Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Девич перешел в катарский «Аль-Райан»
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #12
Олег ВЕНГЛИНСКИЙ: «Чемпионат Катара — шаг назад для Девича»
Специалист считает, что это другая планета по уровню футбола и климатическим условиям

Відомий у минулому футболіст Олег Венглинський прокоментував останні трансферні новини провідних українських футболістів. Зокрема, перехід колись найкращого форварда УПЛ Марко Девіча в катарський «Аль Раян», а також рішення капітана української національної збірної Анатолія Тимощука не продовжувати контракт із російським «Зенітом».

- Олеже, Анатолій Тимощук вирішив не продовжувати із «Зенітом» контракт. Зважаючи на вік, він ще може отримати запрошення від якогось топ-клубу?

- Усе залежить від його самопочуття та результативності. Сам Толік каже, що він прекрасно почувається і сповнений сил та бажання грати. То чому б і не пограти на високому рівні… Тим паче, у нього величезний досвід. Тимощук ж один із найтитулованіших наших футболістів. Але топ-команди дивляться на перспективу, Толік ж невдовзі завершуватиме. Хоча про це краще у самого Тимощука запитати, чи є у нього пропозиції від топ-клубів.

- Якщо брати теперішній рівень гри Тимощука, він здатен підсилити якийсь топ-клуб?

- Якщо Тимощук каже, що він готовий, то значить так воно і є. Він ж не може говорити, що у чудовій формі, а потім приїхати і усіх розчарувати. Якщо Толік так говорить, значить у нього є потенціал для виступу на найвищому рівні. Він завжди грав у командах, що ставили перед собою найвищі завдання. Не думаю, що Тимощук зараз погодиться грати в команді, яка нічого не прагне. Він не буде просто заробляти і відбувати номер на полі.

- Марко Девіч обрав чемпіонат Катару. Він поїхав туди догравати?

- Девіч в ігровому плані втратить, причому втратить у рази. Це безперечно. Адже Катар – це інша планета по рівню футболу та кліматичним умовам. Думаю, справа в тому, що «Рубін» за Девіча заплатив «Металісту» чималі гроші. Тому клуб хотів хоч якось їх компенсувати. А Марко, у свою чергу, влаштували умови катарського клубу. Я дуже зрадів, коли дізнався, що Девіч переїздить в ПАОК із Салонік. Була інформація, що він уже гравець цього клубу. Я зрадів, бо клуб непоганий, чемпіонат на видноті. А тут Катар. Це крок назад для Девіча. А причина у фінансовій складовій.


Василь ВИННИКІВСЬКИЙ


http://football.sport.ua/news/250336
2015-01-29 00:03
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
[] - domic - 2015-01-24, 22:30
[] - nato - 2015-01-24, 22:52
[] - KhaM - 2015-01-24, 22:57
!? - rokus - 2015-01-25, 00:15
[] - mymetall - 2015-01-26, 01:01
[] - vovanuch - 2015-01-26, 09:31
Олег ВЕНГЛИНСКИЙ: «Чемпионат Катара — шаг назад для Девича» - montoya - 2015-01-29 00:03
[] - domic - 2015-03-24, 13:10

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)