Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон МАРКЕВИЧ: "Ми відчуваємо несправедли­вість у ставленні суддів до нас"
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Мирон МАРКЕВИЧ: "Ми відчуваємо несправедли­вість у ставленні суддів до нас"
Мирон Маркевич, головний тренер "Металіста", прокоментував газеті "Експрес" останні рішення суддів вчемпіонаті України:

- Ми відчуваємо несправедли­вість у ставленні суддів до нас. Ось Андрій Ярмоленко забиває гол із положення "поза грою" у матчі з "Волинню". Офсайд безсумнів­ний, футболіст на три метри ближ­чий до чужих воріт, аніж захисник. Гравець це визнає. Але суддя зара­ховує гол!

А коли грає "Металіст", то ар­бітри чомусь допомагають його супернику. Я не хочу згадувати давні гріхи рефері. Проаналізуй­мо лише останню гру в Кривому Розі. До фінального свистка зали­шаються лічені секунди. Наш футболіст пробиває по воротах " Кривбасу", захисник грає рукою, наче воротар. І суддя не ставить 11-метрового. Не буду говорити про змову суддів з однієї причини: на те треба мати докази. Я вимагаю одного: щоб усі три команди мали рівні умови під час боротьби за місце в Лізі чемпіо­нів. Таких рівних умов наразі немає. Що це: упередженість чи невміння судити? Даю право відповісти на це питання людям, які опікуються арбітражем. Дивує, що судді які роблять помилки продовжують обслуговувати матчі чемпіонату України.

-----------------------------------------------------------------------
http://galsports.com/news/myron-markevyc...22880.aspx

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-04-05 12:29
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)