Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Михайло Добкін: Курченко не виокремлює себе від команди
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Михайло Добкін: Курченко не виокремлює себе від команди
Голова Харківської ОДА та обласної федерації футболу — про продаж ОСК «Металіст»

«Такий проект, як «Металіст», за тиждень не продається»

— Михайле Марковичу, як ви сприйняли новину про те, що у ФК «Металіст» змінився власник?
— Чутки про те, що попередній власник «Металіста» шукає нового господаря для клубу, ширилися в місті вже давно. Не відкрию таємниці, якщо скажу, що такий клуб, як «Металіст», за тиждень або два не продається. Лише для того, щоб оцінити можливості нового покупця, його платоспроможність, а самому покупцю дізнатися, що він придбає, та ще й перевірити документи — на це потрібен час. До того ж, клуб коштує не три копійки, а це означає, що могли бути певні торги. Що ж до зміни власника, то я її сприйняв спокійно, бо до цього все йшло.

— Тобто, ви про це заздалегідь знали?
— Попередній господар не говорив мені про те, що він збирається продати ФК, він один володів такою конфіденційною інформацією, тож мав право не озвучувати це. Але ж ви розумієте, що в продажі клубу задіяна велика кількість людей, як з одного, так і з іншого боку. Інформація не могла не з’явитися. Такі чутки ходили майже за рік до продажу, тож я не міг про них не знати.
Коли все відбулося (з урахуванням заяв, що «мене змушують продати клуб», «якщо мені не віддадуть стадіон, я його продам»), я абсолютно спокійно сприйняв цю інформацію. Для мене це було логічним завершенням певних дій.

— А чи позначиться це, на ваш погляд, на команді, на її виступі в подальшому?
— Я — не провидець. Футбольна команда — це не автомобіль, який, нібито, чим дорожчий і крутіше «нафарширований», тим швидше їде. Тут удосталь усіляких складових, серед яких, зокрема, й моральний стан колективу та тренерського штабу. Наскільки мені відомо (а я намагався бути в курсі всіх процесів, що відбуваються), моральна обстановка в клубі нормальна. Заяви й можливості нового президента «Металіста» відповідають тим завданням, які були оголошені. Разом із гравцями, що пішли, є поповнення. В інтерв’ю, які дає головний тренер Мирон Богданович Маркевич (до слова, він дуже скупий на коментарі й дуже акуратно говорить про майбутнє), відзначається, що сьогодні триває робочий процес, що все йде в тому руслі, в якому має бути. А результати? Чекатимемо й сподіватимемося, що вони будуть на належному рівні.

«Здається, Курченко талановитий бізнесмен»

— Ви були одним із перших в області, хто заявив, що зустрічався з новим президентом «Металіста» Сергієм Курченком, спілкувався та зберіг про нього приємні враження. Вам доводилося раніше бачитися?
— Так, ми зустрічалися раніше. Я не хочу оцінювати його як бізнесмена. Якщо пан Курченко має можливість сьогодні робити такі придбання (адже одне діло — купити, зовсім інше — утримувати), то, як мінімум, він — талановитий бізнесмен. Можу сказати, що мені дуже імпонує — це скромність. До цього часу в усіх інтерв’ю, які читав, у цієї людини не переважає власне «я». Він увесь час говорить «ми». Пан Курченко не виокремлює себе від команди, вболівальників, рідного міста й області. Він на всі речі, які я з ним обговорював, дивиться, в першу чергу, з позиції інтересів футбольного клубу та інтересів територіальної громади. І не ставить інтереси ФК вище інтересів територіальної громади. Звідси наше бажання максимально допомагати й робити все потрібне з боку влади, для того, щоби людина, яка відповідає за улюблене дітище сотень тисяч футбольних уболівальників, мала тут комфортні умови перебування.

За великим рахунком, у нас і з попереднім керівником усе так було спочатку, поки стосунки не зіпсувалися. А сталося це після того, як у якийсь період поняття «ми» переросло у «я». Тут, мабуть, і криється корінь усіх тих бід, які зараз обговорюються на футбольних форумах. Цим я обмежуся. Не люблю давати нікому оцінки. Пройде час, розставить все на свої місця…

«Стадіон оцінюємо у 70 мільйонів»

— Такі зміни в «Металісті» за часом співпали з іншими, що пов’язані з федерацією футболу Харківської області, яку очолили ви, а одним із віце-президентів став мер обласного центру. Банальний збіг обставин?
— Перевибори керівника обласної федерації футболу не були достроковими. Вони пройшли в суворо визначені терміни — коли закінчилися повноваження в попереднього. Це збіг обставин, адже чотири роки тому, коли планували саме в ці терміни проводити звітно-виборну конференцію, ніхто не міг припустити, що відбуватиметься перепродаж клубу. Отож по термінах все просто співпало.

