Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маркевич: "Металлист" в свое время просто уничтожили"
Автор Сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #1
Маркевич: "Металлист" в свое время просто уничтожили"
Главный тренер «Днепра» Мирон Маркевич — о странных матчах в чемпионате и печальной участи «Металлиста» сквозь призму его якобы участия в договорном поединке весной 2008 года.

«Вы знаете, я считаю, что „Металлист“ в свое время просто уничтожили, — заявил Маркевич. — Мы могли наделать шума и в Лиге чемпионов, но нас просто уничтожили. Сейчас, чтобы заметить матчи, о которых вы говорите (речь о странных играх в концовке прошедшего сезона с участием „Металлиста“, „Олимпика“ и „Волыни“. — Прим. MatchDay), не надо быть большим специалистом, и меня очень интересует, где господин Кочетов (вице-президент ФФУ. — Прим. источника)?

Почему он сейчас не занимается этим? Он работал только для того, чтобы уничтожить „Металлист“? Ну, уничтожил. А дальше что? Почему он теперь не занимается своими делами?

Спросите у него при случае: почему для него было так важно, чтобы не было „Металлиста“, а теперь он ничего не делает, когда все понимают и видят вот эти странные матчи».


http://www.matchday.ua/news/miron-markev...ami-30448/
(Последний раз сообщение было отредактировано 2015-06-15 в 21:37, отредактировал пользователь montoya.)
2015-06-15 21:31
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #2
Маркевич: "Металлист" в свое время просто уничтожили"
Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич в інтерв’ю football.ua розповів про такє.

- Вадим Комардін – віднедавна керівник селекційної служби Дніпра. Це особисто ваша креатура?

- Він досить непогано займався своєю роботою в Металісті, тому ми хотіли його бачити в Дніпрі. Але, на жаль, наразі не все від нього залежить. Є ще й Тищенко, котрий також досить непогано працює, тому в цьому плані у нас все нормально. Але…

- Напрямок роботи Краснікова та Комардіна в Металісті був добре відомий усім – Латинська Америка. Чи означає запрошення Комардіна в Дніпро, що ви в найближчому майбутньому хочете бачити в команді бразильців та аргентинців, оскільки вам комфортно працювати з представниками цих країн?

- Я вважаю, що проблемні позиції ми просто мусимо закрити. Я не кажу, що потрібно купувати футболістів масово, але кілька позицій вимагають підсилення, інакше буде тяжко. З-поміж українців, якщо навіть хтось і є відповідного рівня, то це віддані в оренду футболісти Динамо та Шахтаря, відтак ми не можемо їх взяти. А проблема лівого захисника у нас залишається. В Україні їх нема, окрім Шевчука, котрий грає і за збірну, і в клубі. Якщо раптом він, не дай, Боже, травмується, то в збірній його ніким замінити. По-друге, не всі легіонери нині поїдуть в Україну, і це треба розуміти. Є тільки асимільовані футболісти того ж Шахтаря, які звикли до України, і клуб готовий їх відпустити. Той же Вільягране проти перейти в Дніпро, бо він уже звик до України. Тобто, треба шукати футболістів, які хочуть грати у нас, і не втечуть через місяць-два, як було у випадку з Ежидіо, і при цьому – реально підсилять команду. А хто це буде – латиноамериканець, чи ні – неважливо. Звісно, краще, щоб це були українці, але, за великим рахунком, де ти їх візьмеш.

- Якщо Вільягра, футболіст, котрого ви добре знаєте, не проти грати в Дніпропетровську, це вже автоматично означає, що Дніпро підпише його, тим паче безкоштовно? Чи навіть у випадку з вільними агентами можуть виникнути труднощі?

- Я не знаю. Поки не було зустрічі з власником клубу. Днями вона має відбутися: і Русол, і Стеценко зустрінуться з Ігорем Коломойським. Після цієї зустрічі я зможу щось говорити, наразі – нічого не можу сказати.

- Яка у вас остання інформація щодо Коноплянки?

- Він іде з Дніпра. Це вже точно. І це – ще одна велика проблема для нас, тому що він лідер, та ще й українець. Тобто весь лівий фланг у нас випадає, і треба ж його закрити новачками, правильно? Ну, побачимо… 28 числа команда вже збирається, а ми поки що тупцюємо на місці.

- Чим відрізняється за якістю молодь Дніпра від того, що ви бачили в Металісті? Де у вас багатший вибір талантів?

- Складно сказати. Скажімо, Лучкевич: у техніці роботи з м’ячем йому треба підтягнутися, але ж у нього є дуже багато бажання. Цим він відрізняється від решти, і тому ми його й ставимо у склад. Решта молодих, що в Металісті, що в Дніпрі, має якийсь рівень майстерності, але я не бачу, що ці футболісти хочуть чогось досягти і повністю віддаються грі. Ось це – об’єднує всю молодь і Металіста моїх часів там, і Дніпра. Лучкевич на їхньому тлі вирізняється – якщо навіть у нього щось не виходить, він компенсує це своєю самовіддачею.

- На відміну від Металіста, в Дніпрі у вас немає гострої потреби шукати футболістів з українським паспортом. Тому українців можна запрошувати виключно якісних, якщо таких бачите, або не запрошувати взагалі. Ви частково вже відповіли на це запитання, та все ж: чи є такі футболісти не з Шахтаря та Динамо, яких ви хотіли би бачити у своїй команді?

- Якщо такі і є, то їх дуже мало. Залежить від того, які завдання вирішувати. Якщо змагатися за 5-8 місця, то можна знайти відповідних футболістів. А якщо грати на серйозному європейському рівні, чого від нас тепер усі чекають, то таких футболістів майже нема.

