Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Евро-2016. Германия - Украина. Перед матчем
Автор Сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #9
 
Тарас Степаненко: «Хочемо показати себе з кращого боку»


[Изображение: PKU_3990.jpg]

Півзахисник національної збірної команди України Тарас Степаненко прокоментував uefa.com очікування від стартового матчу «синьо-жовтих» із командою Німеччини у фінальній частині чемпіонату Європи 2016 року.

– Тарасе, Євро починається для тебе вже сьогодні? Чи відчуваєш хвилювання з цього приводу?

– Ще ні. Ми готуємся у звичайному режимі. Я думаю, що хвилювання буде вже перед самою грою.

– Особисто ти у двох випадках був близьким до того, щоб брати участь у подібних змаганнях. У 2012 році тебе було включено до збірної майже в останній момент. У 2014 році відбувся той пам’ятний плей-офф з французами. Чи готовий ти зараз до того, щоб показати, на що здатна збірна України на Євро-2016?

– Ми пройшли довгий шлях, щоб потрапити сюди. Вся команда працювала дуже важко, щоб зараз взяти участь в Євро-2016. Так що, звичайно, ми готові. Ми хочемо показати себе з кращого боку, якісно робити нашу справу. Ми зробимо все можливе на поле для того, щоб досягти результату.

– Ти завжди грав одну з провідних ролей в команді Михайла Фоменка. Чи відчуваєш додаткову відповідальність у грі з Німеччиною?

– Я думаю, що кожен футболіст, який вийде на поле, відчуватиме величезну відповідальність за всю країну. Я не думаю, що це буде шкодити нам; скоріше, це допоможе нам. Ми збираємося бути абсолютно єдиною командою на полі. Саме через це ми кваліфікувалися до фінальної частини змагань, і саме за рахунок цього можемо досягти тут успіхів.

– Усім відомо, що головна сила збірної України є командна гра, але ми все розуміємо, що є деякі особливо важливі ролі. Ви є ключовою фігурою в обороні команди. Очікується, що у грі з Німеччиною саме у твоїй зоні буде чимало роботи. Чи готовий ти до цього? Спробуєте чинити опір і дочекатися свого шансу?

– Ви знаєте, ні один з тренерів, з яким я працював, ніколи не говорив, що одна людина має тільки атакувати, а інша людина – лише захищати. Це правило не працює в сучасному футболі. І для того, щоб досягти результатів, вся команда повинна захищати і тільки п’ять або шість футболістів повинні атакувати. Сер Алекс Фергюсон якось сказав, що для того, щоб команда добре виступала, мінімум вісім футболістів повинні працювати разом як одна команда.

Для того, щоб грати проти такої команди, як Німеччина, нам потрібно як мінімум 11 футболістів, які будуть відчайдушно працювати і захищатися як єдина команда, тому що німці дійсно мають дуже сильні нападників.

– Очевидно, що ви вже проаналізували тактику ваших опонентів. Що, на твою думку, є найбільш важливою частиною їхньої гри?

– Німеччина дуже сильна у грі попереду, гравці знаходять простір між лініями і за рахунок якісних розрізних передач розкривають захисні порядки суперників. І це не просто Крос, Швайнштайгер і Хедіра, хто завгодно може це зробити. Кожен з центральних півзахисників німецької команди здатний це зробити.

Ось чому для того, щоб виступити добре, ми не тільки повинні нейтралізувати їхні сильні сторони, але важливо наполегливо працювати, щоб закрити зони для переміщення їх гравців. Ми побачимо, наскільки нам це вдасться зробити.

Фото Павла Кубанова, uefa.com

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
(Последний раз сообщение было отредактировано 2016-06-12 в 19:08, отредактировал пользователь mymetall.)
2016-06-12 19:07
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Сообщения в этой теме
2 - mymetall - 2016-06-12, 18:45
[] - mymetall - 2016-06-12, 18:53
[] - mymetall - 2016-06-12, 18:56
[] - mymetall - 2016-06-12, 18:59
[] - mymetall - 2016-06-12, 19:05
[] - mymetall - 2016-06-12 19:07
[] - domic - 2016-06-12, 21:39
[] - domic - 2016-06-12, 21:43
[] - mymetall - 2016-06-12, 21:43
[] - domic - 2016-06-12, 21:51

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)