Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мирон МАРКЕВИЧ: «НЕ ВСЕ ТАК ПОХМУРО, ЯК ЗДАЄТЬСЯ»
Автор Сообщение
Metalik Не на форуме
Вболівальник
***

Сообщений: 461
У нас с: 2012 Jul
Рейтинг: 89
Сообщение: #1
Мирон МАРКЕВИЧ: «НЕ ВСЕ ТАК ПОХМУРО, ЯК ЗДАЄТЬСЯ»
[Изображение: 735665_3.jpg]

КОУЧ ХАРКІВ’ЯН ЗАПЕВНЯЄ, ЩО ЙОГО КОЛЕКТИВ СТАВ ЗАРУЧНИКОМ ОБСТАВИН

— Мироне Богдановичу, вважаю, нині футбольну громадськість щодо «Металіста» цікавлять два моменти. Перший: чим ви займалися впродовж трьох тижнів простою?

— Справді: спочатку втратили чотирнадцять днів через ігри національної збірної, потім іще тиждень через відмінений матч із «Арсеналом»… Що робити? Так, нам не підфартило, бо склалися воєдино два фактори. Чим займалися? Тренувалися, тим паче, тепер у нас трохи видозмінена система підготовки.

— Даруйте, можливо, моє наступне запитання вважатимете дилетантським, але чому ви наперед не прорахували такий сценарій?

— Та від нас же нічого не залежало! Ми, можна сказати, стали заручниками обставин. По-перше, справи збірної — святе, що ж тут удієш? По-друге, з нами неправильно вчинили наші футбольні керівники: самі згадайте, скільки вони тягнули з отим триклятим поєдинком із «Арсеналом»! Тягнули й тягнули, казали, що відбудеться, потім — ні, тримали нас у напрузі та невіданні… Погоджуюся: можна було організувати міні-збір, виїхати кудись за рубіж, але… Наголошую: ми до останнього, буквально — до минулої п’ятниці, не знали, гратимемо з киянами чи ні. Окрім того, в нас, у Харкові, нині чудова погода, тож тренуємось удома.

— Проте з потрібними спарингами у вас негусто.

— Як подивитися. З одного боку, вже зустрілися зі збірною Харківської області, на тижні нас очікує зустріч із друголіговим «Кременем». З іншого, обходимося тим, що є: ви ж розумієте, що з командами прем’єр-ліги не домовишся. Як і з представниками першого дивізіону, бо всі задіяні у чемпіонаті.

— Те, що нині у вас своєрідна тиша, підтверджує офіційний сайт: там повідомляють про все, крім… основного. Є інформація про ювілей ветерана, про доброчинну акцію, навіть про концерт гурту «Океан Ельзи». А ось які справи в команді…

— Та я, чесно кажучи, не слідкую за всім цим, у Інтернет узагалі не заглядаю… А про нашу зустріч зі збірною Харківщини написали.

— Написали, проте складу суперника не дали.

— Повторюся: у ситуації, що склалася, ми, вважаю, вчинили максимально правильно.

— Тепер, із вашого дозволу, підійдемо до іншого важливого моменту: ви оголосили, що взимку клуб залишать шестеро виконавців.

— Якщо чесно, мене більше цікавить не те, хто від нас піде, а імена тих, хто прийдуть, кого ми візьмемо. Бо непотрібних, «баласт» завжди можна відшукати, то справа нехитра, а ось у зворотному напрямі працювати складніше… Давайте зачекаємо: даю гарантію, що буквально за два тижні все у цьому плані вирішиться.

— У попередньому номері «УФ» мій колега зробив припущення, що попрощаєтеся з такими футболістами: Вільягрою та Гомесом — через їхню незадоволеність ігровою практикою, Пшеничних, Гоменюком і Березовчуком — через недостатній фаховий рівень, а також із Дишленковичем — з огляду на його «пашпортину».

— Мені нині якось неправильно буде оголошувати на пресу імена, чи не так?.. Іще хочу сказати, що у «списку» вашого колеги значиться четверо українців, а ми, зваживши на «величезний вибір» доморощених виконавців, радикально з ними діяти не можемо… Безумовно, маємо кілька людей, які засиділися. Проте конкретні прізвища наразі від мене не дізнаєтеся.

— А можна бодай про одного запитати — щодо вашого капітана?

— Ні, нехай пройде час. Сьогодні тривають переговори — маю на увазі не конкретно Сосу, а взагалі, тож дочекаймося їхнього завершення… Повірте: тут усе не так похмуро, як декому здається.

— Мироне Богдановичу, а ви погоджуєтеся, що нинішній «бунт легіонерів» у Харкові спровокований майбутнім мундіалем? Мовляв, хочуть додому, щоби бути на видноті.

— Є резон у ваших словах: чемпіонат світу може для футболіста стати єдиним у житті, тому заради цього вони здатні йти на рішучі кроки. Тобто, бажання гравців мені зрозуміле… Проте, ще раз хочу сказати, нічого страшного в нас не відбувається.

Володимир Баняс, "Український футбол"

Metalist Forever
2013-11-25 20:26
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #2
 
Цитата:Проте, ще раз хочу сказати, нічого страшного в нас не відбувається
Ну вот и добренько
2013-11-25 20:39
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #3
 
Жене Красникову на всё про всё две недели? ))) Успеет ли? )))

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2013-11-25 20:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Кириллович Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 300
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 94
Сообщение: #4
 
Нам ничего другого не остается, кроме как ждать окончания зимнего трансферного окна . Никто конкретно говорить не будет( Маркевич тому пример), пока не произойдет официального подписания, или ухода, игроков. Так у нас было всегда . А по сему, ждем , надеемся, и обсуждаем слухи .
По поводу Сосы - есть чувство ,
что он уйдет . Это потеря . Мне очень нравится этот игрок , а его появление в нашей команде было похоже на внезапное появление кометы на небосклоне.
2013-11-25 22:25
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #5
 
Кириллович,
1. Думаю Соса не уйдёт.
2. В основном в этот раз новички будут подписаны до начала сборов. Все или почти все.
2013-11-25 23:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #6
 
Джон Рональд Руэл Толкиен писал(а):Не худо бы нам припомнить эту главу древней истории: тогда было и горе, и мрак надвигался, но против них воздвиглась великая доблесть, и тогдашние подвиги не пропали даром.
Гэндальф говорил, а мрак сгущался?

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-11-26 в 00:30, отредактировал пользователь zlex40.)
2013-11-26 00:29
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Просто я. Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 177
У нас с: 2013 Oct
Рейтинг: 16
Сообщение: #7
 
(2013-11-25 20:39)domic писал(а):  Проте, ще раз хочу сказати, нічого страшного в нас не відбувається

Надеемся!
2013-11-26 17:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)