Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 5 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Гелиос" Харьков (сезон 2017/2018)
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator

У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3645
Star Перша ліга. 1-й тур. "Балкани" - "Геліос" 0:2. Сизихін: "Намагалися грати у свою гру"
15 липня 2017. с. Зоря. Стадіон імені Б.Тропанца. 2000 глядачів, 26 градусів. Поле - 4.

Арбітр - Володимир Міланич (Миколаїв), асистенти - Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Петро Котубей (Виноградів Івано-Франківської області). Резервний арбітр - Максим Пономаренко (Одеса).

"Балкани": 1. Богдан Лободров, 2. Сергій Любчак, 17. Ігор Юречко, 23. Петро Стасюк, 5.Анатолій Опря (89. Олександр Ільницький, 63), 33. Вадим Златов (10. Дем'ян Пенов, 86), 9. Костянтин Пархоменко, 99. Володимир Гаврилюк, 4. Сергій Урсуленко (22. Олег Цимбалар, 75), 8. Олександр Райчєв-к (21. Артем Шаповаленко, 81), 77. Сергій Паламарчук (11. Владислав Кабанюк, 61).
Запасні: 42. Сергій Лукаш, 34. Дмитро Пархоменко.
Головний тренер - Андрій Пархоменко.

"Геліос": 1. Денис Сидоренко, 5. Сергій Лобойко-к, 3. Вадим Счастливцев, 27. Володимир Шопін, 49. Владислав Кравченко (11. Віталій Ольховський, 90+3), 18. Дмитро Гранкін, 21. Дмитро Скоблов (9. Андрій Скарлош, 84), 8. Віталій Субочєв, 10. Антон Кіча (23. Артем Е. Козлов, 88), 17. Сергій Кравченко (7. Ігор Семенина, 84), 99. Артем А. Козлов (16 . Вадим Абєлєнцев, 68).
Запасні: 51. Микита Овчаров, 19. Ігор Кошман.
Тренер - Сергій Сизихін.

Голи: Сергій КРАВЧЕНКО, 24, з пенальті (0:1). Сергій КРАВЧЕНКО, 66, з пенальті (0:2).
Попереджені: Опря, 32; Стасюк 64 - Сергій Кравченко, 37; Скоблов, 69; Владислав Кравченко, 90.

Наставник "Геліоса" - про переможний виїзний матч з "Балканами" (2:0) у 1 турі Першої ліги сезону 2017/18 рр.

- Я задоволений діями хлопців на футбольному полі у сьогоднішній грі, - зізнався в розмові з клубною прес-службою Сергій Валерійович. - У нашій команді зараз дуже багато нових гравців. І потрібен час, аби вони зрозуміли наші принципи та вимоги. Сьогодні спрацювало все те, про що ми домовлялися з хлопцями до гри, і який план нами на гру був обраний, так він і спрацював. У нас ще є шорсткості, є моменти, на які ми звернемо увагу підопічних при розборі гри.

Добираючись на матч з "Балканами", ми зробили довгий шлях. Перед поєдинком нам важливо було відновити себе після дороги. Також ми намагалися знайти слова, щоб у хлопців не було ніякої недооцінки суперника. Вважаю, з усім цим ми успішно впоралися.

- Підсумковий рахунок є закономірним?

- Ми створили непогані моменти для взяття воріт "Балкан", але в їх реалізації нам не вистачило десь холоднокровності, а десь точності. Можна згадати відмінні моменти у Сергія Кравченка та Дмитра Гранкіна, коли він міг краще розпорядитися м'ячем. Ми більшу частину матчу контролювали розвиток подій на полі. Нам вдалося закрити сильні сторони суперника. В принципі, ми знали, як будуть грати господарі, чого від них варто очікувати. Незважаючи на все це, ми намагалися грати у свою гру. Повторюся: є у нас в грі моменти, які нам ще належить поміняти. Ми повинні більше радувати забитими м'ячами своїх уболівальників. Не можу сказати, що нам сьогодні вдалося створити дуже багато гольових моментів, але вони були, і голи ми забили по праву. Виходячи з цього, наша перемога цілком заслужена й закономірна, за що ще раз хочеться подякувати хлопцям.

Прес-служба ФК "Геліос"

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-19 в 19:00, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-07-19 18:59
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star Перша ліга. 2-й тур. "Геліос" - "Авангард" 3:1. Сизихін: "Хотілося б бачити набагато більше вболівальників"
"Геліос" (Харків) - "Авангард" (Краматорськ) 3:1

22 липня 2017. Харків. Стадион "Геліос-Арена". 600 глядачів, 34 градуса. Поле - 4.

Арбітр – Олександр Павлюк (Київ), асистенти – Геннадий Літвінов (Луганськ), Віталій Сукравцев (Бердянськ). Резервний арбитр – Дмитро Панчишин (Харків).

Спостерігач арбітража – Валерій Курганов (Олександрія).

"Геліос": 1. Денис Сидоренко, 27. Володимир Шопін, 5. Сергій Лобойко-к, 3. Вадим Счастливцев, 49. Владислав Кравченко, 18. Дмитро Гранкін, 21. Дмитро Скоблов (20. Игор Луценко, 76), 8. Віталій Субочев (23. Артем Е. Козлов, 87), 10. Антон Кіча (29. Ілля Глушицький, 62), 17. Сергій Кравченко (16. Вадим Абєлєнцев, 75), 99. Артем А. Козлов (7. Ігор Семеніна, 59).
Запасні: 31. Ярослав Котляров, 9. Андрій Скарлош.
Тренер – Сергій Сизихін.

"Авангард": 34 Владислав Леонідов, 18. Максим Воробєй (2. Михаил Шершень, 33), 55. Олексій Лобов, 5. Виталий Єрмаков, 33. Дмитрий Ульянов, 77. Микита Полюлях, 14. Игор Малиш-к, 9. Марат Даудов (23. Антон Євдокимов, 83), 19. Владислав Шарай (10. Віталій Собко, 63), 17. Єгор Демченко (39. Олександр Бринько, 74), 7. Вадим Шаврін.
Запасні: 75. Артур Денчук, 4. Ігор Коротецький, 11. Євген Швидкий.
Тренер – Олександр Косевич.

Голи: Вадим ШАВРІН, 17 (0:1). Сергій КРАВЧЕНКО, 43, з пенальті (1:1). Микита ПОЛУЛЯХ, 71, автогол (2:1). Вадим СЧАСТЛИВЦЕВ, 79 (3:1, Ігор Семеніна).

Попереджені: Шопін, 46; Сергій Кравченко, 48; Лобойко, 57; Субочєв, 77; Гранкін, 81 – Шаврін, 41; Малиш, 43; Ульянов, 58; Демченко, 72; Бринько, 80.

Післяматчева прес-конференція наставника "Геліоса".

- Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. В таку спекотну погоду вони знайшли в собі сили, пропустивши першими, потім контролювати хід матчу, грати в свою гру. Особливо після пропущеного м'яча. Ми знали, що "Авангард" - згуртований колектив, який нав'язує боротьбу на кожному клаптику поля. Це ми сьогодні й побачили. Я вважаю, що, в принципі, ми впоралися. Нічого не дали супернику зробити. Створили достатньо для такої гри, для такої компактної оборони команди-суперника. Було достатньо моментів. Була і штанга, і поперечина. В принципі, напевно, спека вплинула на динаміку матчу, але ми впоралися. Потрібно проаналізувати, чого не вистачало, і рухатися далі, налаштовуватися. Дуже щільний графік, тому зараз будемо приділяти увагу відновленню.

- Чи був очікуваним "автобус" у виконанні "Авангарду" в другому таймі?

- З того, що я побачив, у другому таймі "Авангард" дуже підсів. Ми змогли опустити м'яч вниз, провести кілька хороших атак. Я радий, що у нас на сьогоднішній день є два рівноцінні склади. Приємно, що футболісти з повною відповідальністю ставляться до установки на гру і, в принципі, "гризуть" під собою землю, "вигризають" місце в основному складі. Я радий, що ми замінами сьогодні посилили гру. Це дуже радує. З таким ставленням, з таким бажанням, я думаю, ми будемо радувати уболівальників забитими м'ячами.

- На рахунку Сергія Кравченка вже три забитих голи, але в той же час ще і штанги, і поперечини...

- Будемо працювати над цим. Якщо Сергію Кравченку потрібно створити два моменти для того, щоб забити, то потрібно створювати ще більше гольових моментів, щоб забивати. А щоб їх створювати, слід ще більше працювати в тренувальному процесі, ще більший обсяг виконувати на футбольному полі. Сергій забиває, ми раді цьому. Але й до Сергія пильна увагу. Тому, буде більше працювати - буде більше забивати.

- У цьому сезоні ви повернулися на "Геліос-Арену". Якщо порівнювати, де вам зручніше грати?

- Я сьогодні відчув домашню атмосферу. Так, хотілося б бачити набагато більше вболівальників. Будемо сподіватися, що кожною своєю грою, забитими м'ячами, ми змусимо уболівальників приходити, радіти грі й результатам команди. Домашня арена внесе, я думаю, свої корективи в план дій футболістів. Ми відчуваємо себе тут, як вдома. Я радий, що ми тут. Я вдячний президенту і всьому керівництву клубу за те, що зробили тут в такі стислі терміни затишок і тепло. Думаю, команді це піде тільки на користь.

Прес-служба ФК "Геліос"

[Изображение: 2017-07-24_092539.jpg]

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-24 в 09:30, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-07-24 07:57
Перехожий Не на форуме
Administrator

дела нашего форума "Геліос" у соціальних мережах. Приєднуйтесь до офіційної спільноті вболівальників першого клубу "сонячного" Харкова
"ГЕЛІОС" У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Приєднуйтесь до офіційної спільноті вболівальників першого клубу "сонячного" Харкова.

вівторок, липня 25, 2017

Нагадуємо Вам, що безліч цікавої та самої оперативної інформації про життєдіяльність футбольного клубу "Геліос" можна знайти на офіційних сторінках клубу в різних соціальних мережах

Facebook

Instagram

Twitter

Youtube

Не будьте осторонь від сонячної спільноти уболівальників футбольного клубу "Геліос"!

Слідуйте за нами! Підписуйтесь на нас! Follow us!

Прес-служба ФК "Геліос"
На эмблеме клуба название города на английском следовало бы поменять на "KHARKIV"...

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-25 в 11:51, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-07-25 10:58
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star КУ. 2-й попередній етап. "Геліос" - "Оболонь-Бровар" 0:0 (пен. 3:1). Сизихін: "Перемогли завдяки затишку, теплоті та атмосфері свого стадіону"
"Геліос" - "Оболонь-Бровар" – 0:0, пен. 3-1

26 липня 2017. Харків. Стадіон "Геліос-Арена". 900 глядачів, 35 градусів. Поле – 4.

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя), асистенти – Едуард Курцеба (Одеса), Олександр Река (Жовтий Яр Одеська область). Резервний арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків). Спостерігач арбитражу – Віктор Головко (Дніпро).

"Геліос": 31. Ярослав Котляров, 29. Ілля Глушицький (27. Володимир Шопін, 74), 5. Сергій Лобойко-к, 23. Артем Е. Козлов, 4. Олександр Томенко, 20. Ігор Луценко, 9. Андрій Скарлош (18. Дмитро Гранкін, 97), 7. Ігор Семеніна, 16. Вадим Абєлєнцев (10. Антон Кіча, 86), 19. Ігор Кошман, 11. Віталій Ольховський.
Запасні: 1. Денис Сидоренко, 2. Вадим Счастливцев, 15. Іван Биков, 99. Артем А. Козлов.
Тренер – Сергій Сизихін.

"Оболонь-Бровар": 23. Антон Ситников, 69. Дмитро Сартіна, 16. Костянтин Коваленко, 3. Артем Терехов, 4. Тарас Пінчук, 17. В`ячеслав Турчанов, 6. Андрій Корнев-к, 10. Олег Слободян (28. Дмитро Єременко, 64), 9. Олександр Гуськов, 15. Вадим Бовтрук (25. Олександр Козак, 63), 22. Артем Корольчук (29. Василь Продан, 80).
Запасні: 1. Назарій Федорівський, 95. Евгеній Шевченко, 90. Микита Безуглий, 21. Григорій Сахнюк.
Головний тренер – Олег Мазуренко.

Серія пенальті: Продан – 0:1; Семеніна – 0:1 (вище); Єременко – 0:1 (воротар); Луценко – 1:1; Козак – 1:1 (поперечина); Гранкін – 2:1; Корнев – 2:1 (стійка); Кіча – 3:1.

Попередження: Луценко, 18; Лобойко, 32, Артем Э. Козлов, 37; Скарлош, 74 – Сартіна, 36; Корольчук, 59.

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

- Перш за все, вітаю хлопців, керівництво, уболівальників з тим, що ми пройшли цей етап. Що стосується гри, я б розділив її на два різних тайми. У першому ми повністю володіли перевагою, але кінцівка наших атак залишає бажати кращого. Дуже багато ми працювали назад. Я в перерві робив акцент на цьому - в принципі, в початковій стадії виконували все, що було потрібно, а ось в кінцівці тріхи не вистачало холоднокровності, швидкості, спокою та впевненості в собі. Я після попередньої гри з "Авангардом" сказав, що у нас два рівноцінні склади. І сьогодні ми задіяли тих футболістів, які не отримували ігрову практику в попередніх матчах. Були побоювання, що через відсутність ігрового тонусу не вистачить в кінцівці фізичних сил, фізичних кондицій. Команда "Оболонь-Бровар" провела матч практично основним складом.

У другому таймі позначилася відсутність ігрової практики, фізичних кондицій в тому сенсі, що у наших футболістів, які вийшли на футбольне поле, не було ігрового тонусу. Довели гру до серії пенальті. Ну, а серія пенальті - це вже лотерея. Нам сьогодні пощастило більше. Напевно, завдяки затишку, теплоті, атмосфері, яка стоїть на нашому стадіоні. Ще раз вітаю всіх з перемогою.

- Ви зробили багато змін в складі, в тому числі поставили іншого воротаря - новачка команди. Йшли на ризик?

- Ярослав Котляров прийшов до нас з команди Прем'єр-Ліги. Він був у обоймі "Олімпіка", провів кілька ігор в Прем'єр-Лізі. Я дуже задоволений його діями. Він грав впевнено, спокійно, холоднокровно. Випускати футболіста на будь-яку позицію - це, свого роду, ризик. Але в Ярославові я сьогодні абсолютно не сумнівався.

Прес-служба ФК "Геліос"

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-27 в 10:21, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-07-27 10:11
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star Перша ліга. 3-й тур. "Жемчужина" - "Геліос" 0:1. "Геліос" вийшов в одноосібні лідери Першої ліги
"Жемчужина" – "Геліос" – 0:1

30 липня 2017. Одеса. Стадіон "Спартак". 825 глядачів

Арбітр – Олександр Шандор (Львів); ассистенти – Павло Почепецький (Дніпро), Віталій Федорок (Чернігів). Резервний арбітр – Володимир Миланич (Миколаїв).
Спостерігач арбитражу – Роман Гамаль (Чернівці).

"Жемчужина": 1. Евген Ширяєв-к, 14. Василь Курко, 60. Дмитро Поспєлов, 23. Хромих, 37. Евгеній Потароченко, 77. Дмитро Клімаков (10. Станіслав-Нурі Малиш, 52), 19. Денис Долінский (22. Руслан Паламар, 58), 27. Михайло Шестаков, 7. Віктор Георгієв (15. Андрій Горбовський, 64), 11. Тарас Лазарович (24. В`ячеслав Акімов, 77), 9. Анатолій Діденко.
Запасні: 97. Дмитро Стародубець, 13. Максим Вдовиченко, 99. Дмитро Дємєнчук.
Головний тренер – Денис Колчін.

"Геліос": 1. Денис Сидоренко, 27. Володимир Шопін, 5. Сергій Лобойко-к, 3. Вадим Счастливцев, 49. Владислав Кравченко, 21. Дмитро Скоблов (7. Ігор Семенина, 68), 18. Дмитро Гранкін (9. Андрій Скарлош, 87), 10. Антон Кіча, 8. Віталій Субочев (20. Ігор Луценко, 55), 17. Сергій Кравченко (29. Ілля Глушицький, 80), 99. Артем А. Козлов (16. Вадим Абєлєнцев, 60).
Запасні: 31. Ярослав Котляров, 19. Ігор Кошман.
Тренер – Сергій Сизихін.

Гол: Скоблов, 36 (0:1, Дмитро Гранкін).
На 34-й хвилині Дмитро Гранкін не реализував пенальті (стійка).

Попередження: Діденко, 16; Хромих, 33; Курко, 45+1 – Счастливцев, 65; Скоблов, 66.

СЕРГІЙ СИЗИХІН: "БОЯЛИСЯ, ЩО ХЛОПЦІ ПЕРЕОЦІНЯТЬ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ"
Наставник "Геліоса" - про переможний виїзний матч із "Жмчужиною" у 3 турі першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр.

- Хочу привітати всіх наших вболівальників з перемогою, хлопців та керівництво клубу. Готуючись до гри, ми виконали великий обсяг роботи. Гра далася дуже важко. Ми, в принципі, й чекали, що буде нелегко. Чому? У нас був успішний початок чемпіонату і ми боялися, що хлопці десь переоцінять свої можливості. Припускали, що у грі буде багато боротьби. У "Жемчужини" є високий та досвідчений нападник, і він сьогодні доставив нам багато клопоту.

Ми створили достатньо моментів, щоб гра давалася нам спокійніше. В тому числі, і 11-метровий ми заробили. Скажу чесно, я дуже хвилювався. Коли не забиваєш ти, то, як правило, забивають тобі. Були думки, що господарі зможуть знайти якусь лазівку до наших воріт. І я радий, що цього не сталося.

У мене є претензії до деяких наших гравців. Можливо, дався взнаки кубковий матч плюс могла позначитися дорога у тисячу кілометрів. Втім, епізодами я задоволений, але в більшій мірі нам ще є нам чим працювати. Будемо аналізувати гру, будемо рухатися далі.
"Жемчужина", за великим рахунком, нічим не здивувала. Було дуже багато поздовжніх передач, дуже багато боротьби. До всього цього ми готувалися. І поле... Воно, начебто, зелене та рівне, але настільки жорстке, що на ньому дуже складно працювати з м'ячем. У дуже поганому стані воротарські. Хочеться, щоб вболівальники бачили більш комбінаційний футбол, чого я бажаю і одеситам, і нам.

- Перемігши, "Геліос" вийшов в одноосібні лідери Першої ліги, так як ваші конкуренти втратили очки. Які завдання стоять перед командою на сезон?

- Перед нами стоять максимальні завдання: ми повинні вигравати у кожному матчі. Я зараз ще навіть не знаю, як зіграли наші конкуренти (розмова відбулася відразу ж після закінчення матчу "Жемчужина" - "Геліос". - прим. прес-служби ФК "Геліос"). До того ж, про яких конкурентів зараз можна говорити, адже попереду ще дуже довгий турнірний шлях. Ми в турнірну таблицю не дивимося, а виходимо на кожну гру, як на останню, намагаємося у кожному матчі, у кожному моменті та кожному епізоді діяти на максимумі. Вже потім будемо рахувати очки та дивитися у турнірну таблицю. Зараз це ще дуже рано робити.

Прес-служба ФК "Геліос" за підтримки прес-служби ФК "Жемчужина"

[Изображение: MW3QVMm.jpg]

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-31 в 11:38, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-07-31 11:37
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star Перша ліга. 4-й тур. "Геліос" - "Арсенал-Київ" 0:1. Геліос програв "бій лідерів"
"Гелиос" (Харьков) - "Арсенал-Киев" 0:1
Харьков. Стадион "Гелиос-Арена". +35 С. 900 зрителей

Голы: Майданевич 68

"Гелиос": Сидоренко, А.А.Козлов (Глушицкий 72), В.Кравченко, Шопин (Кошман 86), Скоблов, Гранкин (Луценко 49), С.Кравченко, Кича (Ольховский 72), Субочев, Лобойко, Томенко

"Арсенал-Киев": Ситало, Пилипенко (Шевченко 90+1), Деркач, Насими (Боровец 63), Семчук (Черненко 79), Вечтомов (Кизилатеш 46), Старгородский, Батальский, Семенюк, Зозуля, Майданевич

Предупреждения: Гранкин 37, В.Кравченко 90+4 - Кизилатеш 51, Семчук 72, Деркач 90+1

В дивизионе новый лидер

Харьковский "Гелиос" потерпел дебютное поражение в сезоне, капитулировав в родных стенах перед "Арсеналом".

Хозяева в первом тайме выглядели предпочтительнее, создав несколько моментов, которые реализовать не удалось. "Солнечные" продолжали искать удачи и во второй половине, а забил "Арсенал".Семчук продлил подачу с левого края, а Майданевич замкнул дальнюю штангу. "Гелиос" мгновенно сравнял счет, но рефери отменил взятие ворот из-за фола в атаке. В дальнейшем "канониры" заставили время работать на себя, добившись минимальной победы.

В следующем туре "Арсенал" встретится дома с "Волынью", а харьковчан ожидает выездной поединок с "Черкасским Днепром".

ua-football.com
----------------------------------------------------

СЕРГІЙ СИЗИХІН: "ЯКІСТЬ НАШОЇ ГРИ БУЛА ВИЩЕ, НІЖ У "АРСЕНАЛУ"
Післяматчева прес-конференція головного тренера "Геліоса".

- Вітаю "Арсенал" з перемогою. Більшою мірою була нічийна гра. Були у нас непогані моменти. Не реалізували. Тоді б рахунок був зовсім інший. Чого не вистачило? Ми зіткнулися з дуже організованою обороною суперника, яка нав'язала нам простий футбол - багато єдиноборств, підборів. На жаль, в більшій мірі ми програли ці підбори і єдиноборства. Тому, складно було грати. Якщо повернутися трохи назад, ми намацали свою гру за рахунок швидкої роботи з м'ячем, коротких передач. Але сьогодні ми не змогли цим скористатися, тому що був великий брак при передачах. Не вийшло зіграти в свою гру, і це не принесло позитивний результат. Ми віддали дуже багато сил. Ніякої недооцінки в очах хлопців я не побачив. Дуже багато було боротьби, багато травм ми сьогодні отримали. Нам нічого не залишається, як проаналізувати й рухатися далі.

- Спекотна погода внесла корективи у швидкість та взагалі у гру команди?

- В динаміці - так, звичайно. Дуже жарко, тому не вдалося спрацювати на високих швидкостях. Але, як я вже говорив, суперник продемонстрував дуже просту гру, що йому, в принципі, й принесло результат. Я чув від тренерського штабу "Арсеналу" в процесі гри, що ми, крім стандартів, нічого не можемо. Але все одно якість нашої гри сьогодні була вище, ніж у "Арсеналу".

- Через що пропустили гол, хто не допрацював?

- Спочатку склалася така ситуація, що неграмотно, неправильно розпорядився наш футболіст м'ячем. Після зіткнення м'яч повинен був бути у нас. Ми проявили якийсь незрозумілий fair play, віддали м'яч супернику. Після цього пропустили такий гол. Безглузда ситуація. Далі - наслідки. Не встигли зайняти свої позиції, пропустили атаку. Передача за спину і знову ж недоробка. Будемо розбиратися. Виграє вся команда і програє вся команда. Всю провину за сьогоднішню поразку я беру на себе. Я вже говорив про те, що у нас два рівноцінні склади. Десь, напевно, потрібно було влити свіжу кров в сьогоднішню гру. Але по тренувальному процесу ми бачили, що хлопці працюють, стараються, тому вирішили нічого не змінювати. Але, напевно, зробили щось неправильно.

Прес-служба ФК "Геліос"
---------------------------------------------

[Изображение: cwqSHsv.jpg]

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-08-06 в 07:43, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-08-06 07:39
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star Перша ліга. 5-й тур. "Черкаський Дніпро" - "Геліос" - 1:2
"Черкаський Дніпро" - "Геліос" - 1:2
9 серпня 2017. Черкаси. Стадіон "Центральний". 730 глядачів

Арбітр – Олександр Сахно (Київ); асистенти - Андрій Лібстер (Луганськ), Сергій Наскалов (Мукачево Закарпатської області). Резервний арбітр – Віктор Арановський (Київ).
Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук).

"Черкаський Дніпро": 1. Евгеній Панченко, 2. Дмитро Шведенко, 27. Герасіме Резесідзе, 20. Олег Тарасенко, 21. Андрій Сторчоус (9. Віталій Зоря, 76), 80. Антон Крамар, 95. Сергій Ічанський, 7. Леван Кошадзе, 10. Олександр Колос, 13. Вадим Чорний (5. Єгор Смірнов, 46), 11. Руслан Качур-к (8. Віталій Бойко, 68).
Запасні: 12. Владислав Марченко, 22. Денис Шурубура, 3. Руслан Сутченко, 15. Вадим Тенжицький.
Головний тренер – Олександр Кирилюк.

