Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маркевич: Коельо, думаю, зможе нам допомогти уже весною наступного року.
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Маркевич: Коельо, думаю, зможе нам допомогти уже весною наступного року.
[Изображение: 133915.jpg?20121023112539]
Минулими вихідними у харківського "Металіста" було подвійне свято. "Дніпро" програв "Зорі", а самі харків'яни у гостях обіграли "Динамо". Таким чином підопічні Мирона Маркевича загострили інтригу в боротьбі за нагороди чемпіонату. Про це і не тільки "Футбол 24" розпитав у керманича "Металіста".

- Мироне Богдановичу, я не помилюся, якщо скажу, що тренеру комфортніше не у VIP-ложі, а на тренерській лаві?

- Безперечно…. Все-таки на тренерській лаві можна щось підопічним підказати, а у VIP-ложі сидиш далеко від поля. Тому на лаві і час непомітніше спливає.

- У минулому сезоні вас також вилучали із поля. Виходить, ви тренер-хуліган…...

- (Сміється) Мене не так часто вилучають з поля, щоби за мною закріпилося таке прізвисько. Загалом, двічі так траплялося. Попереднього разу ми із "Карпатами" в Харкові грали. Наш матч обслуговував такий суддя –Покидько. Він постійно знущався із "Металіста", тому я не витримав. І в цьому сезоні мене вигнали на трибуни. Більше такого не було.

- Добре, давайте тоді про футбол поговоримо. Що скажете про перемогу своєї команди над "Динамо"?

- Команда виконала установку на гру, діяла на контратаках. В захисті зіграли надійно, без авантюр. Тому ми і виграли. Мабуть, усім зрозуміло, наскільки є важливою ця перемога. У разі невдачі відрив від "Динамо" був би завеликим.

- Цей матч вкотре підтвердив, що ваші підопічні добре налаштовуються на важливі ігри, а ось із посередніми суперниками вони можуть вийти на поле невмотивованими...…

- Так, ви праві. На ігри в Лізі Європи, такі матчі, як з "Динамо", їх налаштовувати не потрібно. А як тільки вони відчувають, що є сильнішими за суперника, починаються проблеми. Від цього ми уже не раз потерпали, втрачаючи очки.

- Від цього якось можна застрахуватися?

- (Сміється) Стовідсоткового рецепту від цього не має. Від недооцінки суперника не тільки "Металіст" страждає. Таких команд, насправді, багато. Що не говори їм, які б заклики не лунали, футболісти виходять на поле із думкою в підсвідомості, що вони вже перемогли. Причому, ми багато очок віддали вдома.

- Крім "Шахтаря", з-поміж лідерів Прем'’єр-ліги втрат очок ніхто не уникнув. Можна це трактувати, як вирівнювання співвідношення сил в українському чемпіонаті?

- Так воно і є, чемпіонат вирівнявся. Очки зараз здобувати не так просто. Тому всі втрачають очки. "Шахтарю" теж непросто даються перемоги. Хтось трохи розслабиться і все, є вже проблеми. І це добре, цікавіше стало. Що би там не говорили, того, що було п'’ять років тому, уже немає.

- Завдяки чому "Шахтар" зараз є недосяжним для переслідувачів?

- У них команда зіграна, вони давно одним складом грають. Бразильці набралися досвіду. Вони ж у Донецьк перейшли пацанами, а зараз є зрілими футболістами. В "Шахтаря" є стабільний склад, серйозна фінансова складова. Усе в комплексі і принесло такий результат.

- Як гадаєте, в цьому сезоні буде золота інтрига, чи її уже немає?

- Думаю, "Шахтар" уже нікого до себе не підпустить. Буде інтрига у боротьбі за друге місце в Лізі чемпіонів. А "гірники" вже свого не віддадуть.

- Не так давно стало відомо, що в "Металіст" повернеться Жажа Коельо. Коли це станеться?

- Зараз ми його не можемо заявити ні в Лігу Європи, ні в чемпіонат. Коельо, думаю, зможе нам допомогти уже весною наступного року.

- Ви вже з Жажею працювали. Пригадую, відпускаючи його, нарікали на проблеми Коельо із дисципліною. Чому вирішили дати йому другий шанс?

- По-перше, Жажа сам дуже хоче повернутися в Харків. По-друге, він є справді класним гравцем. Зараз Коельо, мабуть, став дорослішим, мав би багато чого зрозуміти. Тому, мені здається, що його повернення буде вдалим.

- З яким настроєм вирушаєте в Норвегію на матч Ліги Європи проти "Русенборга"?

- Зараз нам потрібно забути чемпіонат. Добре, що перемогли "Динамо". Але тепер потрібно налаштуватися на непростий матч проти "Русенборга". Це ж досвідчена команда, яка постійно грала в Лізі чемпіонів. Неспроста норвежці перемогли у гостях "Рапід". "Байєр" ледве переміг "Русенборг". Однозначно, це не простий суперник.

- "Русенборг" демонструє силовий футбол?

- Так. "Русенборг" сповідує футбол англійського типу. Багато передач верхом, контактна гра.

Розмовляв Андрій Захарчук
-----------------------------------------------------------------------
http://football24.ua/home/showSingleNews...tId=133915

[Изображение: Rooma86.gif]
2012-10-23 17:03
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
shalana Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 167
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 26
Сообщение: #2
 
Ну вот и закончились, гадания. Кому-то нравится кому-то нет, все равно Жажа у нас. Как говорят одесситы - будем посмотреть.
2012-10-23 19:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #3
 
Не кажи гоп...

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2012-10-23 19:40
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #4
 
Интересно будет посмотреть на сегодняшнего Жажу (вернее, на Жажу образца весны следующего года)!
"Зараз Коельо, мабуть, став дорослішим, мав би багато чого зрозуміти." Smile
2012-10-23 20:13
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #5
 
(2012-10-23 20:13)nato писал(а):  Интересно будет посмотреть на сегодняшнего Жажу (вернее, на Жажу образца весны следующего года)!
"Зараз Коельо, мабуть, став дорослішим, мав би багато чого зрозуміти." Smile

Да уж... "мабуть ... мав би"... Определенностью так и веет Smile
2012-10-23 22:43
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)