Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кирилл Ковальчук: задолженность есть, но все под контролем
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Кирилл Ковальчук: задолженность есть, но все под контролем
[Изображение: kovalchuk_kir_mh.jpg?1421592927]

Полузащитник «Металлиста» рассказал о том, выполняет ли харьковский клуб свои финансовые обязательства.

«Задолженность есть, но это все рабочие моменты, рабочая обстановка. Как и остальные игроки во всех клубах Украины, мы надеемся, что совсем скоро все наладится и все будет хорошо. Поэтому повторюсь: задолженности некоторые есть, но мы постоянно держим связь с руководством клуба. Все под контролем», — отметил Ковальчук.

Здесь
2015-07-04 21:19
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #2
Кирило Ковальчук: «Заборгованості є, але…»
Півзахисник «Металіста» — про збір в Ужгороді, атмосферу в команді та роботу з Олександром Севидовим

Приводів для розмови з будь-яким гравцем харківського клубу зажди вистачає, особливо на тлі новин щодо фінансової ситуації «Металіста». До того ж, цього літнього міжсезоння команда під керівництвом нового наставника Олександра Севидова вирішила проводити тренувальні збори винятково в Україні, перемістившись із Харкова до Ужгорода. Принаймні, станом на середу, жодних новин щодо закордонних зборів харків’ян не було. Схоже на те, що клуб обмежиться лише цим вояжем на Західну Україну, після чого повернеться в рідне місто. До того ж, уже менш ніж за три тижні, «Металіст» стартуватиме у чемпіонаті України матчем проти «Карпат». Саме цим, мабуть, і пояснюється такий графік команди.
Про ситуацію в клубі, тренувальні умови на Закарпатті, різницю між Севидовим і Рахаєвим ми поговорили з лідером півзахисту «Металіста» Кирилом Ковальчуком, який, як і завжди, був доволі відвертим.


— Кириле, «Металіст» цього року вирішив проводити підготовчий збір не за кордоном, а в Україні, в Ужгороді…

— Так, скажу відверто: теперішні збори проходять доволі продуктивно та інтенсивно. Окрім фізичних і теоретичних занять, ми проводимо і кілька товариських зустрічей, що також доволі важливо для футболістів. Окремо хотів би акцентувати увагу на тому, що тут є всі умови для проведення тренувальних зборів і матчів. Тому ми, в принципі, всім задоволені.

— Щодо умов: ви за свою кар’єру проводили чимало закордонних зборів. Наскільки інфраструктура в Ужгороді відповідає вимогам команди?

— У нашому розпорядженні дуже хороше поле, є чудові номери, гарне харчування. Що ще можна додати? Одне слово, тут створені всі умови для роботи. Звичайно, можливо, десь не вистачає певних моментів, але це дрібниці, нічого страшного, працювати можна.

— Як працюється з новим наставником Олександром Севидовим? Які перші враження від співпраці?

— Усе чудово, мені легко з ним працювати, бо з Олександром Володимировичем давно знайомі. Тому можу сказати про нього лише приємні, позитивні речі. Із ним працювати дуже цікаво.

— На що найбільше пан Севидов звертає увагу на цих зборах? На що робиться акцент зараз?

— Увесь цей час ми дуже багато працювали над фізикою, щоби повернути собі потрібні фізичні кондиції після відпустки. Можу лише додати, що тренування справді цікаві й вони нам до вподоби. Упевнений: у майбутньому це зіграє важливу роль під час проведення офіційних матчів, які розпочнуться вже незабаром.

— Якщо порівняти методи роботи Олександра Севидова та колишнього наставника Ігоря Рахаєва, наскільки суттєво вони різняться?

— Звичайно, що відрізняються, причому, дуже сильно, адже в кожного тренера свої методи роботи й акценти на ті чи інші ігрові моменти, свої погляди на футбол. Якщо говорити конкретніше про відмінності в роботі, то зараз ми значно більше працюємо саме над фізикою команди, цьому аспекту приділяємо найбільше часу, це — безсумнівно.

— Якщо говорити не тільки про суто футбольні речі: клуб перед вами зараз виконує всі свої зобов’язання? Чи є якісь заборгованості?

— Заборгованості є, але це все робочі моменти, робоча обстановка. Як і решта гравців у всіх клубах України, ми сподіваємося, що зовсім скоро все налагодиться й усе буде добре. Тому, повторюся: заборгованості деякі є, але ми постійно тримаємо зв’язок із керівництвом клубу. Усе під контролем.

— Минулого сезону ви були одним із головних гравців «Металіста» після переходу взимку із «Чорноморця», зігравши у весняній частині чемпіонату ледь не в кожному матчі харківського клубу. Можна сказати, що ви досить швидко адаптувались у Харкові та стали своїм…

— Так, певне, можна сказати й так. Мені подобається Харків, а «Металіст» — це солідна команда, бренд, у якому мені дуже хочеться себе проявити. Сподіваюсь, що в майбутньому я ще зможу допомогти команді виконати поставлені перед нею завдання і проявити себе.

— Багато хто зараз уже не розглядає «Металіст» як гранда вітчизняного футболу. На вашу думку, харківський клуб здатен у прийдешньому новому сезоні здивувати багатьох?

— Перед нами стоїть чітке завдання — потрапити до єврокубків за підсумками майбутнього сезону. Отож ми всі об’єднані цією метою, а тому з відповідним настроєм зараз готуємося до старту в українській прем’єр-лізі. Думаю, за такої команди, яка в нас зараз є, за цього потенціалу футболістів, це цілком реально виконати. Чому ні? Нам дуже хочеться поборотися за медалі майбутнього чемпіонату.

— Не можу вас не запитати й про наступне. Буквально сьогодні (інтерв’ю відбувалось у середу. — В. Б.) офіційно стало відомо, що одеський «Чорноморець» гратиме домашні матчі у чемпіонаті України наступного сезону в рідних стінах. Вам, напевне, як колишньому гравцю одеситів, ця новина також приємна?

— Звичайно! А як інакше? Хочу принагідно привітати Одесу із цією подією, адже всі мешканці й уболівальники, які переживали за рідну команду стільки часу, заслуговують на великий футбол у своєму місті. Переконаний, це правильне рішення, бо команда з такого міста просто зобов’язана проводити матчі саме в рідних стінах. Якщо чесно, я сам переживав із цього приводу, а тепер вірю, що і нашій команді там удасться незабаром провести матч.

— Відчуваю по вашому голосу, що будете дуже щасливі повернутися знову до Одеси…

— Так, для мене це буде дуже приємна подія. Я буду дуже щасливий!

Здесь
2015-07-06 12:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #3
 
— Перед нами стоїть чітке завдання — потрапити до єврокубків за підсумками майбутнього сезону. ????

Кирилл, наверное, сам себе поставил эту четкую задачу!
2015-07-06 12:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)