Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Олег Печорний: Прокуратура оголосила у розшук Волика, Нодченка, Згоника і Карпенка
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6679
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Олег Печорний: Прокуратура оголосила у розшук Волика, Нодченка, Згоника і Карпенка


Голова фонду соціального захисту футболістів та тренерів Олег Печорний розповів "Плюс Спорту" хто обікрав футболістів "Металіста".

- Харківська прокуратура зараз оголосила у розшук чотирьох генеральних директорів та віце-президентів "Металіста", які керували клубом у період президентства Курченка. Мова йде про Волика, Нодченка, Згоника і Карпенка. Саме за час їхнього керування клуб не платив грошей футболістам, тренерам та обслуговуючому персоналу. А тепер стало зрозуміло чому не платив.

Виявляється, Курченко гроші з Москви передавав валізами, але вони до команди чомусь не доходили, або доходили у неповному обсязі. Зате ці четверо, у цей період різко покращили свій побут. У кожного з них з"явилась нерухомість - квартири і будинки в Україні, будинки в Іспанії. Крім того дорогі машини. От прокуратура і зацікавилась звідки у них це все майно, якщо вони працювали у, як повідомляли, клубі-банкруті?

Цікаво, що на сьогодні не всі вони перебувають в Україні, дехто переховується за кордоном. Будемо вірити, що поліції і прокуратурі вистарчить професіоналізму довести цю справу до кінця. Принаймі всі передумови для цього є, - сказав Олег Печорний.

http://fc-metalist.com/lenta/39339
2016-12-01 00:58
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
Олег Печорний: Прокуратура оголосила у розшук Волика, Нодченка, Згоника і Карпенка - rokus - 2016-12-01 00:58
[] - nato - 2016-12-01, 14:29
[] - nato - 2016-12-10, 02:17

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)