- Розкажіть, як Дніпро шукав Папу Гуйє і як зрештою знайшов, адже клуб підписав його в останній момент узимку?

- Будемо відверті: з ним ми трішки запізнилися. Але загалом Папа – футболіст, котрий дуже швидко набирає форму, тому він дуже швидко влився в командні побудови, гравці його швидко й добре прийняли, тому що він – людина досить комунікабельна. З ним проблем жодних не було.

- Папа погодився без сумнівів на пропозицію Дніпра, чи для нього цей перехід був особистою трагедією, зважаючи на роки, проведені в Харкові?

- Ні-ні, він погодився дуже швидко. Передусім, він ішов до мене, як тренера, тому жодних проблем.

- В кінці сезону була низка матчів, де журналісти та фахівці не бачили спортивного характеру поєдинків, а окремі матчі за участю Металіста, Олімпіка та Волині називалися такими, що проходили зі ставками в букмекерських конторах. Ви у футболі не одне десятиріччя, і, впевнений, бачите все наскрізь.

- Ви знаєте, я вважаю, що Металіст свого часу просто знищили. Ми могли наробити галасу і в Лізі чемпіонів, але нас просто знищили. Зараз, щоб помітити матчі, про які ви говорите, не треба бути великим спеціалістом, і мене дуже цікавить, де той пан Кочетов? Чому він нині не займається цим? Він працював тільки для того, щоб знищити Металіст? Ну, знищив. А далі що? Чому він тепер не займається своїми справами? Спитайте у нього при нагоді: чому для нього було так важливо, аби не існувало Металіста, а тепер він нічого не робить, коли всі розуміють і бачать ось ці дивні матчі?

- Чи не вихід для українського футболу позбавитися в Прем’єр-лізі клубів, де немає грошей, а отже – є всі передумови, аби футболісти заробляли, як могли?

- Я свою думку сказав. На сьогоднішній день 14 клубів –це роздутий варіант. Краще залишити 8-10 команд, грати, наприклад, у чотири кола. Бо зараз почнеться знову – всі гратимуть в Київ, купа дивних матчів, фінансових скандалів – це не вихід із ситуації. Треба зробити цікавий чемпіонат.

- Скажіть, будь ласка, Шахтар і Динамо возили Україною мішечки з грошима, стимулюючи суперників один одного та Дніпра. Ви не бачите в цьому нічого страшного, чи це – проблема, і стимулювання треба заборонити?

- Ну, вони ж не стимулюють для того, щоб команда програвала, а навпаки – щоб та виходила і грала на максимумі. Так виходило, що це працювало проти Дніпра, але що ж вдієш.

- Чому мішечок не возить країною Дніпро?

- Це наша принципова позиція.


http://football.ua/ukraine/273330-markev...rivni.html
2015-06-15 21:36
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #3
Артем Франков: Кочетов «Металлист» отнюдь не уничтожил
Главный редактор журнала «Футбол» прокомментировал слова Мирона Маркевича о странных матчах в чемпионате Украины и якобы участии «Металлиста» в договорном поединке весной 2008 года.

«Ну, скажем так, Кочетов „Металлист“ отнюдь не уничтожил — он загибается по совершенно другой причине, и дисквалификация на один евросезон тут глубоко побоку. А вопрос более чем уместен, со своей стороны я пытаюсь всячески подталкивать...

Но уверен на все 200: если бы сейчас ФФУ располагал записью типа Дыминский — Лащенков, да еще и подпертой данными по аномальным ставкам, любой клуб полетел бы белым лебедем! Вопрос в том, что сами клубы не заинтересованы в раскрытии своих тайн и предпочитают тихо избавляться от играющих в такие игры (чтобы не получить по шапке заодно, да и не терпящих света дел везде хватает, болтливые опасны!) — мол, по взаимному согласию. Ну а если таким занимаются на высшем уровне, то тут и вовсе только УЕФА может помочь», — написал Артем Франков в своей конференции на MatchDay.

http://www.matchday.ua/news/artem-franko...hil-30467/
2015-06-15 22:59
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
KhaM Не на форуме
форумчанин
******

Сообщений: 1844
У нас с: 2014 Jan
Рейтинг: 1260
Сообщение: #4
 
Никак не припомню, чтобы Мирон работая в Харькове рот так широко открывал. Почему молчал, обещая 'мемуары'? Что, уже 'в набор сдал'?
Или зная, что Кочетов до сих пор 'член' системы Маркевич превентивно распереживался о том, что Днепр это не Динамо и все может повториться?

Харків- це Україна!
2015-06-15 23:04
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #5
 
(2015-06-15 22:59)франков писал(а):  «Ну, скажем так, Кочетов „Металлист“ отнюдь не уничтожил — он загибается по совершенно другой причине, и дисквалификация на один евросезон тут глубоко побоку. А вопрос более чем уместен, со своей стороны я пытаюсь всячески подталкивать...

Ну скажем так, не уничтожил, а крепко подосрал. И не кочетов (не переводи стрелки на шестёрку, хоть он и дегенерал) а х..ло №1, в заду которого твой язык обитает. А вообще Агтёмка, всё возвращается. Мог бы стать гуру футбольной аналитики, но сменил свободу на место в стае цепных псов унитазника и прочей киевской п...добратии. Теперь обопьёшься однажды, помрёшь, и хрен с тобой, сидельцем на двух стульях.
2015-06-15 23:53
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)