Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1961-07-19 "Авангард" - "Шахтар" (Сталіно/Донецьк) 3:2. 0:2 ще не поразка! (газета "Соціалістична Харківщина")
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #1
1961-07-19 "Авангард" - "Шахтар" (Сталіно/Донецьк) 3:2. 0:2 ще не поразка! (газета "Соціалістична Харківщина")
Газета "Соціалістична Харківщина" від 21-07-1961 р.

[Изображение: 1961-07-19_AKh-Shahtar_3-2_SH_01.jpg]
[Изображение: 1961-07-19_AKh-Shahtar_3-2_SH_02.jpg]
[Изображение: 1961-07-19_AKh-Shahtar_3-2_SH_03.jpg]
[Изображение: 1961-07-19_AKh-Shahtar_3-2_SH_04.jpg]

Текстовый вариант отчета о матче
Любителі футбола України, особливо болільники Харківської і Сталінської областей, давно чекали на цей матч, який повинен був дати відповідь на багато питань. І ось середа, 19 липня, на харківському стадіоні зустрілись у змаганнях другого круга дві українські команди — «Авангард» і «Шахтар»,— які змагаються за право на виступ у класі «А» в 1962 році, борються за кращі місця в турнірній таблиці.

Змагання почалося. До 20-ї хви лини гри рахунок уже був 2:0 на користь гірників, які грали чудово. Так суворо господарі поля були покарані за помилки і промахи своїх захисників. Правда, наші спортсмени хоч і не показали в першому таймі своєї звичайної гри, все ж мали можливість забити «Шахтареві» не один гол.

Та час минав, а рахунок вели гості. Здавалося що й на відпочинок противники підуть з попереднім рахунком. Над воротами «Шахтаря» було безхмарно, над воротами «Авангарду» нависла важка хмара поразки. Демонструючи сильну і рівну гру в усіх лініях, гірники зберігали свою перевагу, але знизили активність в атаках. І як показав хід дальших подій, це їм дуже дорого обійшлося.

Перед перервою Хачатуров вдався до однієї з своїх численних атак і, загрожуючи воротам, примусив захист «Шахтаря» порушити правила. За гру рукою суддя призначив одинадцятиметровий удар. Стадіон завмер, а через мить спалахнув бурею оплесків: це Тодоров (№ 6) обманним ударом за ставив Стрелкова вийняти м'яч із сітки своїх воріт. Накал боротьби дійшов до вищої точки.

Глядачі, що було засумували, тепер повеселішали. Авангардівці почали грати активніше і цілеспря мованіше. Зрозумівши небезпеку, гравці «Шахтаря» теж посилили гру, і деякий час навіть мали ігрові переваги. Та це тривало недовго. Під час однієї з атак нашої команди Стрелков допустив помилку: знаходячись на лінії своєї штрафної площадки він передав м'яч... Масленникову, який, прав да, не скористався люб'язністю противника і послав м'яч поза пус­тими воротами «Шахтаря».

Вихід на поле Костюка (замість Панфілова) надав грі харків'ян стрункості І викликав у них наступальний порив. Захист гірників на чолі з майстром спорту Снєгірьовим під натиском форвардів «Авангарду» розгубився, вдався в паніку. Це було на руку нашим футболістам, які грали в швидкому темпі. Стомлені захисники противника втратили контроль над підопічними, запізнювалися із закриванням їх в небезпечній зоні. Саме так був забитий «Шахтареві» і другий гол. Правий край харків'ян Нестеров різко вийшов у центр штрафної площадки противника, а Аляб'єв (№ 4) за ним не пішов. Знаходячись в оточенні противників, харків'янин завершив комбінацію, почату Масленниковим. Таким чином, рахунок став 2:2, а до кінця зустрічі залишалося близько 20 хвилин.

Приблизно на 80-й хвилині гри авангардівці з великим піднесенням і наполегливістю атакували ворота гостей і забили третій, ви рішальний гол у ворота своїх противників. Це зробив Тодоров. З рахунком 3:2 заслужено переміг «Авангард».

Тепер уже з певністю можна сказати, що «Авангард» вийшов у фінальний турнір, де десять найсильніших команд країни продовжать змагання за золоті медалі чемпіонів Радянського Союзу з футбола. Громадськість міста і області поздоровляє футболістів і тренерів «Авангарду» з великим успіхом.


[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-12-25 в 15:47, отредактировал пользователь Перехожий.)
2012-11-29 18:47
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #2
 
Да, серьезными волевыми качествами должна обладать команда, чтобы проигрывая 0:2 не просто сравнять в счете, но еще и повести. Это психология победителей+профессионализм (ну и, может быть, чуть-чуть везения Smile)
2012-11-29 20:02
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)