Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маркевич: "Даже не обсуждал вариант своей отставки. Работаю дальше"
Автор Сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #1
Маркевич: "Даже не обсуждал вариант своей отставки. Работаю дальше"
Корреспондент газеты "Экспресс" пообщался с наставником "Металлиста" Мироном Маркевичем.

- Мирон Богданович, на прошлой неделе ваша фамилия не сходила со страниц газет и интернет-ресурсов. Болельщики обсуждали вашу отставку. Вы действительно общались с руководством клуба относительно своего увольнения?
- Нет. Все эти разговоры - банальные слухи. Я не знаю, кто их придумал. Могу заверить, что даже не обсуждал с руководителями "Металлиста" вариант своей отставки. Я и дальше работаю.

- Руководство "Металлиста" уже уволило одного из топ-менеджеров, потому что недовольно концовкой сезона. Вы также недовольны?
- Да, и я недоволен результатами матчей в конце сезона. Мы потеряли лидерство в чемпионате, потому недосчитались минимум шести очков. Это минимум шесть пунктов! Добавьте эти шесть очков - и могли зимовать со статусом лидеров первенства.

- Вы уже выяснили причины такого спада?
- Одна из причин - наша дисквалификация в Лиге чемпионов. Мы форсировали подготовку к сезону, чтобы команда достойно выступила в престижном турнире. А нам запретили играть в Лиге. Ну, и не надо забывать об административной атаке на "Металлист". Наш вратарь Дишленкович получил статус легионера, нас заставили вторично ехать в Днепропетровск на поединок против "Днепра". Такие вещи тоже негативно сказываются на команде.

- В разгар игрового кризиса вы сетовали на ненадлежащее отношение легионеров к игре. Много ваших футболистов не хотят играть в чемпионате Украины?
- Есть несколько ребят, которые предпочитают сменить чемпионат. На них влияют иностранные клубы, заманивают игроков интересными предложениями. Сейчас двое наших игроков намерены сменить команду. И мы никого не будем держать. Как говорят в народе, "силуваним конем далеко не заїдеш".

Есть и такие футболисты, которые хотят играть в футбол, но все равно не оправдали наших надежд. Имею в виду Гомеса, Марлоса, получившего травму защитника Моледо, из-за отсутствия которого возникла трещина в обороне.

Ну и Соса не выдал максимума. Парень старается, к нему претензий нет. Его дергают иностранные клубы, а такие вещи негативно влияют на игру футболиста.

- Значительными ли будут кадровые изменения "Металлиста" в период зимнего межсезонья?
- Изменения не будут значительными. Мы не планируем покупать легионеров. Наша задача - найти нескольких талантливых украинцев, которые действительно усилят команду. У нас есть игроки с украинским паспортом, которых уже поджимает возраст. Нужно очень искать им равноценную замену.

- Вы сейчас работаете или отдыхаете?
- Я совмещаю приятное с полезным. (Смеется). Официально нахожусь в отпуске, отдыхаю в Трускавце. Но главный тренер команды премьер-лиги вряд ли может отдыхать, потому что должен постоянно быть на телефоне.

- Как выглядит ваш день отдыха в Трускавце?
- Я не сторонник "ленивого образа жизни" Стараюсь постоянно быть в движении. Мой день начинается с пробежки. Бегу непрерывно почти час.

- Сколько километров пробегаете?
- За час преодолеваю от семи до восьми километров.

- Вы в прекрасной физической готовности? Сдадите тест Купера?
- Тест Купера? Элементарно. Для меня не проблема преодолеть три километра за 12 минут. Правда, я не люблю таких пробежек. Люблю менять темп бега: сто метров рывком, дальше сто метров - в медленном темпе.

- Что еще делаете на отдыхе, кроме бега?
- Регулярно попиваю водичку, прохожу здесь различные процедуры, плаваю в бассейне, хожу в сауну, играю в футбол. Мяч гоняем каждый день!

- Недавно на одной из тренировок вы травмировались. Начали играть в футбол осторожнее после того, как сломали нос?
- Нет, я совсем не изменился. Более того, уже на десятый день после операции начал играть в футбол. Какое-то время выходил на поле в маске. А теперь уже без маски, о травме давно забыл. Это была досадная случайность. Один из участников игры поскользнулся, и мы столкнулись головами. Сейчас я снова в игре.

- Пять лет назад вы похудели на 16 килограммов. Легко держать вес?
- Нет, приходится терпеть. Попробуйте не есть после 19 часов. Я научился засыпать голодным. Также отказался от сладкого, от гарниров, ем мясо, овощи и фрукты. Но ем пищи немного. Кто-то может наедаться до отвала. А мой организм мгновенно реагирует на переедание. Поэтому приходится есть очень мало. Иначе не удержишь вес на уровне 80 килограммов.
-----------------------------------------------------------------------
http://terrikon.com/posts/176372
http://galsports.com/news/myron-markevyc...34989.aspx

[Изображение: Rooma86.gif]
2013-12-24 10:44
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
raws Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 235
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 74
Сообщение: #2
 
Думаю так більш звично читати Маркевича.

