Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич. Мысли вслух. И не только...
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Moderator

У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3540
Мирон Маркевич: «Динамо» хочет поставить ультиматум всему украинскому футболу
[Изображение: 5532e.jpeg]

Экс-тренер «Металлиста», «Днепра» и сборной Украины Мирон Маркевич прокомментировал слова президента «Динамо» Игоря Суркиса о том, что игроков его команды вызывают в сборную для количества.

— Создается впечатление, что киевское «Динамо» хочет поставить ультиматум всему украинскому футболу. Совсем недавно руководство клуба требовало отдельных непонятных гарантий безопасности для проведения матча в Мариуполе, где все остальные клубы играют без проблем. Теперь «Динамо» требует гарантий, что их игроки должны обязательно получать место на поле в матчах сборной Украины.

— Думаете, футболисты «Динамо» могли выразить президенту недовольство долгим перелетом из Исландии или попросить не отпускать их в сборную?
— На 100% Игорь Суркис сейчас подставляет игроков. Я летел вместе с ними, я жил вместе с командой, я понимаю, как работает Андрей Шевченко и какая у него замечательная атмосфера внутри коллектива. Президент «Динамо» говорит, пусть Владимир Шепелев и Виктор Цыганков лучше сыграют за «молодежку»? Это нонсенс. Задача молодежной сборной — подготовить игроков для национальной команды. Шепелев и Цыганков сейчас наконец попали в обойму этой команды, показав свой уровень. Они тренируются вместе со всеми, приобретают опыт, ждут и получают свой шанс. Он хочет повернуть для игроков этот процесс вспять?

— Игорь Суркис говорит: «Почему играют те, кто не имеет практики в других клубах, а не динамовцы»?
— Подождите, Шевченко вызвал на сборы большинство динамовцев. Артем Кравец и Артем Беседин играли в обоих матчах. И это как раз в «Динамо» они не имеют игровой практики, потому что там предпочитают легионеров на их позициях. И при этом президент «Динамо» заявляет, что на уровне со всеми несет ответственность за выступления и результаты сборной! Как именно? Тем, что заявляет, даже гарантирует, что «по мастерству и бойцовским качествам, желанию биться за страну, наши игроки сильнее тех, кто на вышел на футбольное поле»?! Этим он противопоставляет одних другим и вбивает клин между игроками, а возможно и тренерами, болельщиками и в период решающих игр нашей команды, — цитирует Маркевича официальный сайт ФФУ.

https://www.matchday.ua/news/miron-marke...olu-81136/
2017-09-12 20:16
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
rokus Не на форуме
Moderator

Мирон Маркевич: «В Харькове 12-й игрок на высшем уровне»
Все в руках сине-желтых, считает глава комитета национальных сборных Украины

[Изображение: islandiya-ukraina-09878-min-768x512.jpg]
Фото East News

Любая сборная в сравнении с клубом пользуется повышенной популярностью, поэтому и игры национальных команд всегда вызывают большой интерес. Равно как и их разбор.

Подвести итоги последних матчей подопечных Андрея Шевченко в отборочном турнире ЧМ-2018, а также оценить старт отечественной молодежки в отборе на Евро-2019 КОМАНДА1 попросила главу комитета национальных сборных Украины Мирона МАРКЕВИЧА.

— Главная команда страны оставила двойственное впечатление, — сказал Мирон Богданович. — Великолепным по своему содержанию, и главное, действиям украинских футболистов, был домашний матч против Турции. В первом тайме и с Исландией сине-желтые выглядели неплохо. Но гол, в самом дебюте второй 45-минутки, выбил нашу команду из колеи, а собраться, к сожалению, не получилось.

Но не стоит посыпать голову пеплом. Нужно сделать выводы и забыть этот поединок. Вся борьба впереди. Наша отборочная группа самая непредсказуемая, наверное, из всех. Две победы гарантируют Украине как минимум второе место. Так что шанс оказаться среди избранных, остается неплохой.

«Домашняя игра с Хорватией будет отличаться от выездной»

— Матч с Турцией был максимально приближен к тому, что в сборной хотят видеть?