— Але ж тривалий час питання про продаж стадіону «Металіст» не стояло так гостро. Чому зараз воно виникло і з чим це пов’язано?
— Зверну увагу на історію арени «Металіст». Вона не могла раніше продаватися, тому що тривав процес будівництва. Потім ми проводили чемпіонат Європи з футболу, далі, ледь настала осінь, почали збирати документи для того, щоби визначити долі співфінансування цього об’єкту. Коли ж отримали первинні документи, постало питання про реалізацію цього стадіону. Ми не могли його продавати ні в травні, під час підготовки до Євро-2012, ні в серпні, бо готували документи. У кожного процесу є своя система підготовки.
Стадіон спочатку був комунальною власністю територіальної громади. Якщо ми залишаємо його в комунальній власності, то повинні знаходити можливість, окрім утримування, ще й по-іншому використовувати арену. Це й проведення концертів, якихось зустрічей, зборів. Якщо все, скажімо так, не заважає підготовці стадіону до футбольних матчів, то це нормальна ситуація й ніхто тут не може виступати проти.

Коли ми побачили, що територіальна громада не може розпорядитися своєю власністю, виникла ідея продажу. У мене не було можливості запропонувати попередньому керівнику купити стадіон. Тільки-но підійшли до цього моменту, почалися публічні заяви про те, що залишимо команду, самі фінансуйте. Якби пан Курченко не купив у пана Ярославського стадіон, ми би зробили пропозицію пану Ярославському.
Під час першої моєї зустрічі з новим власником клубу я запропонував йому розглянути можливість купівлі стадіону. Пан Курченко сказав, що вивчить це питання й не виключає такої можливості. Найголовніше — йому треба зрозуміти вартість арени, свої можливості й графік фінансування. Коли ми з ним зустрілися після Нового року, в 20-х числах січня, очільник ФК висловив свої бажання й пропозиції. Мене це влаштувало й далі я звертатимуся до депутатів обласної ради, які від імені територіальної громади зможуть ухвалити необхідне рішення.

— А в яку суму оцінена головна спортивна арена Харківської області?
— Поки що ми говоримо про еквівалент 70 млн доларів. Перед початком будівництва була затверджена балансова вартість «Металіста». До неї додалися інвестиції приватників, держфінансування, обласного і міського бюджетів. Загальна сума після реконструкції склала (з урахуванням балансової вартості) майже 783 млн гривень. З цієї суми 230 млн — це гроші, які вкладали інвестори в стадіон. Залишається сума 560–565 млн. Це майже 70 млн доларів. Остаточну суму після всіх розрахунків визначатиме незалежний оцінювач. Ми покладатимемося на його розрахунки, а далі, погодивши з усіма профільними відомствами, робитимемо пропозицію депутатам обласної ради про ухвалення відповідного рішення.

«Кошти підуть, куди треба»

— Ви неодноразово заявляли, що в разі вдалої угоди звертатиметеся до Президента України, щоб ту суму, яка буде виручена від продажу стадіону «Металіст», залишити на розвиток територіальної громади, реалізацію багатьох соціальних проектів тощо. На що, передусім, плануєте направити ці кошти?
— Не хочу зараз називати об’єкти. Можу сказати одне — засоби на реконструкцію арени відривалися від прог­рами соціально-економічного розвитку регіону. За великим рахунком, ми всі свої можливості багато в чому обмежували, щоби у встановлені терміни профінансувати це будівництво. Сьогодні було б абсолютно справедливо, якби всі ці засоби залишилися в нас, тому що навіть ті субвенції, які йшли нам із Києва (на рішення проблем області в цілому), спрямовували на будівництво стадіону. Якщо ця сума залишиться в нас, повірте, це будуть гідні об’єкти, які вже давно вимагають завершення будівництва і введення в експлуатацію. Їх чекають мільйони мешканців нашої області.

— Ви вже, напевне, ознайомлювали нового власника «Металіста» з умовами продажу стадіону. Готовий він вкласти цю суму для придбання стадіону?
— Вартість стадіону ми визначили вже на першій зустрічі. Пан Курченко узяв тайм-аут на місяць, щоби прорахувати свої можливості й визначити, який графік фінансування зможе скласти, щоби забезпечити розрахунок із нами. Враховуючи, що в нас сьогодні ще не готові повністю документи (треба ще 3–4 місяці), орієнтовно в 3–4 кварталі угода буде завершена.

