Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: "П’ять років нас мордували"
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: "П’ять років нас мордували"
Наставник харків’ян - про випробування "Шахтарем", а за ним і "Динамо" та вирок Спортивного суду Лозанни, який залишив у силі рішення УЄФА про річну дискваліфікацію "Металіста".
- Мироне Богдановичу, як сприйняли новину про відсторонення "Металіста" від єврокубків?
- Ми вже звиклися з думкою, що цього сезону не виступаємо в Європі, а концентруємося на внутрішніх змаганнях. Є чемпіонат і Кубок України, в яких треба якнайкраще себе показати.

- На вашу думку, "Металіст" несправедливо покараний?
- А ви як вважаєте? П’ять років нас мордували, а зараз остаточно добили. Але досить уже про це. Попереду в нас відповідальні матчі.

- Скільки очок хотіли б узяти в матчах із "Шахтарем" і "Динамо"?
- Для мене головне, щоби команда показувала якісну гру. А скільки очок, нехай букмекери вгадують.

- Вам буде важче із "Шахтарем" після того, як "Дніпро" розізлив донеччан?
- Звичайно. "Шахтар" - не та команда, яка не здатна зробити відповідні висновки. Ми також серйозно готуємося. Думаю, буде цікава гра. До речі, мені сподобався матч "Дніпра" із "Шахтарем". Команди показали хороший футбол. "Дніпро" вчасно забив, супернику цього не вдалося.

- Матч у Дніпропетровську оголив проблеми "Шахтаря" в центрі оборони. Певне, це найвразливіше місце донеччан?
- Захист "Шахтаря" не міняється впродовж останніх років. Просто від подібних похибок ніхто не застра­хований. Та й треба віддати належне Зозулі. Дуже сильний матч провели й Коноплянка із Селезньовим, які змусили помилятися гравців "Шахтаря". Це також варто враховувати.

- Гру з "Дніпром" активно провів ваш колишній підопічний Тайсон. Бразилець стає одним із лідерів "Шахтаря"?
- Якщо довіритися тому, що бачив, Тайсон справді перетворюється на одного з лідерів команди. Він уже давно виступає в Донецьку, мабуть, чудово адаптувався в колективі. Але про це краще запитати в Мірчі Луческу, йому видніше.

- Свого часу перехід Тайсона сильно позначився на "Металісті"?
- Завжди неприємно, коли будь-який виконавець залишає команду. Тайсон приносив багато користі "Металісту", але вирішив продовжити кар’єру у "Шахтарі". Це - футбол. На місце Тайсона прийшов Гомес - такого ж плану гравець, швидкий, настирливий. Сподіваємося, що Алехандро стане гідною заміною.

- Дієго Соузу почали порівнювати з Олександром Рикуном. У них є щось спільне?
- Так, вони подібні. Також хочемо, щоби Дієго Соуза продуктивними діями на полі допомагав "Металісту". Звісно, в нього ще не все виходить. Але з кожним матчем бразилець усе краще розуміє нашу гру, вимоги до футболістів.

- Хав’єр тільки повернувся з Бразилії, де доволі довго відновлювався після ушкодження, а ви зразу випустили його на кілька хвилин із "Севастополем". Мабуть, аби бразилець скоріше звикав до поля?
- Хав’єр приїхав до нас у доброму фізичному стані. Таке враження, наче він нікуди не від’їжджав, а весь час працював із командою. Радий, що він так швидко став на ноги. Це гравець, без якого я нині не можу уявити "Металіст".

- За відсутності Хав’єра Хосе Соса намагався виконувати роль лідера.
- Це позитивний момент, який свідчить: коли з якихось причин вибуває один футболіст, інший може перейняти його функції та повести за собою команду. Соса не потребує якихось рекомендацій, він теж багато значить для "Металіста".

- Соса та Джонатан Кристальдо начебто зібралися в інші команди. Це чутки чи футболісти справді вирішили змінити місце роботи?
- Уперше про це чую. Ми розраховуємо на обох виконавців.

