Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Володимир Гоменюк: «Буде особлива мотивація»
Автор Сообщение
Вова-2506 Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 74
У нас с: 2013 Feb
Рейтинг: 23
Сообщение: #1
Володимир Гоменюк: «Буде особлива мотивація»
Нападник-дебютант «Металіста» Володимир Гоменюк поспілкувався з прес-службою ПЛ під час підготовки до зустрічі проти однієї з колишніх команд − «Дніпром».

− Володимире, на якій стадії твоя адаптація у «Металісті»?
− Можна сказати, що вона вже завершена. Уже з усіма добре знайомий. Сім’я разом зі мною, місто мені подобається. Так що у побутовому сенсі все гаразд. В ігровому плані, перш за все, потрібно відштовхуватись від того, що майже два місці я пропустив через травму. І за 10 днів повернути собі оптимальні кондиції неможливо. Добре, що вже виходжу на заміну, звикаю до партнерів у бойових умовах.

− Наскільки швидко відбувся твій перехід? Чи контактував з представниками харківського клубу раніше?
− Так, розмови щодо переходу велися ще минулою зимою, але тоді вони нічим конкретним не завершились. Цього ж разу все сталось практично миттєво. Скажімо, у суботу мені зателефонували, а за неділю-понеділок все уже було вирішено, включаючи підписання контракту. Сумнівів не було ані на хвилину. В «Арсеналі» останнім часом усе було якось не так: усі на нервах, а з ким вирішувати навіть конкретні питання, не зовсім зрозуміло.

− Чи брав до уваги те, що навряд чи у Харкові одразу буде багато ігрової практики?
− Під час переходу та прийняття рішення розумів, що Марко Девіч зараз знаходиться у прекрасній формі. Тим більше, Мирон Маркевич, як правило, використовує схему з одним нападником. На даний момент я набираю форму і, сподіваюсь, з часом зможу принести користь команді.

− Зрозумілі плюси від перебування «Металіста» на першому місці. А чи є мінуси?
− Кожному приємно лідирувати. Однак така ситуація абсолютно прогнозовано обіцяє особливе налаштування кожної команди на ігри проти «Металіста». Маємо бути готові і додаткової мотивації наших суперників третіми силами і так далі.

− Переходячи до теми центрального матчу 12-го туру Чемпіонату ПЛ, яким його побачать уболівальники? Команди звикли до атакувального футболу, чи не відійдуть вони від нього?
− Важко сказати… Як піде гра. Багато що залежить від часу першого голу, який, безперечно, призведе до зміни початкового малюнку тактичних дій. Звичайно, козир «Дніпра» - своє поле, глядачі, а вони, поза всяким сумнівом, заповнять усі місця. Але визначальним чинником те, що ми граємо у гостях, навряд чи стане.

− «Дніпро» щойно провів непростий матч у Лізі Європи УЄФА?
− До неділі про гру з «Фіорентиною» вже всі забудуть. У Хуанде Рамоса зараз достатній кадровий потенціал, щоб застосувати ротацію, однак мені важко сказати, чи відбудуться зміни. А взагалі грати на третій день футболістам, більшість яких давно звикли і до єврокубків, і до виступів за свої збірні, не становить особливих труднощів.

− Що особисто для тебе значитиме наступна зустріч?

− Не приховую, що переді мною буде особлива мотивація. Я провів два з половиною роки у «Дніпрі», і саме нинішній тренер цієї команди дав зрозуміти, що він на мене не розраховує. Тому є бажання довести протилежне. Ну і не встиг забути, що у Дніпропетровську «Металіст» - головний і найпринциповіший суперник. Матчі з тими ж «Динамо» чи «Шахтарем» подібного ажіотажу не викликають.

− Як складались для тебе ігри проти «Металіста» того періоду?
− По-різному. І вигравали, і програвали. Забивати не вдавалось, а от віддавати результативні передачі − так.

− Яка кадрова ситуація у команді?

− Тренуються усі. Хіба що Едмар розпочинав тиждень з розбитим обличчям після попереднього туру. Але це не зможе стати на заваді його грі у неділю.

− Якщо уявити, що поєдинок завершиться внічию, як сприймеш такий підсумок?
− Це не буде найгіршим варіантом. До того ж нічиї бувають різними. Водночас зрозуміло, що у подібних випадках неможливо грати на те, щоб здобути саме одне очко.

Источник
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-10-05 в 13:06, отредактировал пользователь domic.)
2013-10-05 12:21
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)