голкіперів, і мені не доведеться сидіти склавши руки чи розслаблятися. Тому доволі позитивним моментом є те, що у команді є дуже хороші воротарі, і місце в основному складі ми будемо буквально «вигризати».

- Ти відразу сприйняв завдання пограти в Єврокубках? Це одна з тих причин, чому ти перейшов у команду?

- Так, звичайно, тому що грати без поставлених завдань і просто вирішувати турнірні питання виживання – це один стимул. А якщо команда ставить перед собою високі цілі та завдання, і є перспектива спробувати себе у Єврокубках – я думаю, кожен футболіст про це мріє. Щодо мене особисто, приймаючи це рішення, я, звичайно, сподівався ще раз пограти у Єврокубках.

- Як виник варіант твого переходу у «Волинь»?

- Зателефонував агент і з огляду на те, що клубу, очевидно, потрібен воротар, запропонував мої послуги. Це все відбулося доволі швидко.

- Тобі легко працювати з Демяненком?

- Так, мені імпонує і його стиль, і бачення гри, тому немає жодної напруги.

оф. сайт ВЛ
2012-07-10 15:33
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)