Стадіон нікуди не подінеться, залишиться там, де й стоїть. Тим паче, частиною документів із продажу буде договір. У ньому будуть чітко прописані безстрокові зобов’язання про заборону перепрофілювання об’єкту. Ця арена назавжди залишиться ареною. Уболівальники не помітять жодної різниці.

Олексій КОМАРОВСЬКИЙ, «Український футбол».

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-02-08 21:55
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #2
 
Интересно, на что направлено это интервью? Набить цену стадиону, "стимульнуть" Курченко его купить или намекнуть, насколько он, Миша, "причастный", и что без него вода не посвятится?
2013-02-09 00:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #3
 
(2013-02-09 00:06)nato писал(а):  Интересно, на что направлено это интервью? Набить цену стадиону, "стимульнуть" Курченко его купить или намекнуть, насколько он, Миша, "причастный", и что без него вода не посвятится?

думаю на последнее!

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-02-09 00:44
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
OldDude Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 320
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 108
Сообщение: #4
 
(2013-02-09 00:44)Rooma86 писал(а):  
(2013-02-09 00:06)nato писал(а):  Интересно, на что направлено это интервью? Набить цену стадиону, "стимульнуть" Курченко его купить или намекнуть, насколько он, Миша, "причастный", и что без него вода не посвятится?

думаю на последнее!

All of the above.
2013-02-09 00:51
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Metallist33 Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 17
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 4
Сообщение: #5
 
Михаил Маркович,Брехло Pioneer
2013-02-09 00:58
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #6
 
(2013-02-09 00:06)nato писал(а):  Интересно, на что направлено это интервью? Набить цену стадиону, "стимульнуть" Курченко его купить или намекнуть, насколько он, Миша, "причастный", и что без него вода не посвятится?
Соль проста: вы все гондурасы, а я – д’Артаньян!

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2013-02-09 04:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #7
 
Настораживает. Раньше Гепа и Допа, если и не были врагами народа, то, как минимум, были людьми посторонними. Сейчас же оба с удовольствием навёрстывают упущенное в какости друзей спорта вообще и Металлиста в частности. Вопрос только - подмазываются или в доле ?
2013-02-09 10:46
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Zlatan Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 59
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 8
Сообщение: #8
 
Мб пытаются вернуть расположение к своим особам?! После якобы давления на Ярославского. Типо мол смотрите стадион кому попало не продадим, ТОКО в хорошие руки дабы команда не чувствовала дискомфорт и бла бла бла ....лизь лизь лизь какие мы белые и пушистые!

Металлист-чемпионВперёд Металл, мы с тобой!Металлист-чемпион
2013-02-09 14:28
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
nato Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 6675
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3744
Сообщение: #9
 
(2013-02-09 10:46)domic писал(а):  Настораживает. Раньше Гепа и Допа, если и не были врагами народа, то, как минимум, были людьми посторонними. Сейчас же оба с удовольствием навёрстывают упущенное в какости друзей спорта вообще и Металлиста в частности. Вопрос только - подмазываются или в доле ?

Ну вообще-то они и раньше без масла в ...опу лезли, только Металлист "обходили вниманием". Думаю это связано с АВЯ, который не очень хотел делиться славой и терпеть "прихлебателей". Не зря первым делом со сменой владельца Миша быстренько с ним встретился, чтобы почву прощупать. Насчет доли не уверена - они просто "торгуют лицом" по любому поводу - взорвался дом, у кого-то родилась тройня, выкопали фундамент под новый дворец спорта. Так попиарились, не вложив ни копеечки честно откатанных, а быдлоэлекторат уже в лапки хлопает - как же ж много они для города сделали.

(2013-02-09 14:28)Zlatan писал(а):  Мб пытаются вернуть расположение к своим особам?! После якобы давления на Ярославского. Типо мол смотрите стадион кому попало не продадим, ТОКО в хорошие руки дабы команда не чувствовала дискомфорт и бла бла бла ....лизь лизь лизь какие мы белые и пушистые!

Да, мне тоже так кажется
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-02-09 в 14:59, отредактировал пользователь nato.)
2013-02-09 14:59
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
пуля Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 1039
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 369
Сообщение: #10
 
гэ и дэ,всеми силами обозначают лояльность правящему режиму "семьи"
6понятно как ясный день!как гласит первоисточник(в отношении АВЯ)-вовремя предать это не предать!это предвидеть!

