Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дмитро Рижук: "Дзвінків від тренерського штабу "Динамо" не було"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Дмитро Рижук: "Дзвінків від тренерського штабу "Динамо" не було"
[Изображение: 332bf.jpeg]

Захисник київського «Динамо» Дмитро Рижук, який зараз перебуває в оренді у харківському «Металісті», розповів про підготовку до матчу з чемпіоном країни та про своє майбутнє.

- Підготовка йде, як і до будь-якого матчу чемпіонату. Розбираємо суперника, готуємо якісь свої напрацювання. Бойовий дух намагаємося підняти в тренувальному процесі.

- Команда не знає перемог вже 10 матчів поспіль. На вас це тисне психологічно?

- Звичайно, тисне! Ми чудово розуміємо, що це не місце «Металіста» в чемпіонаті. Тому всіляко намагаємося виправити цю ситуацію.

- «Металіст» - один із рекордсменів в цьому сезоні за нічийними іграми у чемпіонаті України. Якщо завтра буде нічия, то для вас це буде вважатися вдалим результатом?

- Ну, давайте розуміти той факт, що ми граємо з чемпіоном України. Звичайно, і нічия для нас буде непоганим результатом. Але хочу вас запевнити, що команда їде віддати всі сили в матчі, а як все складеться - покаже гра.

- Як зупинити одну з кращих атак чемпіонату?

- Всі чудово знають можливості атакуючого потенціалу «Динамо». Але, тим не менш, ми шукаємо варіанти як обеззброїти того чи іншого гравця. Думаю, що за рахунок великої самовіддачі і концентрації ми зможемо утримати ворота сухими.

- Чи не обмінювалися думками про майбутній матч із кимось з гравців «Динамо»?

- Ні, перед матчем діалогу ні з ким не було. Думаю, після матчу буде час поговорити.

- Наприкінці 2015 року у тебе закінчується орендна згода з «Металістом». Я так розумію, саме тоді буде розмова з Сергієм Станіславовичем з приводу твого майбутнього? Яким ти його бачиш?

- Так, оренда розрахована до кінця цього року. Я сподіваюся, що відбудеться така розмова. Дзвінків від тренерського штабу «Динамо» не було. Я неодноразово говорив, що дуже хочу грати за рідний клуб. Але розумію, що потрібно відповідати дуже високим вимогам в київському клубі. Для мене важливо прогресувати в кожному матчі, а з приводу подальшого загадувати не хочу. Потрібно дограти чемпіонат, відпочити і потім рухатися далі.

Здесь
2015-10-31 15:46
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)