Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дружина Мирона Маркевича розповіла про характер свого чоловіка.
Автор Сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #1
Дружина Мирона Маркевича розповіла про характер свого чоловіка.
Дружина Мирона Маркевича розповіла про характер свого чоловіка.


"Коли ми познайомилися, Мирон був учителем фізкультури у селі. Мені взагалі подобаються люди, які знають, чого хочуть. Ось він знав. Він тоді не грав через травму, і хоча був з небідної родини - міг трохи відпочити і полінуватися, пішов до дітей. Це мені сподобалося. Сподобалося, що у чоловіка є мета, і він заняття своє любить...

У інших дружина - носовичок, щоб поплакати їй. А у Мирона взагалі такого носовичка нема. Навпаки, йому всі скаржаться, а щоб він... Пам'ятаю, було таке ще при давньому його тренерстві, до "Металіста": пішли ми на подвір'я з молодшим гуляти, а там дружина гравця, теж з дитиною.

Я знаю, що в цього гравця зарплата більша, ніж у Мирона, а вона й каже: мій чоловік на збори не поїде, тому що у нас грошей немає. Так Мирон виймає сто рублів (а це тоді гроші були!), Дає їй і вона йде собі. А мені тоді залишилась десятка на тиждень. Я, звичайно, не витримала... Вдома все висловила. А взагалі, з ним сваритися неможливо. Тому що він мовчить, а я кричу - і виходить, що я істеричка. А це ж неможливо! Найприкріше слово, яке я від нього за весь час почула - "дура". Ну і добре. Він у нас розумний, на двох вистачить.

Я його знаю, як ніхто інший. Ось він така людина, що його вчинки іноді не всі розуміють. Бо він такий, що завжди всім допомагає, дає, що має, не думаючи про якусь вигоду. Та й взагалі навіть не думаючи про неї. А ті люди, які дивляться на це, - ну просто можуть сказати: ось лох! Для нього і для мене це благородний вчинок, а для деяких...

У мене є перукарня. Невелика, але моя. Мені вистачає. Мирон на перших порах допомагав моєму бізнесу, зараз - сама. І взагалі, коли він мені гроші дає - ніколи не звітую. Все на довірі. І він ні разу не запитав, на що витратила. Та й навіщо? Йому свого вистачає, чого в мої справи втручатися... Як і я в його не втручаюся.

У фільмі "Москва сльозам не вірить" фраза хороша є: щоб бути дружиною генерала, треба вийти заміж за лейтенанта. Зараз Маркевич футбольний генерал, а може, й більше. Але коли ми познайомилися - він взагалі рядовим був. А ким він стане - мені це тоді до одного місця було... Він є такий, який він є. Такий він мені потрібен. І його такого я люблю.

"Металіст" - це його команда. Навіть більше, це його сім'я. Його я насправді тільки до команди ревнувати можу", - сказала Анна Маркевич.
football-ukraine.com

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2013-01-12 16:25
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #2
 
по моему это вью трёх летней давности!а то и больше!читал более обширное уже давно!

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-01-12 16:35
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #3
 
(2013-01-12 16:35)Rooma86 писал(а):  по моему это вью трёх летней давности!а то и больше!читал более обширное уже давно!

Ты прав. Годичной. Ему здесь место.
Из моего собщения на МФансе:
Ушел Тайсон. Команда осталась. Надо смотреть вперед и думать о тех, кто остался. Последние два дня заставляли нас постоянно находиться в напряжении. Надо же когда-то расслабляться. Хочу привнести немного чего-то домашнего и человеческого. Материал годичной давности, но по своему содержанию он не имеет возраста. Завел тему о Маркевиче, о домашнем Маркевиче и буду ее пополнять. Если понравиться идея - положите в закладки.
У нас на многие позиции есть по несколько исполнителей, есть одна, где дублеров нет.

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-01-12 в 17:22, отредактировал пользователь mymetall.)
2013-01-12 16:46
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #4
 



[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-01-12 в 17:06, отредактировал пользователь mymetall.)
2013-01-12 17:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #5
 
Колекцію нагород Винниківської дитячої футбольної школи Мирона Маркевича поповнили два кубки з Чехії. Їх зі «златої Праги» привезли 10-річні вихованці тренера Ігоря Дідика, колишнього гравця команд майстрів.

У столиці Чехії нашим футбольним талантам протистояли їхні ровесники, які представляють відомі клуби «Спарту», «Дуклу», «Славію», «Кладно», «Метеор», пише газета "Високий Замок". Незважаючи на втому від далекої дороги, юні винниківці дали бій суперникам. Протягом одного дня вони встигли виступити у двох турнірах - і двічі їм вручали найвищі відзнаки. Крім кубків, нашим хлопцям дісталися медалі і набори цукерок від чеських кондитерів. Запам’ятаються нашим краянам ці футбольні «гастролі» і цікавою культурною програмою: діти побували у визначних місцях Праги, Кракова, також в аквапарку, зоопарку, пограли у боулінг.
Материал за 07.01.2012 от wz.lviv.ua

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2013-01-12 17:50
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #6
 



[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2013-01-12 17:58
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)