Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: «На 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: «На 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася»
Харківський коуч секретів не розкриває, а лишень натякає на розгадки

— Мироне Богдановичу, мушу неінтелігентно нашептати: пресова служба вашого клубу останнім часом украй погано висвітлює діяльність власне команди «Металіст». Ось і про іспанські збори черпаємо відомості переважно зі складів, якими змагаєтеся із суперниками…
— Так, може, ви — засланий козачок із «Ньюкасла», що саме таким цікавитеся (сміється)? Кажете, мовчить прес-служба? І правильно робить! Чим менше інформації потрап­ляє назовні, тим краще. Такий у нас сьогодні принцип існування.

— І все ж… Я помітив, що ви почергово, потаймово використовуєте двох воротарів — Горяїнова й Шуста. Хто ж із них вам більше імпонує?
— Обоє. І той, і той грають непогано, тож тепер вирішуємо, на кого зробимо ставку.

— Гаразд, не хочете про кіперів, давайте про передній рубіж: нині багатьох цікавить, де діятиме «блудний син» Джексон Коельо. Більшість «голосує» за позицію лівого інсайда.
— Жажа може зіграти будь-де в передній лінії. Куди поставлю, там і діятиме.

— Мироне Богдановичу, це ж усе загальники, а хочеться конкретики.
— А ви спробуйте мене зрозуміти: поки що тривають збори, ми маємо цілих два тижні до офіційного матчу…

— …Усього два тижні.
— Цілих два тижні! Відтак готуємося, розглядаємо варіанти. Й тримаємо кулаки: все, що завгодно, не дай того, Боже, трапитися може. Розумієте? В окремих питаннях ясність є, однак перед журналістами її не оприлюдниватиму, а в інших і справді — суцільні пошуки, експерименти… А про Жажу — десь ви, можливо, й не прогадали.

— Ми вже з’ясували, скільки зосталося до матчу з «Ньюкаслом», а в мене враження, що стартовий склад вашої команди вже визначено (зліва — направо): Горяїнов — Вільягра, Березовчук, Торсіглєрі, Фініньо — Едмар, Торрес, Соса — Марлос, Бланко, Коельо…
— Так ви ж про Папу Гуйє забули: куди його тепер, відповідно до вашої логіки, вставити?.. Насправді, пов­торюю, тривають дискусії, робота кипить, варіюємо гравців та їхню взаємодію. У нас же всі виконавці — універсали, можуть зіграти на кількох позиціях. Плюс до того: в сучасному футболі весь цей розподіл на амплуа — штука доволі умовна. Утім, можу зізнатися: на 90 відсотків ситуація зі складом викристалізувалася. Нині головне — уникнути травм.

— Сподіваюся, так воно й буде… Повертаючись до якості вашої прес-служби: мушу визнати, що вона радує нас хорошими світлинами зі зборів. Дивлячись на них, виникає враження, що футболісти «Металіста» відпочивають в Іспанії — настільки веселі у них обличчя.
— Можу вас запевнити, що ви помиляєтеся: навантаження даю хлопцям добряче, працюють вони до сьомих потів. Усе — згідно із запланованим розпорядком.

Володимир БАНЯС, «Український футбол».

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-02-01 в 15:10, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-02-01 15:09
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)