Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГРОЗНЫЙ: «Не удивлюсь, если начнется футбольный Майдан»
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #2
Вацко про трансфери "Говерли": Думаю, всі відчувають запах дешевої аферки
[Изображение: 307505.jpg?201603090335]

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував підозрілу трансферну політику "Говерли".

"Півроку Грозний жалівся, что немає кому грати в його команді, окрім орендованих, аж тут раптом після матчу з "Металістом":

"У нас провисала опорна зона. Награвали Валєєва і Озарківа, а вийшли зовсім інші люди...Ми на них розраховуємо. І Зозуля, і Казаков, і Мартищук і, Бочкур і Гаращенков, і Волошинович з нами. Ми ще влітку їх підписали, але не афішували цього. Найголовніше, щоб команда отримала атестат для участі в наступному чемпіонаті. Ми працюємо, просто багато чого не афішуємо. Але надія є".

Хто не знає, рішенням Палати із вирішення спорів ФІФА "Говерлі" заборонено реєструвати нових гравців з 6.10.2015р.

Віталій Гавриш при цьому зареєстрований 16 жовтня (ФФУ, ніби-то, на той момент ще не повідомила "Говерлу" про заборону ФІФА, хоча це також виглядає дуже дивно). Я так розумію, з іншими футболістами - вищезгаданими В'ячеславом Грозним, які буцім-то "підписані ще влітку", про яких "багато не афішуємо", - вирішили почекати. Хоча всі пам'ятаємо перманентні літньо-осінні скарги В'ячеслава Вікторовича на нестачу гравців у "Говерлі". Адже ж їх - підписаних влітку (за легендою) - можна було реєструвати і заявляти і влітку (ну, підписав - реєструй, заявляй! навіщо ж підписував?), і в будь-який час уже під час сезону восени (ну, вони ж - вільні агенти, таких можна заявляти поза межами трансферного вікна, якщо на період цього трансферного вікна вони уже мали статус вільних агентів), і до закриття зимового трансферного вікна (за логікою, яку нам зараз намагаються нав'язати, на підписаних влітку заборона ФІФА, датована 6 жовтня, не повинна б розповсюджуватися)...

Одним словом, думаю, всі все розуміють і відчувають запах дешевої аферки. Я сподіваюся, що ФФУ та УПЛ не відступлять від дотримання закону. А новоспечений президент УПЛ Владимир Генінсон візьме ситуацію під особистий контроль, щоби потім не було, так би мовити, зайвих розмов компроматного характеру. Тим більше, у світлі декларацій про те, що всі клуби повинні бути в рівних умовах. Або багато чого доведеться пояснювати тим, хто, як, наприклад, "Карпати", потерпав від заборон на реєстрацію новачків, чи, як, скажімо, зараз Волинь, потерпає...", - написав Вацко у Фейсбук.

Здесь
2016-03-15 10:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
Вацко про трансфери "Говерли": Думаю, всі відчувають запах дешевої аферки - rokus - 2016-03-15 10:12

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)