Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 2 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАРКЕВИЧ: «Один уважаемый человек хотел досадить Металлисту»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
МАРКЕВИЧ: «Один уважаемый человек хотел досадить Металлисту»
- Мироне Богдановичу, щиро перепрошую, що й наша газета приєдналася до когорти тих, хто вам жити не дає: останні кілька тижнів, після оформлення путівки в Лігу чемпіонів, ви особливо популярні…
- Так, і дзвонять багато, й з телебачення турбують, і з інших міст приїжджають… Усім я потрібен, усі чогось хочуть… Але я нормально то сприймаю: така моя робота, доля, якщо хочете… За кілька турів до завершення чемпіонату, як ви знаєте, взяв мораторій на спілкування зі ЗМІ, проте після «розговівся», бо усвідомлюю: людям потрібна інформація, вони хочуть знати якомога більше про тих, заради кого йдуть на стадіон і витрачають гроші. Отож не варто вибачатися, у вас же професія така - бути наче дятли, безперервно стукати дзьобом в одне й теж місце.

- Тоді - до справи! Проясніть, будь ласка, ситуацію теперішню й майбутню: наразі команда вже у відпустці, правильно? Коли збираєтеся?
- Справді, вже певний час усі футболісти, крім тих, кого національні збірні викликали, відпочивають. А виходимо з відпустки 17 червня: зустрічаємось у Харкові, де матимемо перший тренувальний збір. Наступний же, в Австрії, почнеться 1 липня.

- 17 червня - чи не зашвидко? Чи не замало відпочиваєте?
- Замало, та ми ж вибору не маємо! Що можемо вдіяти, коли до сезону треба готуватися? Наступний чемпіонат розпочнеться вже на початку липня, часу обмаль. Уже зараз знаю, що підготовка буде не зовсім повноцінною, тож і доведеться окремі моменти підтягувати впродовж стартових турів.

- Трохи зміню тему: організація під назвою «Лозаннський спортивний арбітражний суд» знову перенесла своє рішення всім відомої справи. Вас це ще не дістало?
- Узагалі не розумію, навіщо цю ситуацію розкрутили? Ну, тобто знаю - один шанований чоловік хотів допекти «Металісту»… Хоча загалом це мене не обходить - я тренер, отож займаюся своїм.

- Як на мене, найгірше - невизначеність… Часом, не цікавилися, чи не існує тут правила ануляції справи за строком давності, адже п’ять років минуло?
- Ні, не цікавився: я ж вам кажу, що все це мене не обходить. У нас є штат юристів, вони цим ділом займаються, проте мене в нього не дуже посвячують. Та й я сам не особливо прагну.

- Про приємніше: президент харківського ФК оголосив, що наприкінці року «жовто-сині» матимуть, нарешті, довгоочікуваний музей…
- Переконаний, що то дуже потрібна й правильна ініціатива. Мусимо знати свою історію, а вона в «Металіста» непересічна.

- Щодо конкретики: коли точно відкриють установу, якою вона буде, з якими експонатами? Зрештою, яке місце виділять вам? Має ж бути найпочесніше.
- Та я, щиро кажучи, не знаю… Повідомили, мовляв, до завершення 2013-го - більше нічого мені не відомо. Проте, знаючи нашого президента, можу передбачити, що все буде зроблено на рівні, не сумніваюсь у цьому… А щодо мене… цікаво буде глянути!

- Ви промовилися про чинного керманича «Металіста», а про колишнього часто згадуєте? Із Ярославським сім років ішли до мети, а з Курченком досягли її за лічені місяці…
- Я їм обом дуже вдячний, а більше нічого сказати.

