Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Едмар: «Максимум уваги й концентрації»
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Едмар: «Максимум уваги й концентрації»
[Изображение: 53.jpg]
Етнічний бразилець Едмар Галовський де Ласерда уже десять років мешкає й працює в Україні. Цього футболіста добре знають шанувальники футболу: своїм професіоналізмом, технічною майстерністю та відданістю грі він заслужив повагу колег та експертів. Без перебільшення, Едмар входить до когорти найкращих гравців української Прем’єр-ліги.

Два роки тому прийнявши громадянство України, центральний півзахисник терпляче чекав свого шансу зіграти за «синьо-жовтих», а отримавши таку можливість, довів справедливість виклику до збірної. Відтак дві його гольові передачі у матчі з Ізраїлем уже сприймаються як закономірність.

- Розпочнемо розмову з попередньої товариської гри. Як ти оцінюєш матч з Ізраїлем в плані підготовки до вересневих двобоїв?

- Як і на будь-яку інший, на товариський матч ми приїжджаємо до національної команди з відчуттям відповідальності. Гру збірної Ізраїлю тренерський штаб розібрав так само детально, як і виконання тих суперників, з якими ми зустрічаємося у відбірному циклі. Не буде перебільшенням сказати, що підготовка до цієї, хай і товариської, зустрічі була дуже серйозною. Відомо, що ізраїльтяни зіграли з командою Португалії внічию 3:3 у відбірному матчі до чемпіонату світу. Ми дивилися цю гру і знали, чого очікувати від них.

Звісно, що у Києві, перед своїми вболівальниками, нам хотілося показати і гарну гру, і при цьому досягти перемоги. Тому настрій був стовідсотковий. Усі гравці були максимально налаштовані показати своє вміння і готовність, адже за підсумками таких ігор тренери роблять висновок щодо готовності футболіста виступати у вересневих матчах, що, як відомо, будуть складними й вирішальними.

- Як би ти оцінив взаємодію наших гравців у цьому товариському матчі?

- На міг погляд, всі показали себе дуже добре. Кожен гравець демонстрував зарядженість на боротьбу і відпрацьовував у кожному епізоді. Дивлячись один на одного, ми не хотіли програти жодного єдиноборства. Відчувалося, що всі хотіли перемогти. Це бажання сильно згуртовує команду.

- Попереду − дві важливі зустрічі однакової турнірної ціни: у кожній необхідно досягти максимального результату. Однак суперники - полярно протилежного класу. Сан-Марино з двома іншими збірними ділить останнє місце у рейтингу ФІФА. Чи означає це, що гра у Львові буде для нас легкою прогулянкою?

- Я би так не став говорити. Навпаки, якщо розслаблено підійти до матчу, можна наштовхнутися на неочікувані складнощі. А футбол не вибачає зверхності і браку концентрації. Краще остерігатися таких думок і настроїв. Тому зараз ми маємо забути про те, що гравці Сан-Марино не набрали жодного очка, а підійти до матчу з ними так, наче вони - лідери групи.

Вирішуючи ігрові завдання поступово: спочатку Сан-Марино, а вже потім − Англія, ми повинні при цьому думати про те, як досягти високого рівня гри вже у першому матчі. Інакше будемо не готові до другої гри. Як не крути, до зустрічі з сан-маринцями маємо підійти серйозно. Тож на прогулянку у Львові годі сподіватися.

- Матч з англійцями − це протистояння з досвідченим суперником, загартованим вирішальними іграми. Наш конкурент знає як демонструвати волю до перемоги саме у такі складні моменти. Відтак, крім відсутності травмованих і налагодженої гри, нам знадобиться ще щось для досягнення бажаного результату. Що це, на твою думку?

- Хотів би згадати один епізод. Перед матчем із Чорногорією чимало людей не вірили у те, що ми зможемо досягти такого блискучого результату. Напевне, є скептики й зараз. Але хочу Вам сказати, що у футболі немає цілей, яких не можна досягти. Якщо на полі є самовіддача і взаємозамінність, а команда виконує тактичну ідею тренера, такій команді нічого не страшно.

Головне − має бути переможний дух і віра у себе. Якщо ці якості є, колектив стає одним цілим. А Михайло Іванович знає як згуртувати колектив. От саме цей фактор й буде нашим козирем у грі.

