Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Максим Старцев: "Металіст вчинив дуже поважно"
Автор Сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #1
Максим Старцев: "Металіст вчинив дуже поважно"
[Изображение: 20120609230444.jpg]

Луцька «Волинь» уклала другу у літнє міжсезоння угоду із новачком: підписано знаного та досвідченого голкіпера Максима Старцева. Клубна прес-служба напередодні відльоту команди на збори до Словенії розмовляла із кіпером про обставини підписання контракту.

- Максиме, вітаємо тебе у новому клубі. Можеш розповісти як ти опинився у лавах «хрестоносців»?

Це складна, але щаслива історія. Початково керівництво «Металіста» мало намір віддати мене в оренду до одного з клубів УПЛ. Але «Волинь» запропонувала мені повноцінний контракт, тому я не вагаючись погодився, адже в такий спосіб легше довести чого ти вартий у воротах. А ще я дякую харків'янам за те, що надали мені статус вільного агента, хоч моя угода з ними мала тривати ще рік. Клуб вчинив дуже поважно і я бажаю тепер вже колишньому клубу успіхів у майбутньому. Але всі думки тепер про «Волинь», хочеться довести і власну придатність, і команді допомогти виконати завдання у новому сезоні.

- У Луцьку навесні добре зарекомендував себе Денис Шеліхов. Не переймаєшся конкуренцією з ним?

- Конкуренція – це дуже добре для команди і для конкретних гравців. Але ми суперничаємо за місце у воротах, а взагалі у нас приятельські стосунки.

- Ви ще й земляки із Денисом – обидва народилися у Херсоні…

- Так, крім того я знаю Дениса ще по «Дніпру», у якому грав у 2006-2007 роках. Він був тоді зовсім юним, але я вже тоді бачив, що в нього чудові задатки. Радий за нього, за його останні успіхи.

- Кого із «Волині» ще знаєш?

- Олега Герасимюка, Сашу Пищура, Женю Пічкура, Леандро по «Таврії»… Згодом із усіма перезнайомлюся, це не проблема.

- Луцьк встиг побачити?

- Раніше трохи вивчав його, коли з командами приїздив грати проти «Волині». Знаю, що це компактне, зелене і чисте місто, із усією необхідною інфраструктурою. Згодом обживуся та обов’язково привезу сюди сім`ю.

Источник: оф. сайт ВЛ
(Последний раз сообщение было отредактировано 2012-06-10 в 22:51, отредактировал пользователь domic.)
2012-06-10 22:48
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Boni55 Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 294
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 103
Сообщение: #2
RE: Максим Старцев: "Металіст вчинив дуже поважно"
Спасибо Максиму за своевременную помощь Металлисту !
Удачи на новом месте ! Smile
А что скажут статистики о нулевых сериях на выезде ? ;)

Зритель не любит чужих неудач,
Дали мяч - игрячь.!!!
2012-06-10 23:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Kartuz Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 293
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 117
Сообщение: #3
RE: Максим Старцев: "Металіст вчинив дуже поважно"
Удачи Максиму в новой для него команде,и большое спасибо за все хорошее,что он сделал для Металлиста.
2012-06-17 20:41
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
mymetall Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 3066
У нас с: 2012 Jun
Рейтинг: 1315
Сообщение: #4
М. СТАРЦЕВ: "Больше других проблем доставил Безус". "Ворскла" - "Волынь" - 0:1. 17тур
Максим СТАРЦЕВ: "Больше других проблем доставил Безус". "Ворскла" - "Волынь" - 0:1. 17 тур


- Максиме, вітаємо з поверненням у стартовий склад. Попри свій досвід чи хвилювався сьогодні?

- Дякую за добре слово. Хвилюватися не було часу, бо дізнався про свою участь в грі безпосередньо перед нею, на установці.

Готуюся на кожен матч, але сьогодні все вийшло трохи неочікувано. Але на хвилювання часу не було, слід було концентруватися на матчі, виходити на поле і закривати свою позицію.

- Як тобі гра твоїх партнерів в обороні сьогодні?

- Завжди б так! Багато моментів не було у суперника, чи не так? Значить оборона із завданням впоралася. Взагалі, ми дуже сильно налаштовувалися на матч з огляду на дві попередні поразки і критику. Домовилися, що всі сили і старання на полі залишимо, але результату досягнемо.

- Хто у «Ворсклі» найбільше докучав «Волині»?

- Безус, звісно. Роман у дуже добрій формі нині. Чіплявся за м’яч, штрафні заробляв на собі. В першому таймі мав найкращий їхній шанс. Він лідер у «Ворсклі». Але й в обороні в них хлопці досвідчені, особливо розвернутися нам не дали шансу.

- Стан поля і пісок на ньому внесли корективи у твою гру?

- Так, поле було у не найкращому, м’яко кажучи, стані. М’яке, провалювалася нога інколи. Крім того, що трава на ньому не тримається, то ще й горбисте трохи. Відповідно, відбивати м’яча було важко.

Будь-який відскок неправильний міг призвести до помилки, а м’яча було важко приборкати. Тому, можливо, й так багато сьогодні браку в передачах було. Але приємно, що в боротьбі характерів ми виграли і веземо додому три очки.

fcvolyn.net

[Изображение: 77577.gif] Регистрация на форуме по ссылке. Пока
2012-11-25 10:10
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)