Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Красников будет отвечать за трансферы "Динамо"
Автор Сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #7
 
[Изображение: 5db2f.jpeg]
Мирон Маркевич: «Бажаю Краснікову успіхів у „Динамо“, але без мене»
Голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич в інтерв'ю FootBoom розповів про стан справ у "Динамо", чи погодився б повернутися у "Металіст" і свою подальшу кар'єру в ФФУ.

- Мироне Богдановичу, результати півфінальних матчів Кубка України закономірні? - Та, яка в цих поєдинках могла бути інтрига?
"Динамо" і "Шахтар" на голову сильніші від своїх опонентів. Все було зрозуміло ще до гри. Напевно, так і повинно було бути, що в фінал вийдуть наші вітчизняні гранди. Ось в таких зустрічах завжди очікується інтрига. У нас не так багато останнім часом хороших матчів. Так що, фінал Кубка України "Динамо" - "Шахтар" - це закономірність.

- В цьому сезоні киян досить багато критикували, в тому числі і ви. Чи бачите покращення у грі "біло-синіх"?
- Респект тренеру "Динамо", що він з цієї команди починає щось ліпити. Радий, що у Хацкевича дещо виходить. Побачимо, що буде далі. Будемо робити висновки після того, як закінчиться чемпіонат та фінал Кубка України. Якщо дійсно кияни двічі обіграють "Шахтар", то можна буде говорити, що команда оживає. Проте, на сьогоднішній день, з тими футболістами, що були у Хацкевича, він зробив крок уперед.

- В яких компонентах "Динамо" додало?
- Перш за все в агресії та деяких тактичних компонентах. Але не треба бути великим спеціалістом, щоб відмітити, що "Шахтар" має сильніший підбір гравців. Те, що "Динамо" не дало фактично ніяких шансів "гірникам" в очній зустрічі, говорить про те, що тренерський штаб "Динамо" йде правильним шляхом.

- Що скажете про зв’язку центральних оборонців Бурда – Шабанов?
- Не хочеться нічого поганого говорити про наш чемпіонат, але основним показником є гра команди в єврокубках. Зараз "Динамо" не має можливості проявити себе в Європі. Якщо в наступному сезоні "біло-сині" вийдуть до Ліги чемпіонів, то там буде видно, як себе заркомендують футболісти. Дуже скоро буде фінал Кубка України між "Динамо" та "Шахтарем". Потім ці команди зустрінуться між собою у Києві. Що стосується Прем'єр-ліги, то ні кияни, ні гірники очки у матчах з іншими суперниками не загублять. Решта команд значно нижче класом вітчизняних грандів.

- Влітку "Динамо" залишить Хачеріді. Це втрата для киян, чи від немотивованих гравців потрібно одразу позбавлятися?
- Радий, що нарешті з'явився тренер, який поставив його на місце. Такі футболісти, як Хачеріді, навіть ціни собі не можуть скласти. Потрібно було просто виходити на поле і грати, адже він захищав честь такого славетного клуба! Але, то вже його проблеми. Наскільки я знаю, на нього не розраховують в "Динамо". Напевно, це й правильно.

- Результат матчу "Шахтар" - "Динамо" став для вас неочікуваним?
- До гри я казав, що "гірники" об'єктивно сильніші, але не завжди сильніша команда виграє. Так воно й сталося. Киянам на такій гарній ноті потрібно закінчити чемпіонат, щоб перемога над "Шахтарем" не була окремим спалахом. Команді Хацкевича потрібно виграти Кубок, а також поборотися за перше місце. Тоді можна буде говорити, що "Динамо" впевнено крокує вперед. Хоча, динамівці у "гярників" виграли об'єктивно. Хотіли більше перемогти та й зіграли сильніше. "Шахтар" цього разу не зміг закрити питання щодо переможця чемпіонату. Думаю, що ця поразка їх струсоне, тому фінал Кубка України буде ще цікавішим.

- Після перемоги над "Шахтарем" в чемпіонаті України кияни зможуть посунути "Шахтар" з чемпіонського трону?
- Не думаю, що підопічні Фонсеки втратять залікові бали з іншими командами. Навіть якщо "Шахтар" програє "Динамо" і в обох колективів буде однакова кількість очок, то "гірники" все одно стануть чемпіонами. На перший план вийде різниця забитих-пропущених м'ячів. Проте варто підкреслити, що зараз у киян з'явився шанс, який треба використати.

- "Динамо" вже нашкодило собі не поїхавши на матч з Маріуполем та програвши справу у Лозанському суді. Як вважаєте, втрачені очки відгукнуться киянам наприкінці чемпіонату?
- Вони вже відгукуються... Інше питання, що зараз вже нічого не повернеш. Треба дивитись вперед, що буде далі. Оглядатися назад вже немає сенсу.