- Марлос міг далі грати чи пот­ребував термінового лікування?
- Зараз про Марлоса недоречно говорити. Він травмований, проходить курс відновлення.

- Ви були у Львові на матчі "Карпати" - "Говерла". Спостерігали за Олегом Голодюком, який вдало провів цю гру?
- Я проглядав не тільки Голодюка, а й інших виконавців. Проте ще зарано казати щось конкретне.

- На вашому матчі із "Шахтарем" працюватиме Євген Арановський. На ваш погляд, цей арбітр уже доріс до того, щоби обслуговувати поєдинки такого рівня?
- Побачимо. Але я не в захваті від його суддівства, коли ми грали із "Зорею" в Луганську.

- Узагалі, цього сезону мали багато претензій до арбітражу?
- Думаю, претензії до суддів має кожен тренер. Але в цьому питанні є й позитивні зрушення - зараз немає тієї упередженості, що роками панувала в нашому футболі. Я маю з чим порівнювати. Тепер помиляються в обидва боки. Але те, що хочуть судити об’єктивно, вже добре.

Сергій ТАЛИМОНЧИК, "Український футбол".

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-08-30 в 11:10, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-08-30 11:09
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
VladMIR Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 273
У нас с: 2013 Aug
Рейтинг: 41
Сообщение: #2
 
(2013-08-30 11:09)Rooma86 писал(а):  Але в цьому питанні є й позитивні зрушення - зараз немає тієї упередженості, що роками панувала в нашому футболі. Я маю з чим порівнювати. Тепер помиляються в обидва боки. Але те, що хочуть судити об’єктивно, вже добре.
100% и наступил этот момент когда суркисятины не стало во главе ФФУ.
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-08-30 в 11:36, отредактировал пользователь VladMIR.)
2013-08-30 11:35
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #3
 
(2013-08-30 11:35)VladMIR писал(а):  
(2013-08-30 11:09)Rooma86 писал(а):  Але в цьому питанні є й позитивні зрушення - зараз немає тієї упередженості, що роками панувала в нашому футболі. Я маю з чим порівнювати. Тепер помиляються в обидва боки. Але те, що хочуть судити об’єктивно, вже добре.
100% и наступил этот момент когда суркисятины не стало во главе ФФУ.

Я бы не был так уверен! Дело в том, что пока Шахтер был на голову сильнее всех, то необходимости усиленной "работы" с арбитрами у них не было, а вот что будет теперь, да ещё после проигрыша днепрянам, не совсем понятно?!

Опасаюсь, что при равной игре с Шахтой, горняки могут оказаться немного "равнее" благодаря судейкам...

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2013-08-30 12:11
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
VladMIR Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 273
У нас с: 2013 Aug
Рейтинг: 41
Сообщение: #4
 
(2013-08-30 12:11)valera_vvv писал(а):  Я бы не был так уверен! Дело в том, что пока Шахтер был на голову сильнее всех, то необходимости усиленной "работы" с арбитрами у них не было, а вот что будет теперь, да ещё после проигрыша днепрянам, не совсем понятно?!

Опасаюсь, что при равной игре с Шахтой, горняки могут оказаться немного "равнее" благодаря судейкам...

Ринат не такая падлюка как сурок.
2013-08-30 12:53
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #5
 
Проблема не в Ринате. Ринат - болельщик. Проблема в судьях, которые могут попытаться угодить этому властному болельщику.
2013-08-30 13:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
VladMIR Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 273
У нас с: 2013 Aug
Рейтинг: 41
Сообщение: #6
 
(2013-08-30 13:01)domic писал(а):  Проблема не в Ринате. Ринат - болельщик. Проблема в судьях, которые могут попытаться угодить этому властному болельщику.

Это очень возможно, Курченко малоизвестный олигарх, а этот главный спонсор ПР.
2013-08-30 13:06
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #7
 
А учитывая, что до судей целая иерархия тех, кто может захотеть друг другу угодить...
В общем нужно надеяться на лучшее, но готовиться к тому, что может быть всё что угодно. В первую очередь не психовать от возможных непоследовательных решений Арановского.
2013-08-30 13:09
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)