— По крайней мере, игра, на мой взгляд, была лучшей в текущем отборе в исполнении украинской команды. Действия ребят были целостными, два тайма они провели на хороших скоростях. В гостевом матче с турками в таком ключе удалось сыграть только первый тайм.

— В Харькове умеют поддерживать сборную?

— Это где-то напомнило мне мою работу в Металлисте, когда практически всегда приходил полный стадион. В Харькове 12-й игрок на высшем уровне.

— Второй тайм в Исландии разочаровал всех…

— Я всегда был с командой, и могу заверить, что игру исландской сборной тренерский штаб разбирал скрупулезно. И не думаю, что главная причина в каких-то просчетах.

— А в чем?

— Футболистам нужно поискать причины в себе, ведь после первого тайма ничто не предвещало беды. Просто классная команда всегда должна выполнять установку наставника до конца…

— В решающих матчах, каковым, собственно, будет поединок с Хорватией, результат нам всегда дается тяжело.

— Прежде, необходимо думать о матче с Косовом. Это уже не та сборная, которая была в первом круге, поэтому нужно быть очень внимательным. А после финального свистка 6 октября переключить взор на хорватов. НСК Олимпийский наверняка окажется заполнен, поэтому и игра будет отличаться от той, что была весной в Загребе.

«Нужно побеждать и Голландию, и Англию»

— Параллельно с национальной сборной выступала и украинская молодежка, стартовавшая в отборе на Евро-2019. Дебют выдался не совсем удачным?

— При всем уважении к латвийской сборной, подопечные Александра Головко опытнее оппонентов, поэтому и ничейный результат в Елгаве вызвал разочарование. Хорошо, что хоть немного, но команде удалось реабилитироваться во встрече с Андоррой (6:0).

— В группе мы имеем таких соперников, как Англия, Голландия, Шотландия… Наш молодежный футбол отстает по развитию от этих стран?

— Не думаю. Нужно ставить задачу побеждать, при этом какой-то свой минус компенсировать за счет тактических сюрпризов и железной дисциплиной. По большому счету Голландия уже не та, там наблюдается спад в футболе. И с Англией можно играть и выигрывать. Я не вижу у соперника ничего сверхъестественного, и не понимаю, почему Украина не может быть лучше. Просто нельзя терять очки там, где их нельзя терять. Такое случалось и в прошлом отборе.

— Дальше будет лучше?

— Я искренне в это верю. Потерянные баллы нужно где-то искать. Вот, к примеру, в ближайшем матче Украина будет принимать Голландию. Не сомневаюсь, что победа принесла бы футболистам много положительных эмоций, и что важно, уверенности в своих силах. В ближайшем будущем это очень пригодится. Вспомните, опять же, прошлый отбор, когда за победой над Францией последовал уверенный выигрыш у Шотландии. Так что октябрьский поединок с голландцами, а потом, кстати, и ноябрьский домашний с Англией, важны вдвойне.

Сергей ДЕМЬЯНЧУК

http://zbirna.com/2017/09/13/miron-marke...do-kontsa/
2017-09-13 18:34
rokus Не на форуме
Moderator

Мирон Маркевич: «Война нас объединила, как ни странно»
Глава комитета сборных ФФУ Мирон Маркевич ответил на вопросы сайта FootballHub на футбольную тему, и не только.

[Изображение: 111_dynamo.kiev.ua_7.jpg]

Я с удовольствием играю в команде ветеранов

— Многих я тренировал, против многих играли мои команды. У молодежи всегда есть чему поучиться. Мы ездим по всей Украине и всему миру. Везде собираем полные стадионы. А это всегда приятные эмоции. Я бы посоветовал молодым тренерам держать себя в тонусе. Во-первых, обратить внимание на вес, потому что тренер должен быть подтянутым, живым. И это важно! Если ты запустил себя, очень сложно потом восстановить вес, настроение и активность. Футболисты это видят и не всегда хорошо относятся к такому тренеру. Я стараюсь каждое утро пробежаться или покататься на велосипеде. Нужно каждый день быть в движении.