- Нещодавно президент "Динамо" Ігор Суркіс сказав, що досяг домовленості щодо співпраці з екс-спортивним директором "Металіста" Євгеном Красніковим. Що скажете про цього спеціаліста?
- Його робота говорить сама за себе. Він плідно працював у "Металісті". Ви знаєте, яку команду ми створили. Сподіваюсь, що в нього все вийде. Якщо йому не будуть заважати, то він допоможе "Динамо". Це однозначно.

- Після українського дербі Олександр Ярославський запевнив, що робить все можливе, щоб "Металіст" знову відродився. Вірите, що легендарна команда отримає нове життя і буде знову радувати харків’ян?
- Звичайно, вірю. Знаєте, наш чемпіонат зараз настільки збіднів. Я би хотів, щоб не тільки повернувся "Металіст", а й "Дніпро", "Кривбас" і запорізький "Металург". Сподіваюсь, що це колись трапиться. З радістю хотів би приїхати до Харкова і подивитися, як команда вищої ліги виходить на поле. Чи "Дніпро"... не "Дніпро-1,2 чи 3. Повинен бути один "Дніпро". Не тільки мені, а й усім вболівальникам хочеться, щоб ці команди повернулися назад. Адже декілька років назад в Україні був чемпіонат один з кращих в Європі. Дай бог, щоб у Ярославського все вийшло. Я двома руками "за". Харків заслужив на те, щоб мати хорошу команду.

- Якщо відродиться "Металіст", чи не буде конфлікту з "Металлістом 1925"?
- Важко сказати, адже потрібно вникати в суть справи. Я не володію ситуацією.

- Якщо б Ярославський запросив вас очолити відроджений "Металіст" ви б погодились?
- Розумію, що багатьом хочеться, щоб все повернулось, але не все так просто і легко, як здається на перший погляд. Поживемо - побачимо.

- Влітку у вас закінчується контракт с ФФУ. Будете підписувати нову угоду, чи залишите свою посаду?
- Якщо чесно, то я ще не вирішив. Якщо буде якась тренерська робота, яка мене зацікавить, то звичайно буду працювати у клубі. Якщо ні - сядемо за стіл перемовин з ФФУ. За цей час надходили пропозиції від певних команд, але опускатися нижче рівня "Дніпра" і "Металіста" мені не хочеться. Ті запрошення, що були - мені не підійшли.

- З приходом в "Динамо" Краснікова в кулуарах говорять, що він може привести в клуб сильних легіонерів під яких треба тренер, який зможе з ними працювати. І цим тренером могли б стати ви...
- Ні-ні. Мене це питання не цікавить. Бажаю Краснікову успіху в "Динамо", але без мене.

- Чому ви так категорично налаштовані?
- Це моє особисте питання.

- Ваша позиція пов'язана з недавнім конфліктом з Ігорем Суркісом?
- Конфлікт ні до чого. Тоді я просто сказав те, що думаю. На той час це була не тільки моя думка, але й більшості вболівальників. Зараз "біло-сині" трішки рухаються вперед. Можливо, моя критика допомогла. Є рух вперед - значить це вже добре. "Динамо" має бути топ-клубом не тільки в Україні, але і в Європі.

- Ви вболівальник киян з багаторічним стажем. Ви мріяли коли-небуть очолити "Динамо"? - Звичайно. Думаю, що любий тренер про це мріє. - А все-таки, якщо б надійшла пропозиція?
- По-перше, вона не надійде. По-друге, там є головний тренер.

- Влітку з "Шахтаря" скоріш за все піде Фонсека. Хто на вашу думку зміг би замінити португальського спеціаліста?
- Дуже погано, що в пресі точаться розмови на цю тему. Це одразу відображається на грі команди. Фонсека йде, потім ще про когось пишуть... Ось маємо результат гри "Шахтаря" з "Динамо". Треба менше говорити і думати, як успішно закінчити чемпіонат. Трансферні новини і розмови про відхід Фонсеки дуже розхолоджують команду.
Сергей Левченко, „FOOTBOOM.com“

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
(Последний раз сообщение было отредактировано 2018-04-20 в 15:35, отредактировал пользователь zlex40.)
2018-04-20 14:42
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
[] - zlex40 - 2018-04-09, 18:04
[] - zlex40 - 2018-04-09, 18:09
[] - Metalik - 2018-04-09, 22:40
[] - zlex40 - 2018-04-10, 14:20
[] - zlex40 - 2018-04-12, 17:25
[] - zlex40 - 2018-04-20 14:42
[] - Перехожий - 2018-04-20, 19:29
[] - zlex40 - 2018-04-21, 20:21
[] - zlex40 - 2018-04-26, 19:00
[] - zlex40 - 2018-04-26, 19:10
[] - zlex40 - 2018-05-11, 22:32
[] - zlex40 - 2018-06-19, 18:47
[] - zlex40 - 2018-08-13, 21:51

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)