Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Віталій Пушкуца: «Розраховую, що цього сезону «Металіст» буде другим»
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Віталій Пушкуца: «Розраховую, що цього сезону «Металіст» буде другим»
Екс-форвард «Металіста» коментує матч «Металіст» — «Металург» Д

— Загалом, попри окремі моменти, матч сподобався. Хоча мені, як людині небайдужій до харківського клубу неприємно переживати настільки нервові кінцівки — добре, що зазначений поєдинок дивився постфактум, отож легше все пережив…

Про Марка Девича. Не можу погодитися з думкою, що Маркевич випустив на поле форварда, який провів із командою двоє-троє тренувань лише через ліміт на легіонерів. Адже Марко прийшов у Харків не з якоїсь ДЮСШ, він у Донецьку тренувався, плюс до того — «Металіст» для нього є рідною командою, він тут усе знає, тому вчинок нашого тренера є логічним. Девич у Харкові — наче у своїй тарілці, добре знаю тактику й вимоги Маркевича, тож недаремно, що він отак з ходу забив.

Про Джексона Коельо. Так, я помітив, що Жажа, який і в перший прихід у «Металіст» грав відтягнутого нападника, в суботу відчувався ще глибше до центра поля, інколи діючи як справжній опорник. Чому так стається? Завжди казав, що нападник типажу бразильця потребує хорошого розпасувальника, такого, яким був Олександр Рикун. Ось тоді Коельо грав. Нині Рикуна немає, а Хав’єр, на мою суб’єктивну думку, на дві голови нижчий за Сашка — саме як плеймейкер. Отож не дивно, що бразилець змушений так далеко вирушати за пошуком м’яча. А ще (знову-таки на мій погляд) Джексон сьогодні перебуває далеко не в найкращій формі.

Про оборону «Металіста». Безумовно, багато вони помилялися — «Металург» міг забити ще більше. Тут, як на мене, простежуються два фактори. По-перше, окремі футболісти харків’ян діють не стабільно — до них відношу саме центрбеків Папу Гуйє та Березовчука. Із другим таке коїться тому, що він порівняно мало грає. По-друге, знову-таки певним виконавцям «Металіста» можна закинути те, що вони не завжди допрацьовують на полі. Інше питання — чому таке відбувається. Щодо цього мені складно вести мову…
Я вважаю обох згадуваних оборонців виконавцями хорошого класу, тож не думаю, що «Динамо» чи «Дніпро» має в розпорядженні сильніших центральних захисників. Просто окремі фактори не дають їм змогу виступати рівно й надійно.

Про «Металург». Підопічні Максимова сподобалися поєднанням силових дій у захисті й комбінаційних у передній лінії. Гадаю, вони цілком реальні претенденти на п’яте-шосте місця, які виведуть їх у Європу.

Очікування. Розраховую, що цього сезону друге місце нікуди від нас не дінеться.

«Український футбол»

Статистика Виталия Пушкуцы в играх за Металлист
2013-03-05 19:31
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #2
 
я на минуту опоздалSmile

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-03-05 19:35
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)