Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Металiст" втримав лiдерiв Тайсона та Вiльягру i може повернути колишнього гравця
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
"Металiст" втримав лiдерiв Тайсона та Вiльягру i може повернути колишнього гравця
[Изображение: oleksandr_yaroslavskiy.jpg]
Прихильники харкiвської команди можуть полегшено зiтхнути: їхнi зiрковi легiонери не полишать команди

Тайсона, нагадаємо, ось уже три тижнi активно "сватають" у "Шахтар". Ринат Ахметов заявляв, що готовий викласти за цього гравця 15 мiльйонiв євро. А це на 6 мiльйонiв бiльше, анiж "Металiст" заплатив два роки тому за перехiд футболiста. Тайсона планували взяти на мiсце Вiллiана, який вiв переговори з "Челсi".


Та президент "Металiста" Олександр Ярославський поставив крапку в тих чутках. "Можу запевнити всiх, що "Шахтар" не намагаєтьс я купити Тайсона, а "Металiст" просто не продаватиме такого футболiста. Бо ж на його мiсце придбати рiвноцiнного гравця на сьогоднi неможливо. Тож Тайсон гратиме в "Металiстi". Я так кажу, бо в клубi немає питань, яких би я не знав".

"Це дуже добра новина, -- каже "Експресу" Iгор Кутепов, колишнiй воротар "Металiста". -- Ми ж боялися втратити Вiльягру i Тайсона. I ще гаразд iз Вiльягрою -- на його мiсце можна знайти iншого. Ну а Тайсон -- просто фантастичний гравець, найсильнiший у командi. Згадаймо торiшню Лiгу Європи, коли вiн самотужки обводив трьох чи чотирьох суперникiв i вiддавав ефективнi паси. Тож добре, що вiн зостається".

Щодо Крiстiана Вiльягри, то вiн сам спростував усi чутки про перехiд. Аргентинець запевнив: вiн не казав про те, що хоче полишити "Металiст". "Комусь було вигiдно приписати такi слова менi. Я не казав, що пакую валiзи на Аргентину i що в "Металiстi" працюють неквалiфiкованi спецiалiсти.

Можливо, аргентинськi перекладачi неправильно сприйняли мої слова. Хтось дуже прагнув сенсацiї. Нехай це залишиться на їхнiй совiстi. Я ж не збираюся змiнювати клуб, бо в Харковi мене все влаштовує".

Додамо, що лави "Металiста" може поповнити Джексон Коельйо, який провiв яскравий перiод у Харковi з 2008-го по 2010 роки. Пiсля вiдходу з "Металiста" Жажа (так його називають у футбольному свiтi) пограв у турецькому "Трабзонспорi", дубайському "Аль-Ахлi" та бразилiйському "Iнтернасьоналi".

"Якщо Жажа i далi забиватиме красивi голи зi штрафного, то ми не проти знову побачити його у своїй командi. Такого виконавця штрафних "Металiст" ще не мав", -- заявив Олександр Ярославський.

Олег Зубарук
-----------------------------------------------------------------------
http://expres.ua/sport/2012/08/23/72188

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-08-23 в 17:11, отредактировал пользователь domic.)
2012-08-23 17:06
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
 
Реферат какой-то. С миру по абзацу - получилась статья Smile
2012-08-23 17:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Saddius Не на форуме
Прописан на форуме
****

Сообщений: 616
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 127
Сообщение: #3
 
Это точно, а главное все свеженькое, с пылу жару.
2012-08-23 19:19
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #4
 
Интервью баян недельной где то давности

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2012-08-23 23:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)