Украинцы — лучшие люди

— Я работал во всех регионах Украины, у меня была широкая география поездок за границу. Поэтому я уверенно скажу — у нас лучшие люди и я это почувствовал. Конечно, не все у нас так, как мы бы хотели. Но сами люди чрезвычайные. Именно сейчас все проверяется. Нам сложно, идет война. Я не раз был на Востоке, где военные действия. Вижу тех ребят, молодых и старших, которые воюют. Там все регионы воюют за Украину — украиноязычные и русскоязычные, армяне, грузины, все, кто живет в Украине. Там как раз и узнаешь наших людей.

Война нас объединила, как ни странно. Мне очень приятно, что у нас государство стало другим. Я думаю, что у нас все будет хорошо. Люди стали другие. Все поняли, что мы одна нация, кто бы на каком языке ни говорил. Мы едины и должны держаться друг друга. В противном случае, нас раздробят и уничтожат. Поэтому объединение народа — это основное. Киев изменился, Днипро, Харьков, Львов. Мне приятно жить в Украине. Очень хотелось бы еще завершить профессиональную карьеру в Украине, но время покажет.

Со многими людьми я хотел бы встретиться

— С каждым украинским президентом хотел бы поговорить. Если бы был жив Ступка, хотел бы с ним встретиться. Мы были знакомы, всегда восхищался его творчеством, он был умным человеком. Наверное, хотел бы с Миколайчуком поговорить. Но, к сожалению, и его уже с нами нет. Это люди, которые много сделали для Украины.

Когда я работал в Запорожье, часто ездил на Хортицу. Меня интересовало то время, когда начиналась Украина, Запорожская Сечь. Каким было их устройство, жизнь, как они себя вели? Я смотрел фильмы о казаках. Фигуры Богдана Хмельницкого и Мазепы мне очень интересны. Они хотели и много сделали, чтобы была Украина. Не всегда все получалось. А сейчас мы действительно свое государство, но его нужно сохранить.

Я 40 лет прожил при советской власти

— Помню какую нам информацию давали об истории Украины. Нас достаточно серьезно натаскивали, что есть Советский Союз и все. Воспитывали на ленинских традициях, а история Украины — то таке. Говорили, конечно, ложь, и выросли поколения на той лжи. Это мы сейчас можем узнать правду, а раньше очень жестко смотрели за всем. Сейчас мы пожинаем плоды той пропаганды. Поэтому нужно правильно воспитывать детей и внимательно следить за информацией.

Александр Новак

http://dynamo.kiev.ua/news/283131-miron-...ni-stranno
2017-09-18 17:35
rokus Не на форуме
Moderator

Мирон Маркевич: "Все йде до того, що буде якась закрита елітна ліга багатіїв"
[Изображение: 55444.jpeg]

Мирон Маркевич розповідає про команди, які тренував, розвиток дитячого футболу, улюблені команди та гравців.

У нас не з’явилось великої кількості сильних молодих футболістів. Це серйозна проблема. Я сам це бачу, тому що в мене своя школа. Багато дітей займаються, але такої дитини, щоб сказати – це буде топ-футболіст – я не бачу. І так по всіх школах та інтернатах.

Раніше багато футболістів були вихідцями з сіл
. А зараз в маленьких містечках та селах взагалі немає баз, де діти можуть тренуватись. Я вже не кажу за тренерів. Наприклад, візьмемо клуб Карпати. Там представники Стрия, Дрогобича та інших міст грали, а з самого Львова мало людей було. Така ж ситуація в Динамо Київ. Хто там грав з тих, що народилися в Києві? Блохін тільки. Всі гравці були з інших регіонів. Зараз нажаль того немає. Немає масовості. Раніше всі грали влітку в футбол, а зимою – в хокей. Не було ніякого телебачення та інтернету. А зараз багато людей в комп’ютерах – це велика проблема.

