Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Автор Сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #1
Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Анкета футболиста на Сайте истории и статистики ФК Металлист
Про загальні враження від гри і від чемпіонату. Вочевидь, інколи навіть у чемпіонаті України команди грають для вболівальників, і матч у Харкові — саме з цієї когорти.
Адже в цілому гра була дуже видовищною й мала сподобатися прихильникам футболу (їх, до слова, зібралося дуже багато — ще за тиждень до зустрічі всі квитки було розпродано). Всі думали: як щораз «Металіст» відправив половину складу у відпустки, він не боротиметься із донеччанами. А вийшло все навпаки: зясувалося, що навіть харківські резервісти являють собою вагому силу, яка спроможна гідно протистояти чемпіону (чинному й майбутньому) країни. Тобто, повторюся, загалом від гри усі отримали задоволення. Й м’ячі було забито у красивому стилі… Окрім цього, цей поєдинок підтвердив, що донецький «Шахтар» наразі по-справжньому сильніший за київське «Динамо»: для цього достатньо проаналізувати якість, видовищність дій обох колективів у останніх турах. Я насправді не хочу когось ображати, проте для мене очевидно, що останніми роками у «Динамо» коїться щось не те. Наче з команди хтось випустив її колишній чемпіонський дух. Раніше й футболісти там мали іншу психологію: вони цінували свою приналежність до великого клубу, тепер же видно, що вони просто відпрацьовують на полі, для них вихід у футболці «Динамо» є роботою. І з психологічним кліматом у команді явно не все гаразд. Мені складно аналізувати, чому все це відбувається, бо я там не працюю… Але щось там треба змінювати, бо коли у команді відсутній дух переможця, ні до чого хорошого це не приведе.
Про дивну гру захисту «Металіста». Напередодні зустрічі з «Шахтарем» циркулювало чимало поганих чуток, пов’язаних із нею — вони видаються мені смішними й не гідними до ґрунтовного розгляду. Після гри ці чутки начебто отримали підтвердження у вигляді справді поганої (авантюрної) гри харків’ян в обороні. Насправді ж вона легко пояснюється. Перша причина — незіграність виконавців: Мілан Обрадович діяв на незвичній для себе позиції правого оборонця, а в центрі вийшов резервіст Андрій Березовчук. То що ж ви хотіли, аби вони показали майстер-клас? Друга причина — психологічне налаштування: ну подумайте самі, як можна налаштувати футболістів на вигризання результату, якщо вони вже давно на валізах, думаючи про відпустку (і це логічно: «бронзу» вже давно здобуто)? Напередодні матчі я розмовляв із Маркевичем і запитав його, чи складно змусити гравців викладатися на всі сто у такій ситуації? На що Мирон Богданович лише скрушно похитав головою… Та й узагалі: чи варто тепер прихильникам киян кивати у бік Харкова, якщо їхня команда не змогла зробити елементарного — виграти у «Зорі»?
Про сприйняття «бронзової засмаги» харків’ян у місті. Можу сказати, що прихильники «Металіста» — люди вдячні й не розбещені, тож усі продовжують цінувати бронзові нагороди — попри їхню регулярність. Так, із часом усе приїдається, тож навіть серед харківських уболівальників уже є незадоволені, отож Маркевичу дедалі складніше пояснювати їм, що одразу дається не все. Хоча, звісно, треба прогресувати: я переконаний, що «Металіст» уже дозрів, аби боротися за «золото». Причому хочу зауважити, що треба ставити ціль — чемпіонство, бо в такому разі можна посісти 1-2 місця. Якщо ж одразу орієнтуватися на «срібло», є ризик зупинитися на знайомій третій позиції…

Источник

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-05-21 в 03:55, отредактировал пользователь domic.)
2012-05-19 08:50
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
inozemec Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 30
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 4
Сообщение: #2
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Отличное интервью дал Виталик! Это один из моих любимейших игроков "Металла"! Во всем интервью чувстуется, что он и сейчас болеет за наш клуб!
А чего стоили его 3 гола в течении нескольких минут :exclamation:
"Металлист"-"Закарпатье" 4:0 (ЧУ 2001/2002)
Отличный футболист и хороший человек :angel:

[Изображение: lHBse.png]
2012-05-19 09:32
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #3
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Виталий был тогда любимым игроком, наверное всех болельщиков МХ, многие в тот сезон ходили на стад, что бы посмотреть на его игру!
Вот выдержка из газеты:
Цитата:Хотя на поле стадиона «Металлист» в среду главным действующим лицом оказался Виталий Пушкуца, установивший новый рекорд чемпионатов Украины – хет-трик за четыре минуты (!) – и решивший, по сути, окончательно судьбу дотоле невыразительного матча в пользу хозяев, после окончания поединка на первый план вышел Михаил Фоменко. Наставник харьковчан на послематчевой пресс-конференции заявил, что никто из руководства клуба не ставил перед ним задачу вывести команду в Кубок УЕФА, куда открывает прямую дорогу третье призовое место в чемпионате, в шаге от которого находится «Металлист».

По словам Михаила Ивановича, с нынешней игрой его команде на клубной евроарене нечего делать, и цель «Металлисту» была ограничена пятым местом. На что журналисты резонно возразили: насколько это откровение согласовывается с заявлением президента клуба Александра Фельдмана на двух предшествовавших второму кругу пресс-конференциях? Александр Борисович тогда прямо заявил, что поставил перед командой цель попасть в зону Кубка УЕФА-2002/2003. Что же изменилось за прошедшее время, и кто из двух центровых фигур «Металлиста» лукавит? Да, игрой наша команда действительно не блещет, но ведь есть возможность усилить ее состав в межсезонье новыми исполнителями, под стать тому же Пушкуце. Или в клубной кассе на это нет средств и в ближайшее время не предвидится? И чего же в таком случае ожидать от следующего календарного матча подопечных Фоменко в Полтаве с «Ворсклой», которой, как теперь оказывается, очки нужнее, чем «Металлисту»? Впрочем, если на последний вопрос мы узнаем ответ уже завтра, то остальные остаются открытыми...

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
2012-05-19 09:36
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Pontius P. Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 64
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 14
Сообщение: #4
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Цитата:Хоча, звісно, треба прогресувати: я переконаний, що «Металіст» уже дозрів, аби боротися за «золото». Причому хочу зауважити, що треба ставити ціль — чемпіонство, бо в такому разі можна посісти 1-2 місця. Якщо ж одразу орієнтуватися на «срібло», є ризик зупинитися на знайомій третій позиції…
Золотые слова нашей Легенды!!! Прочитал это интервью и прослезился :blush: Уверен, что Пуша и сейчас посещает матчи "Металлиста", и болеет за наш клуб всей душой! Браво Виталий!

[Изображение: wtXLM.png]
2012-05-19 09:45
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Eloy Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 82
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 13
Сообщение: #5
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
В его интервью, просто чувствуется желание, что бы МХ стал чемпионом! Пару раз лично общался с Виталиком, и от этого общения остались только самые приятные восспоминания!
Кто знает, где сегодня живет Пушкуца? Остлся ли в Харькове, или уехал?

[Изображение: pzTiY.png]
2012-05-19 10:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
enot Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 23
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 4
Сообщение: #6
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Статья реально вставила! Молодец Виталий, от него другого и не ожидал! Жаль, что так мало успел поиграть за нас face-angry
2012-05-19 11:38
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Никола71 Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 18
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3
Сообщение: #7
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Цитата:Хотя на поле стадиона «Металлист» в среду главным действующим лицом оказался Виталий Пушкуца, установивший новый рекорд чемпионатов Украины – хет-трик за четыре минуты (!) – и решивший, по сути, окончательно судьбу дотоле невыразительного матча в пользу хозяев...
Буду всегда помнить те 4 минуты! Я тогда себе все голосовые связки порвал Big Grin
Пушкуца один из самых запоминающихся игроков за всю историю клуба :exclamation:
2012-05-19 16:12
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Перехожий Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 8041
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3625
Сообщение: #8
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
Как бы я хотел посмотреть тот матч, а вернее эту рекордную скорострельность Виталия! Я тогда уже очень далеко от Харькова жил, и практически не видел матчей тех лет face-angry
ОУЖСМеталлист-чемпион

[Изображение: metal-stst_logo-4.png]
Один Клуб - на все життя!
2012-05-19 17:26
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
streemer Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 55
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 7
Сообщение: #9
RE: Віталій ПУШКУЦА: "Шахтар" — реально найсильніша команда України"
А что в сети не найти видео тех голов Пушкуцы? У Вас на сайте же есть немало старого видео!

Металлист-чемпион
2012-05-19 19:41
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)