- Михайло Фоменко постійно викликає тебе на збори національної команди. Довіра тренера − найважливіший момент у відносинах з тренером для будь-якого гравця…

- З Михайлом Івановичем ми свого часу працювали у сімферопольській «Таврії» два з половиною роки. Для нього не є секретом, що я віддаю грі все, що у мене є. Очевидно, він знає це і тому викликає мене. Крім того, особисто для мене виклик до збірної України − це особливе відчуття. Після десяти років життя тут, я не відчуваю себе чужим. Ця країна − дуже близька мені. І я дуже хочу, аби ми пробилися на чемпіонат світу.

- Символічний момент − той факт, що чемпіонат світу відбудеться на твоїй батьківщині. Кому-кому, а тобі ймовірність поїздки на домашній мундіаль має додавати незрівнянного натхнення …

- Не стану заперечувати. Це дуже важливо для мене особисто. Але у першу чергу − це має значення для України. Якщо нам вдасться цього досягти, я навіть слова зараз не знайду, щоби охарактеризувати що це буде! У нас є реальний шанс вийти на чемпіонат світу. Ми маємо вірити у те, що можемо цього досягти.

- Попередні матчі з командою Англії доводять, що ми можемо на рівних протистояти цій команді. Які твої враження від ігор з британцями, за якими ти спостерігав збоку?

- Це власне те, про що я говорю. Перед такими іграми завжди багато ажіотажу й побоювань. Люди навколо кажуть: «Ой, це ж Англія». Але гра розпочинається зі стартовим свистком. І якщо збірна України буде демонструвати самовіддачу, якщо у нас буде висока колективна швидкість, а ми, як і в попередніх матчах, будемо стояти один за одного, повірте, збірній Англії буде дуже складно. Такі ігри виграються до початку матчу. Дуже важливою є психологія: як ти налаштуєшся на гру, так і зіграєш.

- А додатковим гравцем стане уболівальник…

- Так, нам було дуже приємно, що попри таку сильну зливу, що випала перед грою з Ізраїлем, нас прийшли підтримати стільки вболівальників. Тому не сумніваємося, що на матчах із Сан-Марино та Англією буде аншлаг, і це стане додатковим плюсом для нас.
-----------------------------------------------------------------------
http://www.ffu.org.ua/ukr/teams/teams_main/11853/

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-09-05 17:18
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
Эдмар: "Надо подготовиться, чтобы не было сюрпризов"
Украинский бразилец в разговоре с корреспондентом Football.ua поведал о положении дел внутри сборной Украины накануне поединка с Сан-Марино.

[Изображение: 214675.jpg]

- Эдмар, как считаешь, эти два матча с Сан-Марино и Англией на самом деле являются ключевыми для сборной Украины, или потеря очков не станет трагедией?

- Мы должны жить сегодняшним днем, думать только о матче с Сан-Марино. Ключевые эти поединки или нет — будет видно лишь после финального свистка, в зависимости от результатов. Мы просматривали несколько матчей с участием санмаринцев, и скажу, что этот сплоченный коллектив нельзя не уважать. Как бороться с недооценкой? Надо помнить, что у нас сейчас каждый шаг очень ответственный, и ошибки допускать нельзя. Так что к каждому матчу надо относиться с полной серьезностью.

- Говорят, Сан-Марино больше склоняется к британскому стилю футбола, навязывает борьбу?

- Да, поэтому надо подготовиться серьезно, чтобы не было никаких сюрпризов.

- Если ли смысл лезть вон из кожи и стараться забить как можно больше, чтобы обеспечить лучшую разницу, или же стоит сэкономить силы перед Англией?

- Нет, надо отдаваться по максимуму, чтобы добыть как можно лучший результат. Но стоит оставить силы и для противостояния с Англией.

- Ты уже немало матчей провел плечом к плечу с Олегом Красноперовым, но его, в отличие от других футболистов Металлиста, в сборную пока не вызывают. С кем тебе комфортнее всего играть в сборной?

- Здесь все — хорошие исполнители, которые действительно заслужили вызова в сборную. И мне особо нет разницы, с кем взаимодействовать в центре поля.

Максим Сухенко, Football.ua
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-09-05 в 20:46, отредактировал пользователь domic.)
2013-09-05 20:45
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)