Володимир БАНЯС, «Український футбол»
-----------------------------------------------------------------------
http://football.sport.ua/news/191988

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-06-10 в 12:24, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-06-10 12:23
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
 
Цитата:Ну, тобто знаю - один шанований чоловік хотів допекти «Металісту»
Именно так. О начале разбирательства "договорнякового" дела Суркис объявил в тот же день, когда вынужденно назначил Маркевича тренером сборной. А из вялотекущего дело перешло в бурное после "сложных биомеханических" и высказываний АВЯ в адрес ДК и Сурков.
2013-06-10 15:10
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #3
 
(2013-06-10 15:10)domic писал(а):  
Цитата:Ну, тобто знаю - один шанований чоловік хотів допекти «Металісту»
Именно так. О начале разбирательства "договорнякового" дела Суркис объявил в тот же день, когда вынужденно назначил Маркевича тренером сборной. А из вялотекущего дело перешло в бурное после "сложных биомеханических" и высказываний АВЯ в адрес ДК и Сурков.

а может он про Дыминского?Smile

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-06-10 15:14
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
avrelian Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 301
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 58
Сообщение: #4
 
Эх Мирон Богданович, интеллигентный Вы человек, а могли бы сказать- "Один г... хотiв допекти Металiсту".
2013-06-10 16:50
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #5
 
(2013-06-10 15:14)Rooma86 писал(а):  
(2013-06-10 15:10)domic писал(а):  
Цитата:Ну, тобто знаю - один шанований чоловік хотів допекти «Металісту»
Именно так. О начале разбирательства "договорнякового" дела Суркис объявил в тот же день, когда вынужденно назначил Маркевича тренером сборной. А из вялотекущего дело перешло в бурное после "сложных биомеханических" и высказываний АВЯ в адрес ДК и Сурков.

а может он про Дыминского?Smile

Я тоже больше, чем уверен, что про Дыминского, а Суркис уже небось тысячу раз пожалел, что натравил Кочетова на Металл!!! Теперь весь лозанский суд не понимает, как бы объявить футбольной общественности, что вице-президент такой солидной организации... не прав!!!

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2013-06-11 15:10
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #6
 
(2013-06-10 15:14)Rooma86 писал(а):  а может он про Дыминского?Smile

А причем тогда "шановний" ? Smile
2013-06-11 15:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #7
 
(2013-06-11 15:20)domic писал(а):  
(2013-06-10 15:14)Rooma86 писал(а):  а может он про Дыминского?Smile

А причем тогда "шановний" ? Smile

Богданыч стебётсяBig Grin

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-06-11 15:29
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #8
 
Не, если серьезно, то думаю, все таки речь о жмуркисе.
Можно конечно сделать вывод, что Дыминский хотел досадить Металлисту, но это не совсем так.
В первую очередь когда полкоманды не дополучили 50-110 тысяч долларов з/п (долг перед Федоривым составил как раз 110 тыс., остальные тоже, думается "плохо играли"), то проиграть дело в CAS по этому долгу означало, что туда пойдут и другие.
Еще один смысл вероятно заключался в том, чтобы подгадить Суркису, вбить клин в ФФУ, и рассорить тогдашних союзников. Ведь Суркис без СМС долго не протянет, что и подтвердилось. Протянул бы еще меньше, если бы не Евро и вмешательство ФИФА. Поэтому если и хотел Дыминский подгадить МХ, то эта причина одна из...
А вот смена курса генеральной линии партии с
2010-02-15 Кочетов: "Карпаты" отстаивают не принципы "фэйр-плей", а свои деньги"
http://dynamo.kiev.ua/articles/24895.html
на
2010-04-16 Кочетов: "Выводы прокуратуры и наши могут отличаться"
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4bc82672.html
свидетельствует о том что между этими датами "один шанований чоловік ЗАхотів допекти «Металісту»"
и произошло это после
2010-03-31 Ярославский: "Суркисы должны либо продать "Динамо", либо покинуть пост президента ФФУ"

Вообще-то говоря, было очевидно, как изменилось отношение дыркофанов после этой вьюхи (которой предшествовали сложные биомеханические, трения по контракту МБМ-тренера сборной с ФФУ) к Ярославскому, Металлисту и его болельщикам. Логичным воплощением возникшей ненависти и стал царский поворот большого пальца вниз в этом деле, а КЭЧИ, состоящее из дыркофанов и шестерок Суркиса, и КДК, возглавляемое ветераном ДК Решко, как смогли вдохновенно обстряпали дельце.
2013-06-11 16:42
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: