Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Протасов: "Непрофесійні клуби зможуть мати професійних футболістів та навпаки"
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 7017
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3566
Сообщение: #1
Протасов: "Непрофесійні клуби зможуть мати професійних футболістів та навпаки"
[Изображение: 30c40-Protasov.jpeg]

У четвер, 3 серпня, у Будинку футболу відбулося засідання оновленого Комітету професіонального футболу Федерації футболу України. Про його результати розповів технічний директор ФФУ та голова зазначеного Комітету Олег Протасов.

Створення нової Національної футбольної ліги, запуск якої планується наступного сезону, має дати поштовх розвитку футболу в нашій країні. В чому полягає головна відмінність? У новій лізі буде спрощено систему атестації для клубів та зменшення фінансового навантаження на них, що дасть можливість для розвитку клубної системи у вітчизняному футболі.
Важливою та принциповою відмінністю Національної футбольної ліги також буде можливість непрофесійним клубам мати професійних футболістів та навпаки, що було неможливим раніше. Це значно спростить життя клубів.
Ще один важливий момент – створення цієї ліги повинне носити позитивний характер змін для наших молодих футболістів. Згідно зі статистикою, ми дуже багато футболістів втрачаємо у віці 16-17 років, тож, я сподіваюсь, що нова система допоможе нам змінити цю негативну тенденцію, - розповів Протасов офіційному сайту ФФУ.

https://www.footboom.com/ukrainian/news/...vpaky.html
2017-08-04 23:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)