11 харьковчан-11пуль...и все в цель
2013-02-09 15:37
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #11
 
(2013-02-09 10:46)domic писал(а):  Настораживает. Раньше Гепа и Допа, если и не были врагами народа, то, как минимум, были людьми посторонними. Сейчас же оба с удовольствием навёрстывают упущенное в какости друзей спорта вообще и Металлиста в частности. Вопрос только - подмазываются или в доле ?
В долю берут партнеров, а таким мажут вареньем. Вот и подмазываются.

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2013-02-09 22:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #12
Инициативных харьковчан ждет денежное вознаграждение
Инициативных харьковчан ждет денежное вознаграждение


С авторами лучших спортивных проектов, которые помогут провести в Харькове состязания мирового уровня либо реформировать спортивную инфраструктуру, городские власти заключат договор и выплатят вознаграждение.

Харьков собирается позиционировал себя как город спортсменов, и чтобы увлечь этим горожан, городские власти организовали конкурс «Спортивные инициативы Харькова».

Отшумевший футбольный чемпионат Евро-2012 дал толчок к тому, чтобы сделать Харьков спортивной столицей страны. К этому городские власти хотят привлечь и непосредственно харьковчан.

– Мы предлагаем харьковчанам разработать проекты, которые помогут подготовить и провести в городе спортивные состязания мирового уровня, реализовать инновационные проекты реформирования спортивной инфраструктуры города, – объясняет директор Департамента спортивных имиджевых проектов и маркетинга горсовета Алексей Чубаров. – Такой конкурс поможет привлечь как можно больше харьковчан к развитию и укреплению имиджа Харькова как спортивной столицы Украины.

Харьков предлагает себя как спортивную площадку для проведения солидных соревнований. Авторы лучших предложений получат денежное вознаграждение, и с ними будут заключены соглашения на реализацию проекта. Lol Конкурс «Спортивные инициативы Харькова» будет проходить каждый год. Определять победителей конкурса спортивных имиджевых проектов вместе с управленцами будут и харьковские звезды.

– Мы предложили знаменитым харьковчанам создать «Cборную команду Харькова»: в основном в нее войдут легендарные спортсмены, олимпийские чемпионы. Кроме того, мы предложили войти в команду и представителям культуры, искусства. Это будет круг людей, которые вместе с нами будут поддерживать спортивную славу Харькова, общаться с харьковчанами, молодежью, чтобы привлечь их в спорт, – поясняет заместитель городского головы по вопросам семьи, молодежи и спорта Александр Попов. – Мы хотим, чтобы Харьков постоянно был на слуху, чтобы мы проводили у нас соревнования серьезного уровня, начиная с отрытого первенства города с привлечением большого количества гостей из зарубежных стран, до проведения чемпионатов Европы и, возможно, чемпионатов мира.

Уже известно, что в «Сборную команду Харькова», рассчитанную на 24 человек, войдут альпинист Сергей Бершов, депутат облсовета Александр Бандурка, экс-вратарь «Динамо» Игорь Кутепов, тренер Нина Кожух, олимпийские чемпионы Юрий Поярков и Рустам Шарипов.

– Эта идея очень привлекательная, – признается Юрий Поярков. – Харьков всегда славился тем, что завоевывал лучшие позиции в Украине по легкой атлетике, гимнастике, в играх. Не случайно в других областях Харьков часто называют игровым городом.

Подробные условия конкурса будут размещены в ближайшее время на сайтах Харьковского горсовета и Департамента спортивных имиджевых проектов и маркетинга.

Пока же ближайшее крупное спортивное состязание, которое пройдет в Харькове, – VIII Международный турнир по художественной гимнастике под названием «Красота спасет мир». Турнир пройдет с 11 по 13 марта в харьковском Дворце спорта.
BX

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-02-09 в 23:42, отредактировал пользователь mymetall.)
2013-02-09 23:40
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
пуля Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 1039
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 369
Сообщение: #13
 
Бандурка известный Харьковский атлет,меценат и патриот!атаман ,е-мае!испанско-ментовско-налоговый активист!

11 харьковчан-11пуль...и все в цель
2013-02-10 02:14
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #14
 
(2013-02-09 22:56)mymetall писал(а):  В долю берут партнеров, а таким мажут вареньем. Вот и подмазываются.

Посмотрим ещё какой владелец. Вернее не сам владелец, бог с ним, а насколько серьезны у него (них) виды на Металлист. Может для партнеров и эти сойдут ((. Пока еще, на мой взгляд, рано какие-либо определенные выводы делать. Ещё и половину Тайсона не проели Smile
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-02-10 в 02:25, отредактировал пользователь domic.)
2013-02-10 02:25
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)