Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: «Чи залишусь? Не знаю»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: «Чи залишусь? Не знаю»
Наставник «Металіста» не відає, що чекає на команду й на нього самого після зміни президента клубу

— Готовий відповісти на всі ваші запитання, якщо вони не стосуватимуться керівних змін у «Металісті», бо про це я абсолютно нічого не знаю, — почав розмову Мирон Маркевич. — Тому в цьому контексті вам краще звернутися до Олександра Ярославського.

— Мироне Богдановичу, погодьтеся, що запитувати тепер у вас про тренування чи футболістів не зовсім актуально. Тут доцільніше говорити про те, чи вплине, чи вже якось уплинула зміна президента ФК на команду.
— Розумію, проте й справді взагалі не знаю, що там і до чого. Я ж нині перебуваю у Львові, тому нічого доречного сказати вам не можу.

— Тепер, мабуть, ваші плани будуть скориговані? Вирушаєте в екстреному порядку до Харкова?
— Ні, чому ж? Я там і так маю бути за кілька днів (Розмова відбулася в понеділок. — А. В.). Це було заплановано давно, адже маємо з’ясувати певні нюанси щодо кадрової діяльності. Принаймні, так планували.

— А загалом, можете з упевненістю сказати, що залишаєтеся на посаді наставника команди?
— На жаль, і тут одні знаки запитання. Мені й справді невідомо, до чого призведуть усі ці зміни. Час покаже, а поки з упевненістю нічого не можу вам сказати.


Анатолій ВОЛКОВ, «Український футбол».

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-12-25 в 16:09, отредактировал пользователь Rooma86.)
2012-12-25 16:08
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #2
 
И опять «Український футбол» впереди планеты всей.

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2012-12-25 23:10
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)