- Мироне Богдановичу, минулого тижня ваше прізвище не сходило зі сторінок газет та інтернет-ресурсів. Уболівальники обговорювали вашу відставку. Ви справді спілкувалися з керівництвом клубу щодо свого звільнення?
- Ні. Усі ці розмови - банальні чутки. Я не знаю, хто їх вигадав. Можу запевнити, що навіть не обговорював із керівниками «Металіста» варіант своєї відставки. Я й далі працюю.

- Керівництво «Металіста» уже звільнило одного з топ-менеджерів, бо не задоволене кінців­кою сезону. Ви також не задоволені?
- Так, і я не задоволений результатами матчів наприкінці сезону. Ми втратили лідерство у чемпіонаті, бо недорахувалися щонайменше шести очок. Це мінімум шість пунктів! Додаймо ці шість очок - і могли зимувати зі статусом лідерів першості.

- Ви вже з'ясували причини такого спаду?
- Одна з причин - наша дискваліфікація у Лізі чемпіонів. Ми форсували підготовку до сезону, щоб команда достойно виступила у найпрестижнішому турнірі. А нам заборонили грати в Лізі. Ну, і не треба забувати про адміністративну атаку на «Металіст». Наш воротар Дишленкович набув статусу легіонера, нас змуси­ли вдруге їхати до Дніпропетровська на поєдинок проти «Дніпра». Такі речі теж негативно позначаються на команді.

- У розпал ігрової кризи ви нарікали на неналежне ставлення легіонерів до гри. Чи багато ваших футболістів не хочуть грати в чемпіонаті України?
- Є кілька хлопців, котрі воліють змінити чемпіонат. На них впливають іноземні клуби, які заманюють гравців цікавими пропозиціями. Нині двоє наших гравців мають намір змінити команду. І ми нікого не триматимемо. Як кажуть у народі, силуваним конем далеко не заїдеш.

Є й такі футболісти, які мають бажання грати у футбол, але все одно не виправдали наших сподівань. Маю на увазі Гомеса, Марлоса, який отримав травму, захисника Моледо, через відсутність якого виникла тріщина в обороні.

Ну і Соса не видав максимуму. Хлопець старається, до нього претензій нема та його шарпають іноземні клуби, а такі речі негативно впливають на гру футболіста.

- Чи значними будуть кадрові зміни «Металіста» у період зимового міжсезоння?
- Зміни не будуй значні. Ми не плануємо купувати легіонерів. Наше завдання - знайти кількох талановитих українців, які справді підсилять команду. У нас є гравці з українським паспортом, котрих уже підтискає вік. Треба конче шукати їм рівноцінну заміну.

- Ви нині працюєте чи відпочиваєте?
- Я поєдную приємне з корисним. (Сміється). Офіційно перебуваю у відпустці, відпочиваю у Трускавці. Та головний тренер команди прем'єр-ліги навряд чи може відпоювати, бо мушу постійно бути на телефоні.

- Як виглядає ваш відпочинковий день у Трускавці?
- Я не прихильник «лінивого способу життя» Стараюсь постійно бути в русі. Мій день починається з пробіжки. Біжу безперервно майже годину.

- Скільки кілометрів пробігаєте?
- За годину долаю від семи до восьми кілометрів.

- Ви у чудовій фізичній готовності? Чи складете тест Купера?
- Тест Купера?! Елементарно. Для мене не проблема подолати три кілометри за 12 хвилин. Правда, я не люблю таких пробіжок. Люблю змінювати темп бігу: сто метрів ривком, далі сто метрів - у повільному темпів

- Що ще робите на відпочинку, крім бігу?
- Регулярно попиваю водичку, маю тут різні процедури, плаваю у 6асейні, ходжу в сауну, граю у футбол. М'яч ганяємо щодня!

- Недавно на одному з тренувань ви травмувалися. Чи почали грати у футбол обережніше після того, як зламали ніс?
- Ні, я зовсім не змінився. Навіть більше, уже на десятий день після операції почав грати у футбол. Якийсь час виходив на поле у масці. А тепер уже без маски, про травму давно забув. Це була прикра випадковість. Один з учасників гри послизнувся, і ми зіткнулися головами. Нині я знову у грі.

- П'ять років тому ви схудли на 16 кілограмів. Чи легко тримати вагу?
- Ні, доводиться терпіти. Спробуйте не їсти після 19 години. Я навчився засинати голодним. Також відмовився від солодкого в від гарнірів, їм м’ясо, овочі та фрукти. Але споживаю їжі небагато. Хтось може наїдатися досхочу. А мій організм миттєво реагує на переїдання. Тому доводиться їсти дуже мало. Інакше не витримаєш ваги на рівні 80 кілограмів.

Олег ЗУБАРУК, http://galsports.com/news/myron-markevyc...34989.aspx
(Последний раз сообщение было отредактировано 2013-12-24 в 11:38, отредактировал пользователь raws.)
2013-12-24 11:37
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)