Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 0 - Средняя оценка: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Карпаты попали в сферу интересов Ярославского
Автор Сообщение
rokus Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6678
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 3485
Сообщение: #1
Карпаты попали в сферу интересов Ярославского
Петр Дыминский может продать львовский клуб

[Изображение: orig_359596.jpg]

В «Карпатах» могут произойти серьезные изменения. В последнее время интерес к клубу стали проявлять люди, которые близки к экс-президенту «Металлиста» Александру Ярославскому и Мирону Маркевичу.

«Что-то слишком часто с разных сторон поступает информация, что вокруг «Карпат» крутятся люди, которых связывают с харьковчанином Ярославским... А там близко и Маркевич...» — сообщает львовское издание Спортивка в Twitter.

Напомним, что Мирон Маркевич трижды возглавлял «Карпаты», а в «Металлисте» работал с 2005-го по 2014-й. Нынейшний президент «Карпат» Петр Дыминский подозревается в смертельном ДТП, после чего он покинул пределы Украины

http://football.sport.ua/news/359596
2017-10-19 13:24
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #2
 
«Я уже із посмішкою слухаю такі так звані «новини», – заявив «Вголосу» Мирон Богданович. – Хтось щось на ринку почує – і видає за сенсацію. Я зараз перебуваю у Східниці, піклуюся про своє здоров'я, інтернет не читаю, чуток не знаю. Але скажу вам прямо: про моє повернення в «Карпати» не йдеться, принаймні, я про це нічого не знаю (сміється)».
[Изображение: markevich3.jpg]
Нагадаємо, українські ЗМІ знову поширили інформацію про те, що навколо «Карпат» крутяться люди, яких пов'язують з харківським олігархом Олександром Ярославським. А у нього залишилися теплі стосунки із Мироном Маркевичем після співпраці у «Металісті». Тож «обізнані» журналісти спрогнозували повернення Мирона Богдановича до львівської команди.

Насправді, за інформацією «Вголосу», навряд чи найближчим часом зміниться власник «Карпат». Крім Петра Димінського, свою частку у львівському клубі має Ігор Коломойський. Тож домовлятися про покупку потрібно із двома олігархами. Якщо пан Димінський зараз би, мабуть, хотів продати клуб, то із Коломойським вести переговори буде складніше. Ігорю Валерійовичу це просто не цікаво, а щоби його зацікавити, потрібна дуже серйозна пропозиція.

Крім того, в «Карпат» є заборгованості перед футболістами десь приблизно на 4 мільйони доларів. У будь-який момент це може обернутися санкціями для львівського клубу. Скажімо, спершу зняттям шести очок, а у разі не погашення боргу «зелено-білих» можуть перевести у нижчу лігу. Тож в такій ситуації важко знайти охочого вкладати гроші в проблемний клуб.
«Вголос»

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-10-19 в 17:42, отредактировал пользователь zlex40.)
2017-10-19 17:34
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)