Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дішленкович: «Зараз ми фаворити у боротьбі за «срібло»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Дішленкович: «Зараз ми фаворити у боротьбі за «срібло»
Голкіпер «Металіста» Владімір Дішленкович, готуючись до матчу проти колишньої команди − донецького «Металурга», відповів на запитання прес-служби ПЛ.

− Владімір, так сталось, що ваша команда до часу поновлення Чемпіонату України вже встигла «вилетіти» з Ліги Європи УЄФА. Наскільки це позначається на настрої?

− Поразки − невід’ємна частина спорту. Таке трапляється, і ми до цього маємо бути готові. Трохи неприємно програвати також сильній команді, яку при цьому цілком могли здолати. Тренер нас заспокоїв, сказавши, що життя продовжується. Тепер нам нічого не залишається, як віддати всі сили боротьбі за друге місце у Чемпіонаті України.

− У чому все ж «Ньюкасл» вас переграв?

− Моменти і можливості вийти переможцем були у кожної з команди приблизно у рівній мірі. Але секундна розслабленість призвела до такого «тупого» голу. Потім мої партнери могли ще, мабуть, тричі забивати, чого було б цілком достатньо. Але не судилось − не наш це день був.

− Отже, переключаєтесь на цікаву внутрішню боротьбу?

− Думаю, сумно не буде нікому. Нехай поки що ми на четвертій позиції, та відставання від конкурентів мінімальне. Цю ситуацію можуть виправити зустрічі з «Дніпром» та «Динамо», яких приймаємо на своєму полі. Багато у чому ці поєдинки стануть вирішальними. У всієї трійки є можливість стати другими, але мені здається, що на сьогодні найвищі шанси у нас.

− Чи готовий «Металіст» на 100 відсотків зараз?

− Звичайно, з кожною новою грою ми будемо додавати, але вкрай важливо досягнути результату вже з донецьким «Металургом». Фізична форма моїх партнерів не викликає сумнівів, при цьому головне втілити перевагу у забиті голи.

− Говорячи про наступного суперника, можна порівнювати донеччан того зразку, коли ще ти грав за цю команду, з нинішнім «Металургом»?

− Робити це вкрай важко. Спільними рисами назву техніку, вміння працювати з м’ячем і нестабільність. Саме непостійність не дозволяє моїм колишнім партнерам розраховувати на більше. Однак по ходу поточного Чемпіонату України колектив додає. Спочатку важко було розраховувати на боротьбу за високі місця, сьогодні можна сміливо віднести донеччан до реальних претендентів на одну з путівок до Ліги Європи. «Металісту», щоб полегшити завдання, бажано заволодіти центром поля, де «Металург» не так вже й часто поступається.

− Чи є щось спільне для всіх матчів цих суперників?

− В останні роки збільшилась різниця у класі. Незважаючи на абсолютно різні стиль та малюнок гри, саме майстерність і визначає те, що «Металіст» не програє.

− Наскільки виділяється з-поміж інших матч першого кола?

− Це велика школа для «Металіста». Як правило, такий урок, коли команда виграє 2:0, а потім заздалегідь припиняє повноцінну боротьбу і втрачає майже здобуту перемогу, не повторюється. Впевнений, що кожен зробив правильний висновок.

− У цю пору року особливе занепокоєння викликають поля. Що скажеш про газон ОСК «Металіст»?

− Загалом я дуже задоволений. Цілком можливо, що це найкращий газон для початку березня, на якому грали мої команди. Тому можна переживати будь за що, тільки не за якість поля.

− І нарешті воротарська тема. Чи не забагато роботи у тренера голкіперів «Металіста» Андрія Кудимова? Вже визначено, хто захищатиме ворота у суботу?

− Точний склад буде названо пізніше, але я гадаю, що останній рубіж буде довірено Олександру Горяінову. Завдання моє, Богдана Шуста та Ігоря Шуховцева створювати гідну конкуренцію. Якщо відверто, то кожен хоче виходити в основному складі, однак місце у воротах лише одне. А тренер любить свою роботу, знаходячи час для кожного.
-----------------------------------------------------------------------
http://fpl.ua/ukr/news/news_fpl/4710/

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-03-01 17:25
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)