Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кого вместо Хосе Эрнесто Сосы ищет Арнесен ?
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Слух/сплетня Кого вместо Хосе Эрнесто Сосы ищет Арнесен ?
[Изображение: OxFzNkO.jpg]

Вопрос к Франкову: Можете ответить где обещанные трансферы Металла?Можете назвать хотя бы слухи.

Артем Франков. Сейчас слухи совершенно бесполезны. Но, полагаю, Арнесен что-то роет в Германии. Как только, так сразу... Безусловно, напряжение растет

Вопрос к Вацко: Виктор, тут в соседней конференции Артем Франков предположил, что Арнесен будет искать замену Сосе в Германии. Ответьте как специалист по Бундеслиге: кто по Вашему мнению может из чемпионата Германии может стать заменой Сосе, и кто из них может перейти в УПЛ?

Виктор Вацко. Відповідаючи на питання "хто може стати заміною", я легко назву півтора десятка прізвищ, відштовхуючись від стилю та якості гри.

Хто із них може і хоче перейти в Україну, я не знаю навіть приблизно. Тим більше, був би насторожений їх мотивацією зміни чемпіонату.

Якщо фантазувати і розмірковувати на цю тему із врахуванням того, що Металіст бажатиме зберегти латиноамериканський вектор підбору легіонерів, я б звернув увагу на Роберто Фірміно із Хоффенхайма. Його контракт закінчується влітку 2015-го, тому зараз настає потрібний період вступу в перемовини із клубом, які реально можуть закінчитися трансфером. Але це дорогий футболіст.

З іншого боку, я майже на 100% переконаний, що у найближчі півроку ніхто із новачків, яким би сильним він не був на полі, і близько не стане заміною Сосі з точки зору лідерських якостей, харизми та авторитету в новій команді.

Тому з цієї позиції для Металіста дуже важливо, щоби хтось із гравців, що є у команді зараз, підхопив цю естафетну паличку.

Форум болельщиков ФК "Металлист" по материалам конференции на matchday.com.ua
2014-02-12 17:09
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
Кого вместо Хосе Эрнесто Сосы ищет Арнесен ? - domic - 2014-02-12 17:09
[] - ghost - 2014-02-12, 17:23
[] - domic - 2014-02-12, 17:39
[] - romanian - 2014-02-12, 17:40
[] - domic - 2014-02-12, 17:46

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)