"Геліос": 31. Ярослав Котляров, 27. Володимир Шопін, 5. Сергій Лобойко-к, 20. Ігор Луценко, 49. Владсилав Кравченко, 21. Дмитро Скоблов, 9. Андрій Скарлош (29. Ілля Глушицький, 90), 7. Ігор Семенина (8. Віталій Субочев, 58), 19. Ігор Кошман (10. Антон Кіча, 40), 17. Сергій Кравченко (4. Олександр Томенко, 80), 99. Артем А. Козлов (16. Вадим Абєлєнцев, 71).
Запасні: 1. Денис Сидоренко, 23. Артем Е. Козлов.
Тренер – Сергій Сизихін.

Голи: Ігор КОШМАН, 9 (0:1, Андрей Скарлош). Олександр КОЛОС, 10 (1:1, ???). Артем А. КОЗЛОВ, 34 (1:2, Ігор Кошман).

Попередження: Смірнов, 27; Резесідзе, 50; Бойко, 85 - Шопін, 12; Лобойко, 17; Артем А. Козлов, 71; Скарлош, 89; Глушицький, 90+3.

Вилучення: Смірнов, 82 (повторне попередження).

Прес-служба ФК "Геліос"

[Изображение: T4uUm7F.jpg]

Одне життя - один Клуб!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-08-11 в 12:02, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-08-11 12:00
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

Рейтинг: 132

Не сильно слежу сейчас за футболом.Пару вопросов по главному клубу Харькова)))На сегодняшний день)))Есть ли задача выхода в Премьер Лигу?И главное желание руководства?И по стадиону...играют на Гелиос Арене это стад тот что на Липовой?Електроном?И Солнечный тоже же вроде ихний был.В чём причина переезда?Я так думаю Солнечный сильно далеко.

Одне життя-одна команда!!!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-08-12 в 19:20, отредактировал пользователь Dosik.)
2017-08-12 19:19
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator

Рейтинг: 856

За гелиосом хоть следи, хоть не следи, там каждый год одно и то же: набор очков в первом круге, а во втором сбор сливок. На словах цели ставят, но реально никто к ним не стремится.

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2017-08-12 20:15
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

Вот за что я и спрашиваю...вроде не плохо идут...а потом сливаются.Не хотят...а может не потянут Премьер Лигу.

2017-08-12 20:19
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

Star  
"ГЕЛІОС" - "НАФТОВИК-УКРНАФТА". MATCHDAY

Сьогодні, 13 серпня, в домашньому матчі 6 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. "сонячні" зіграють на клубній "Геліос-Арені" з "нафтовиками" Охтирки.

Поєдинок "Геліос" - "Нафтовик-Укрнафта" розпочнеться о 17 годині. А починаючи з 15:30, почнеться наша текстова трансляція гри, яка буде проводитися виключно у російськомовній версії сайту.

Приєднуйтесь! Будьте на сонячній стороні футбольного Харкова!

Запланована пряма відеотрансляція матчу

Прес-служба ФК "Геліос

(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-08-13 в 16:50, отредактировал пользователь Перехожий.)
2017-08-13 14:50
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

Ха..точно в Липовой играют...электричка поехала)))

2017-08-13 17:02
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

2-0 виграли сонячні!І на цей час займают вищу сходинку першої ліги!

2017-08-13 20:22
avkoval На форуме
Прописан на форуме

У нас с: 2013 Jun
Рейтинг: 173

(2017-08-13 14:50)Dosik писал(а):  
... А починаючи з 15:30, почнеться наша текстова трансляція гри, яка буде проводитися виключно у російськомовній версії сайту.

Яка ж це сонячна сторона!?! Російськомовна версія сайту це Сторона темряви!
2017-08-13 20:37
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

(2017-08-13 20:37)avkoval писал(а):  
(2017-08-13 14:50)Dosik писал(а):  
... А починаючи з 15:30, почнеться наша текстова трансляція гри, яка буде проводитися виключно у російськомовній версії сайту.

Яка ж це сонячна сторона!?! Російськомовна версія сайту це Сторона темряви!

Вы не правы!Сайт Гелиоса украиноязычный!И имеет ещё две версии!Англоязычную и русскоязычную.Таким и должен быть сайт укранского клуба(повторюсь)В первую очередь укр. а там по желанию другие мови.А вот сайт М1925 только русскоязычный!По вашему получается там вообще беспросветная тьма и мордор!....))))

2017-08-13 20:56
avkoval На форуме
Прописан на форуме

У нас с: 2013 Jun
Рейтинг: 173

На самом деле я просто напросто процитировал то, что написано :-)
2017-08-13 23:10
Dosik Не на форуме
Прописан на форуме

Ну что...второе место после этого тура.Отставание от лидера -одно очко.Следующий матч на выезде протим ФК Сумы.

2017-08-15 09:08
С.Стороженко Не на форуме
Почетный форумчанин

У нас с: 2012 Nov
Рейтинг: 372

(2017-08-15 09:08)Dosik писал(а):  Ну что...второе место после этого тура.Отставание от лидера -одно очко.Следующий матч на выезде протим ФК Сумы. Одне життя - одна команда!

