Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Остап Маркевич будет тренировать команду U-20 Вильярреала
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Остап Маркевич будет тренировать команду U-20 Вильярреала
[Изображение: 13450206_984980461623359_2666498199780824837_n.jpg]

Сын главного тренера «Днепра» Мирона Маркевича Остап Маркевич станет одним из тренеров в академии «Вильярреала». Об этом сообщил агент Олег Смалийчук:

«Новый вызов для семьи Маркевичей – Остап Маркевич следующий сезон будет работать тренером в академии «Вильярреала», а именно в команде U-20».

Здесь
2016-06-16 17:36
Найти все сообщения
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #2
 
«И упал он силою и воскликнул в душевной немощи: «Батько! где ты! Слышишь ли ти?»
— Слышу! — раздалось среди всеобщей тишины, и весь миллион народа в одно время вздрогнул».

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2016-06-16 18:54
Найти все сообщения
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #3
Остап Маркевич: світові топ-тренери не соромляться питати про щось молодих фахівців
[Изображение: 43fee.jpeg]

38-річний Остап Маркевич, син Мирона Маркевича розповів про своє стажування у відомих світових фахівців.

«Свого часу я стажувався у Зінедіна Зідана, Вісенте Дель Боске, Ернесто Вальверде, Унаї Емері а інших наставників. Я просто у захваті від роботи цих легендарних тренерів. Усі вони відкриті для спілкування і легко ідуть на контакт. Я не відчув різниці у поведінці між Вісенте Дель Боске та офіціантом бару чи продавцем магазину. Усі вони прості люди. Поводяться дуже скромно. Найбільше мене вразило не те, що топ-тренери діляться своїм досвідом, а те, що вони не соромляться питати про щось навіть мене, молодого тренера-початківця. І в цьому я вбачаю різницю між українськими та європейськими тренерами. Наші наставники поводяться не так. Вони рідко цікавляться думкою молодих, бо це буде ознакою їхньої слабкості. А в Іспанії все навпаки - там тренери не соромляться збагачувати свої знання під час розмов з молодими», - сказав в інтерв’ю газеті «Експрес» Остап Маркевич.

Здесь
2016-07-14 22:24
Найти все сообщения


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)