В Україні – низький рівень дитячих тренерів
. Вони мають більше працювати над собою, їздити по світу, дивитися як працюють в Іспанії, Франції, Німеччині, там де є серйозний футбол. Всі ті знання накопичувати, додавати своє і працювати з дітьми на зовсім іншому рівні. Нажаль, більшість тренерів працюють по старинці і це не дає результату.

Безкоштовні легіонери великої користі не принесуть
. Карпати вирішили їх масово запросити. Але легіонер від легіонера відрізняється. Безкоштовні мають відповідний фах. Рівень їхньої підготовки дуже відрізняється – тому, щоб зліпити з них команду, потрібен час. А якщо брати дійсно хороших, молодих легіонерів, як ми робили в Металісті, за них потрібно платити. Нажаль, українські клуби зараз навіть 2-3 мільйони не можуть заплатити за сильного гравця. Тому залишається один шлях – брати молодих, розкручувати і продавати – як роблять в Голландії та інших країнах.

Рівень молодих футболістів Карпат – дуже низький. Я не хочу нікого образити, але це вже давно видно. Не просто так кожного року команда на вильоті. Постійно грали молоді і майстерності їм не вистачало. Щоб йти по такому шляху потрібне терпіння. Можна навіть вилетіти з Вищої Ліги.

У всіх вікових збірних України однакові проблеми. Абсолютно. Я подивився майже всі збірні. Тренери дійсно хочуть працювати і мають знання, але вибір у них дуже невеликий. То там не вистачає правого захисника, то там нападника. Взагалі у нас дуже велика проблема з нападниками. Це і в першій збірній, і в усіх юнацьких. Якщо в центрі поля ще можна щось знайти, то дуже мало якісних флангових захисників та нападників.

У світовому футболі зараз проблема з центральними нападниками. Найважче в футболі – забити м’яч. Таких футболістів в цілому світі на одній руці можна перерахувати. Справжні нападники, бомбардири коштують шалені суми. То Неймара більше ніж за 200 мільйонів купили, то Суарес в Барселону за космічні кошти перейшов. У нас в Україні були Зозуля, Кравець, Селезньов. Бєсєдін з’явився. На жаль, ніхто з них не грає. Це головний біль для тренера збірної.

222 мільйони за Неймара ПСЖ відіб’є на маркетингу за один рік
. А на наступний ще й зароблять на ньому. Вони лише за тиждень продали футболок Неймара на десятки мільйонів євро. Там люди все рахують. Тільки на сувенірах та футболках і комерційних контрактах вони цю суму відіб’ють. Інша справа – чи потрібно Неймару було йти з Барселони? Я думаю – ні. Зі всією повагою до ПСЖ, Барселона – це інший рівень.

Ідеальний форвард? Далеко йти не потрібно: Роналду, Мессі, Неймар, Суарес. У них усіх різні характеристики. Мессі грає з глибини, другим темпом, але забиває у кожному матчі. Суарес: для нього готує зони та моменти, він бере на себе кілька футболістів, бореться за всі м’ячі, а Мессі чи Неймар встигають вриватись у вільні зони і забивати. Для мене значення немає, це високий, потужний форвард чи маленький, швидкий з технікою та спритністю.

Динамо – моя улюблена команда в Україні. За Динамо я вболіваю з 6 років. Вперше мене батьки привезли на футбол в Київ у 1957 році. Динамо грало проти Васку да Гама з Бразилії. Люди їхали з усієї України, щоби подивитись на бразильців. Вся Україна в Радянському Союзі вболівала за Динамо Київ, і я також. Це в мене залишилось до сьогоднішнього дня.

Зараз у Динамо – незрозуміла політика, комплектація команди не витримує ніякої критики. Я би хотів, щоб у Хацкевича вийшло, ми з ним працювали свого часу в збірній. Толковий тренер і класний футболіст був. Але тренер повинен вирішувати кого брати в команду, а не президент, чи ще хтось. А коли футболістів обирає не тренер – то толку не буде.

Шахтар зараз сильніший за Динамо. Шахтар зберіг склад. 5-6 років тому у них взагалі була топ-команда в Європі. Але і зараз залишились Срна, Фред, Тайсон, Марлос. Я не можу сказати, що Шахтар на 3 голови сильніший, але він просто сильніший. Хочеться, щоб Динамо було сильним. При всій повазі до Шахтаря, візитівка України – це Динамо

Шевченко зі своїм штабом працюють досить непогано
. Видно, що серйозно готуються до кожного матчу. У них є проблема, що не всі футболісти грають. Немає відчуття, що всі футболісти приїжджають у тонусі. Як тренери вийдуть із ситуації – покаже час. Хочеться, щоби все в них вийшло.

Я би сміявся, якби 4 роки тому хтось сказав, що Металіст та Дніпро будуть грати в Другій Лізі
. Але такі реалії, що ми мали і маємо таких господарів клубів, які довели до цього. Шкода вболівальників, тому що в Харкові та Дніпрі – це дуже серйозна сила. Я знаю цих людей, і мені їх найбільше шкода. Не вірю до сих пір, що таке могло відбутись.

На жаль, у тренерів УПЛ малувато думки на полі. Я би не хотів їх сильно критикувати, але хочеться більше цікавих рішень. Напевно, також над собою працювати потрібно. Треба їздити. Я можу за себе сказати. Я багато їздив, як тільки починав працювати. І в 60 років їздив і дивився, як працює Анчелотті, Капелло, Кройф. Вчитися потрібно і своє, звичайно, мати в голові.

Сачко, Вернидуб та Санжар стараються щось зліпити. Але кожен рік у них йдуть футболісти. То у них одна команда, а через рік друга. Зараз уже третя. Не так просто, коли кожен рік у тебе висмикують гравців. На жаль, футболісти, які приходять в команди, вони по колу ходять. Нові обличчя не з’являються.

Тренерській магії та інтуїції не навчишся
. Це приходить із досвідом. Мені важко пояснити, чому я поставив Селезньова з Наполі, а не Калінича. Хоча Калінич на той момент був кращим. Але Селезньов вийшов і вирішив той матч. Коли перед грою міркуєш – останній момент приходить рішення. Я на тренуванні збоку дивлюсь, а помічники проводять заняття. Важливо помічати деталі. Як футболіст перед грою поводить себе, як їсть у столовій, посміхається чи зосереджений. Селезньова я добре знав. Якщо Женя приїхав на базу веселий, багато говорить, значить потрібно його притримати. А якщо він мовчить, ходить зосереджений, то можна з ним щось робити. Але це все з досвідом.

Вихід Безуса на заміну в фіналі Ліги Європи – моя помилка. У кожного тренера таке було. Не можна сказати, що я все вгадував. У фіналі Ліги Європи за рахунку 2:2 я думав кого випустити на заміну: Лучкевича чи Безуса? Я бачив, що Севілья підсіла, і потрібен був свіжий гравець в атаці. Перед цим ми обіграли Шахтар 4:1, і Безус був найкращим на полі. От в тому епізоді я не вгадав. Безус вийшов, загубив два м’ячі в центрі поля, і з того почався третій гол в наші ворота. Я не кажу, що винен один Безус. Ні. Але то була моя помилка. Не вгадав. Хоча рішення було логічним і правильним.

У футболі існує закрита каста топ-тренерів. Вони їздять по колу і змінюють топ-клуби. В Італії та Німеччині працює багато серйозних тренерів і вони мають результат, але їх не запрошують в найкращі команди. Наприклад, у Хоффенхаймі тренеру 30 років, а команда грає в дуже цікавий футбол. Дай Бог, щоб він потрапив у ту закриту касту. Найдивніше, що ці топ-тренери не завжди навіть дають результат, але вони все одно залишаються в еліті.

Сьогодні дуже багато закритого футболу
. Багато команд грають від оборони. Чому мені імпонує англійська та іспанська Ліги? Вони грають відкрито. Там дуже рідко команда стає в штрафний і тільки відбивається. Як правило, там грають на зустрічних курсах, і це захоплює. Хоча можна зрозуміти і тренерів: грати в відкритий футбол проти Реала – це марна справа. Тобі заб’ють п’ять голів, і все. Це все пов’язано із тим, що топ-клуби збирають найкращих футболістів, і з ними грати у відкритий футбол на рівних важко. Але в Англії та Іспанії хоча б намагаються.

Все йде до того, що буде якась закрита елітна ліга багатіїв. Але з іншої сторони – як розвиватись іншим клубам? Наприклад, БАТЕ білоруський. У них єдина надія добре заробити – потрапити в групу Ліги Чемпіонів. І таких клубів дуже багато. Навіть у нас в Україні для всіх клубів ось ці виплати від УЄФА стали дуже великою частиною бюджету.

Рівно 26 років йде інформаційна війна між Динамо та Шахтарем. Скільки існує чемпіонат України, стільки і вони воюють між собою. Вони навіть не звертають уваги, хто йде за ними. То гегемонія Динамо, то гегемонія Шахтаря. Цю інформаційну війну виграє той, хто сьогодні при владі. Зараз між ними нічия, тому що при владі – нейтральна людина.

Моя футбольна база в Винниках коштує дуже дорого. Такі бази мають будувати меценати, які люблять футбол. Інакше нічого не буде. Тому я завжди закликаю всіх бінесменів: вкладайте гроші в дітей, в дитячі академії – і тоді ви після себе щось залишите. Іншої системи у нас немає. Україна дуже велика, і потрібно щоб у кожному містечку та селі була футбольна школа. Хоча б одна школа на кілька сіл. Особливо це стосується синтетичних полів. У Федерації таких коштів немає, тому меценати повинні вкладати. Не батьки, а меценати. Школи мають бути безкоштовні, тому що люди не мають коштів.

https://www.footboom.com/ukrainian/high/...yzkyi.html
2017-09-22 00:20
rokus Не на форуме
Moderator

Мирон Маркевич: "Та хіба ж справа у Хацкевичу?!"
[Изображение: 5532e.jpeg]

Голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич спеціально для FootBoom прокоментував виступи українських клубів у Лізі Європи, а також поділився думками щодо центрального матчу 13-го туру "Динамо" - "Шахтар".

- Мироне Богдановичу, луганська "Зоря" перемогла у Лізі Європи берлінську "Герту". Чи очікували такого результату від команди Вернидуба?

- Саму гру я не бачив, адже в цей час знаходився в дорозі. Звичайно, приємно, що "Зоря" виграла у хорошої команди. Порадувало й те, що луганчани перемогли у двох матчах поспіль. "Атлетик" і "Герта" - далеко не останні команди в Європі, тому вітаю "Зорю" із двома перемогами. Проте розслаблятися аж ніяк не можна. Не думаю, що ці дві команди так просто здадуться.

- Наразі луганчани займають другу позицію у своїй групі, маючи в своєму активі 6 балів. Які перспективи у команди вийти в наступний раунд?

- Перспективи хороші, але потрібно ще як мінімум брати три очки.

- В збірну України був викликаний лише Караваєв. Хто ще з футболістів луганського клубу міг би в найближчій перспективі посилити національну команду?

- Це питання більше стосується головного тренера збірної Андрія Шевченка. Всі прекрасно розуміють, що "Зоря" слабко стартувала в Премєр-лізі, тому на її гравців мало звертали увагу. Наразі ситуація змінилася і команда стала показувати непоганий футбол. Можливо, на товариську гру можна було б когось викликати.

- В прессі почали обговорювати питання щодо відставки головного тренера "Динамо" Олександра Хацкевича. Білоруському наставнику потрібно піти, чи він ще не сказав свого останнього слова в "Динамо"?

- Та хіба ж справа у Хацкевичу? "Динамо" розпродало всіх футболістів, а на їх місце набрали лівих гравців, незрозуміло кого і звідки. Тепер в усьому буде винний Хацкевич? Легше за все звинуватити в бідах "Динамо" головного тренера. Це ж смішно. Всі хороші гравці йдуть. Зараз ще й Віда залишить "біло-синіх". До того пішла ціла армія класних виконавців. А кого взяли на їх місце? Незрозуміло кого. Може Хацкевич брав цих гравців, навіть не знаю. Але я в цьому дуже сумніваюсь.