И это одне життя и одна команда Гелиос?
Поздравляю!! Натяните на Гелиос историю Миталлиста и будет вам счастье!
Lol
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-08-15 в 10:24, отредактировал пользователь С.Стороженко.)
2017-08-15 10:23
Han Не на форуме
Прописан на форуме

Рейтинг: 678

ДОСИК, а здесь вы показали всю свою суть - написали под своим ником - Одне життя-одна команда!!! И так сильно переживаете за "солнечных"?? Так где же ваш принцип по поводу одной команды. Всё-таки две команды у вас.... Гелиос всегда после первого круга высоко. А в итоге низко опускается. Вот в прошлом году после 10-го тура:
1. Ильичевец - 28 очков
2. Верес - 23
3. Гелиос - 20
Но в итоге - 4 место и мимо высшей лиги.
Позапрошлый год - после 10 туров - Гелиос единолично возглавляет турнирную таблицы. Итог - 5 место.
Два сезона назад - после 10 туров Гелиос - 4-ый в таблице и два очка отставания от второго места. Итог - 7 место. Глубже неинтересно покопаться, картинка приблизительно такая же - резвый лихой старт и в концовке поражения дома даже от аутсайдеров. Бывшие тренеры Гелиоса, тот же Кандауров, и тот же Севидов, много могут рассказать об установке на второй круг от руководства. Много могут рассказать, но не расскажут, они просто писали заявление об увольнении во втором круге.
2017-08-15 12:39
Перехожий Не на форуме
Administrator

Star Перша ліга. 6-й тур. "Геліос" - "Нафтовик-Укрнафта" 2:0
13 серпня 2017. Харків. Стадіон "Геліос-Арена". 950 глядачів, 38 градусів. Поле - 4.

Арбітр - Максим Козиряцький (Запоріжжя), ассистенти – Юрій Вишневський (Київська область), Олексій Вітт (Київ). Резервний арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків). Спостерігач арбитражу – Сергій Соботюк (Київ).

"Геліос": 1. Денис Сидоренко, 27. Володимир Шопін, 5. Сергій Лобойко-к (4. Олександр Томенко, 21), 20. Ігор Луценко, 49. Владислав Кравченко, 21. Дмитро Скоблов, 18. Дмитро Гранкін (9. Андрій Скарлош, 88), 8. Віталій Субочев (7. Ігор Семенина, 64), 19. Ігор Кошман (10. Антон Кіча, 59), 17. Сергій Кравченко (29. Ілля Глушицький, 78), 99. Артем А. Козлов.
Запасні: 31. Ярослав Котляров, 16. Вадим Абєлєнцев.
Тренер – Сергій Сизихін.

"Нафтовик-Укрнафта": 92. Роман Данкович, 4. Ліонид Бояринцев-к, 26. Максим Корж, 37. Максим Білик, 9. Сергій Суханов (42. Юрій Сачко, 55), 17. Станіслав Передистий (18. Олександр Лапін, 87), 10. В`ячеслав Піднебенной, 21. Дмитро Швець (7. Дмитро Скакун, 60), 28. Андрій Власюк, 30. Денис Антюх (15. Євген Кателін, 57), 11. Антон Яременко (8. Василь Цюцюра, 59).
Запасні: 1. Вадим Солдатенко, 23. Владислав Зайчук.
Головний тренер – Володимир Книш.

Голи: Артем А. КОЗЛОВ, 11 (1:0, Віталій Субочев). Ілля ГЛУШИЦЬКИЙ, 82 (2:0, Владислав Кравченко).

Попередження: Субочев, 62 - Корж, 53; Передистий, 70.
Вилучення: Корж, 67 (повторне попередження).

"Сонячні" підійшли до матчу фаворитами. У турнірній таблиці сезону вони після гостьової перемоги над "Черкаським Дніпром" (2:1) займали третє місце, маючи в активі 12 очок. У "нафтовиків" було 5 балів, і це дозволяло їм розміщуватися лише на 12 позиції. До всього, стіни рідної "Геліос-Арени" гарантували харків'янам моральну перевагу, нівелювати яку ніщо й ніяк не могли.

Після переможного вояжу до Черкас наставник "Геліоса" Сергій Сизихін, можна сказати, вже за традицією вдався до ротації складу. У ворота команди повернувся Денис Сидоренко. У центрі захисту позиції знову зайняли Сергій Лобойко та Ігор Луценко, який змушений підміняти Вадима Счастливцева, який вибув через травму. По флангах звично розмістилися Владислав Кравченко (ліворуч) та Володимир Шопін. У центрі півзахисту знову з'явився Дмитро Гранкін, який не грав у Черкасах. Компанію йому там склали Дмитро Скоблов та Віталій Субочєв. Вихід останнього вивів зі старту Андрія Скарлоша. Не виявилося в старті й Ігоря Семенина. Зате атакуюче тріо "Геліоса" залишилося незмынним: Артем А. Козлов на вістрі атак, Сергій Кравченко – праворуч, а Ігор Кошман - зліва.

Гра почалася позиційними атаками господарів. За рахунок більшого контролю м'яча їм вдавалося довго розгортати свої випади на володіння "нафтовика" Данковича. На 8-й хвилині гості огризнулися неприємною передачею Піднебенного зі штрафного (вона виявилося безадресної), на що тут же послідувала відповідь у вигляді удару Гранкіна зі штрафного. 18-й номер закрутив справа сферу до ближнього кута, але там нікого, крім голкіпера охтирчан, не виявилося.

А на 11-й хвилині у лівого кута свого штрафного "нафтовики" грубувато зустріли Субочева. Штрафний був перспективним, а за секунди він всю свою гостроту явив по повній програмі. Ображений Субочєв навісив до 11-метрової позначки. Там верхову боротьбу у захисників виграв Артем А. Козлов, та головою продовжив політ м'яча у дальній кут. Луценко, який набігав з глибини поля, готовий був остаточно замкнути передачу, але робити це йому не довелося, тому що м'яч й без цього вже перетнув лінію воріт. 1:0!

Домігшись успіху, "сонячні" не заспокоїлися, а постаралися додати. Й незабаром завзяття ще раз добитися успіху вийшло боком капітану "Геліоса" Лобойко. Замикаючи подачу зі штрафного від Субочева, він прагнув зіграти головою у м'яч, а ось Суханов у своєму бажанні випередити опонента вставив ногу. Як підсумок, Лобойко знадобилася допомога лікарів і гру він продовжити не зміг, а захисник "Нафтовика-Укрнафта" залишився без належного покарання (у матчі "сонячних" з "Авангардом" при аналогічному порушенні в ворота гостей був призначений пенальті. - прим . прес-служби ФК "Геліос").

Поки Олександр Томенко готувався вступити до гри, гостям вдалася атака, яка навела шороху в обороні "Геліоса". На завершальному ударі виявився Яременко, після чого м'яч влучив у поперечину воріт та вилетів у поле. І тільки там його наздогнав Сидоренко. Правда, при цьому голкіпер "сонячних" пошкодив спину. Благо, все обійшлося і після допомоги лікарів він зміг гру продовжити.

Незабаром відбулася пауза на водопій. Після неї гості з Охтирки помітно активізувалися. На 36-й хвилині виконати бісіклету при розіграші кутового намагався Швець - Сидоренко холоднокровно м'яч забрав. Через пару хвилин Томенко заблокував потенційно неприємний удар від Яременко. На 40-й хвилині відбувся неточний удар Коржа головою після навісу Передистого зі штрафного.

У кінцівці першого тайму все знову було під диктовку харків'ян. З позиції сили вони повели гру й після перерви. На 48-й хвилині з передачі Субочева головою здорово пробив Сергій Кравченко - Данкович зреагував. Через дві хвилин практично на рівному місці виникла гострота перед воротами "Геліоса". Піднебенной завершував випад, організований йому Антюхом та Яременком. Удар був спрямований метрів з десяти у ближній кут - в ньому надійно зіграв Сидоренко.

Середина другої 45-хвилинки вийшла рваною щодо ігрового ритму. По-перше, давали про себе знати численні заміни, до яких вдавалися тренери обох команд, а по-друге - позначалася спека. За нею володіти ініціативою на одній хвилі довго не можна було. Ось і слідувала аритмія. Перш за все, це відносилося до гри футболістів "Геліоса", які зберігали за собою перевагу.

На 67-й хвилині у грі трапився епізод, який, по суті, десь на 99 відсотків вже остаточно визначив його результат. Корж, маючи "гірчичник" в пасиві, уклав на своєму лівому фланзі оборони Сергія Кравченка. Фол спричинив за собою друге попередження, яке трансформувалося у вилучення. У меншості "нафтовики" ще якийсь час робили спроби огризатися, але все ж були змушені перебудуватися більше на захист. Втрата крайнього захисника та перебудова на дії в три бека їм нічого доброго у перспективі не обіцяли. На 75-й хвилині знімати всі питання міг Гранкін. М'яч після його потужного удару метрів з 35-ти повинен був знайти притулок в правій дев'ятці, але розминувся він з нею на зовсім небагато. За шість хвилин лише самовіддана гра Передистого на межі фолу врятувала "Нафтовик-Укрнафта" від найнебезпечнішого ривка Артема А. Козлова. Однак за хвилину м'яч повторно все ж потрапив за лінію воріт Данковича. Владислав Кравченко зліва чудово вирізав м'яча до дальньої стійки, де шулікою на сферу налетів Ілля Глушицький. 2:0!

Гру було зроблено і перемога "Геліоса" сумнівів викликати вже не могла. Більш того, за дві хвилини Семенина міг довести рахунок до великого. Його удар зі штрафного справа пройшов крізь всіх гравців, потім м'яч вдарився об газон перед самим воротарем гостей, влучив у нього та пішов на кутовий. Не вистачило якоїсь дрібниці, аби сфера опинилася в цілі. Але навіть і без третього гола, "сонячні" добилися над гостями з Охтирки більш ніж заслуженою й цілком комфортною перемоги. Вона підняла "Геліос" на перше місце. Як надовго, стане відомо після понеділкових матчів 6 туру, серед яких виокремлюється гра в Полтаві між місцевими "городянами" та київськими "канонірами".

Прес-служба ФК "Геліос"

[Изображение: StEDixH.jpg]

Одне життя - один Клуб!
2017-08-15 14:04
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)