Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон Маркевич: "Арбітри стали об'єктивнішими"
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Мирон Маркевич: "Арбітри стали об'єктивнішими"
"Металіст" - єдина команда, яка у цьому чемпіонаті не зазнавала поразок.

Тож харків'яни нині - перші. "Дніпро" відстає на три очки, "Шахтар" - на шість, а "Динамо" - аж на одинадцять. Невже ми матимемо нового чемпіона? Про складові успіху "Металіста" кореспондент газети "Експрес" говорить з його тренером Мироном Маркевичем.


- Чи варто пов'язувати ваш успіх у чемпіонаті України з дискваліфікацією в єврокубках? Чи справді "Металіст" має більше сил, бо не розпорошується на два фронти?

- Ні, не варто шукати позитив у дискваліфікації. Ми дуже хотіли грати в Лізі чемпіонів. А тепер зі смутком дивимося по телевізору єврокубкові матчі. Ми також мали там бути. Такі речі ніколи не сприяють команді. І я кажу не лише про психологічний аспект, але й про фізичний. Ми вже давно граємо в єврокубках, звикли восени проводити по два матчі на тиждень. Дискваліфікація збила наш ігровий ритм. Вона нам нашкодила.

- Футболісти стали зліші на полі після того, як їм заборонили грати в єврокубках?

- Чесно кажу: не всіх моїх гравців вердикт від УЕФА зачепив за живе. Зліші та агресивніші стали ті футболісти, які давно у "Металісті" й роками мріяли про Лігу чемпіонів. Це Марко Девич, Соса, Хав'єр та кілька інших гравців. А ті виконавці, які прийшли до нас недавно, наразі працюють з перемінним настроєм.

- Якщо не дискваліфікації, то чому треба завдячувати такий упевнений старт у чемпіонаті?

- Можна сказати, що нарешті ми достукалися до футболістів і переконали їх: легких матчів у нашому чемпіонаті не буває. Раніше ми діяли агресивно у матчах з грандами. А зі середняками на рівному місці втрачали очки. Тепер перед грою з аутсайдерами або середняками ми виділяємо у п'ять разів більше часу на спілкування з підопічними, ніж перед поєдинками з флагманами нашого футболу. Можна сказати, на матчі з "Динамо", "Шахтарем", "Дніпром" та "Чорноморця" ми взагалі не налаштовуємо гравців. Вони розуміють вагу протистояння з ними і викладаються на всі сто.

- У матчах із "Шахтарем" та "Динамо" "Металіст" здобув чотири очки. Ви задоволені таким показником?

- Так, це хороший доробок. Тим більше що матч із "Шахтарем" ми проводили на виїзді.

- Як на гру вашої команди впливають негаразди в "Динамо" та "Шахтарі"?

- Я постійно наголошую підопічним, щоб вони не зважали на становище у таборі суперників і думали тільки про гру "Металіста". Та не можу я їм заборонити інтернет. А там є багато інформації про стан справ конкурентів. Та проблеми суперників зовсім не впливають на гру "Металіста".

- Тренер "Динамо" Олег Блохін якось пожалівся, що не може достукатися до легіонерів через мовний бар'єр. Як ви розв'язали цю проблему?

- Важливу роль відіграє мій перекладач, який є професіональним тренером. Утім, мова футболу інтернаціональна. Принаймні мої футболісти мене розуміють навіть без перекладача. Якщо спортсмен добре грає, то навіщо зайвий раз його турбувати? А якщо футболіст починає клеїти дурня, то спілкуємося і якось долаємо мовні бар'єри.

- Ще недавно ви нарікали на арбітраж, а тепер ваші суперники висловлюють претензії до суддів після ігор з "Металістом". Найсвіжіший приклад - обурення "Таврії". Чи змінили судді ставлення до вашої команди після того, як ви захопили лідерство?

- Ні, ми не відчули зміни ставлення. Ось у матчі з "Шахтарем" арбітр заплющив очі на два порушення правил у штрафному майданчику суперника. Чому він не призначив бодай одне з двох пенальті?

Судді помиляються і завжди будуть помилятися. Я можу констатувати, що арбітри стали об'єктивнішими. Кажу це як людина з досвідом, яка пам'ятає матчі, коли судді "забезпечували результат". Можна було взагалі на поле не виходити. Тепер такого немає.

- Не можу не спитати про найкращого бомбардира чемпіонату Марка Девіча. Його прізвище вигукували уболівальники під час Матчу збірної України зі збірною Англії. Чи справді Девіч не вийшов на поле через хворобу?

- Марко справді трішки занедужав. Та стан його здоров'я дозволяв пограти 25 чи 30 хвилин. Тренер збірної вирішив його не випускати, і ми це рішення маємо поважати.
-----------------------------------------------------------------------
http://galsports.com/news/myron-markevyc...30882.aspx

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-10-04 в 09:41, отредактировал пользователь Rooma86.)
2013-10-04 09:41
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
List Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 258
У нас с: 2012 Aug
Рейтинг: 41
Сообщение: #2
 
Хорошо говорил Мирон Богданович, спокойно!
Я подумал, что было если этого интервью не было?! Журналисты спрашивают одно и тоже , ищут и рыщут там ,где всё давно найдено и известно. Только работать мешают...
2013-10-04 10:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)