- Багато розмов з приводу Пантіча і Кадара. Хто, на вашу думку, із нинішнього складу "Динамо" не відповідає високим вимогам київського клубу?

- Вони всі не відповідають. Хіба що, можливо, за виключенням декількох чоловік… Вся команда. Тут нема про що говорити.

- Сім очок відставання від донецького "Шахтаря" по силам відіграти нинішньому "Динамо", чи цей розрив буде збільшуватися?

- Для киян відіграти цей відрив нереально. Величезна заслуга "Шахтаря" полягає в тому, що він повністю зберіг свій основний склад. Донецька команда надалі продовжує контракти зі своїми провідними виконавцями, тому в них є результат. Тут не потрібно бути великим спеціалістом, щоб це визначити. В свою чергу "Динамо" залишило багато якісних гравців і ми хочемо при цьому високих результатів… Ну піде Хацкевич, і що далі? Прийде нова людина на його місце і нічого не зміниться. Все буде так само. Потрібно зрозуміти, що київське "Динамо" - це бренд. Обличчя нашої держави. Потрібно, щоб у складі "біло-синіх" грали футболісти, які дійсно мають серйозний рівень.

- У неділю в очному протистоянні зійдуться "Динамо" з "Шахтарем". Хто фаворит цієї зустрічі?

- Справа не в тому, хто фаворит… Ну, виграє "Динамо", і що далі? Кияни можуть випадково перемогти, хоча не бачу за рахунок чого. У футболі всяке буває, але що зміниться від того? Абсолютно нічого.

- Якщо виграє "Шахтар", то чи можна говорити, що "гірники" не випустять із рук чемпіонський титул?

- Так, однозначно доля чемпіонського титулу буде вирішена.

- Хтось може нав’язати "Динамо" боротьбу за друге місце у чемпіонаті України?

- Не бачу команди, яка б могла конкурувати з киянами за срібні нагороди. У "Динамо" хоч щось трішки збереглося, є певний рівень… Але повторю ще раз, то не є команда рівня київського "Динамо". Напевно, кияни займуть другу позицію в Прем’єр-лізі, адже далі ще більша тьма. Думаю, що розгорнеться боротьба за 3-5 місця, щоб грати в єврокубках.

- Чи буде ця зустріч ключовою для Хацкевича і чи може вона вплинути на його подальшу долю в "Динамо"?

- Важко сказати. Справа ж не в Хацкевичу, чи ще в комусь. Можливо, трішки його вина і є. Ми говоримо про те, що в "Динамо" грають футболісти не рівня "Динамо" Київ. Одні вже сидять на чемоданах і хочуть піти з команди, інші – хочуть, але не можуть. Це замкнуте коло, тому в "Динамо" треба кардинально щось міняти. "Динамо" завжи було обличчям нашої держави. Принаймні так було за часів Радянського Союзу. Починаючи з 2000-х років, це не "Динамо". Від великого клубу залишилася одна назва. Останній раз у Києві була команда в сезоні 1998/99 років, ну ще в 2000-му… більш-менш нормальна. Потім "Динамо" залишили Шевченко, Ребров, Каладзе… і з того часу немає команди, яка б відповідала рівню "Динамо".

https://www.footboom.com/ukrainian/high/...vychu.html
2017-10-20 20:50
zlex40 Не на форуме
Ветеран форума

У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1877

Яким Мирон Маркевич
був у молодості
[Изображение: 363373.jpg?201704134710]
"Футбол 24" розшукав раритетні фото легендарного екс-наставника
"Карпат", "Металіста", "Дніпра" і збірної України, які ви, можливо, побачите вперше
[Изображение: 363373_701653.jpg?201702193127]

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
(Последний раз сообщение было отредактировано Сегодня в 08:42, отредактировал пользователь zlex40.)
Сегодня 08:24
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)