Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маркевич: Якби Богданов мав швидкість, перейшов би в Реал
Автор Сообщение
hazarec Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 472
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 177
Сообщение: #1
Маркевич: Якби Богданов мав швидкість, перейшов би в Реал
Главный тренер Металлиста рассказал о комплектации команды и трансферных целях.

- Мироне Богдановичу, в четвер, одразу по жеребкуванні Кубка, ви дали коментар одному сайту, де висловили сподівання, що процедура розподілу пар була чесною…

- Насправді то я вашого колегу просто запитав - чи погоджується він, що окремі протистояння доволі нерівнозначні. Запитав… Убачаєте тут підколку? Хай кожен думає, як захоче.

- Минулого тижня "Металіст" ненадовго повернувся в Україну, а вже в суботу, 25 числа, поїхав на другий тренувальний збір до Ізраїлю: торік ви туди не їздили, хоча раніше візитували регулярно. В чому причини трансформації курсу?

- По-перше, ви вже самі відповіли, що для нас Земля Обітована не є чужою, подібні зміни розташування команди є чисто робочими моментами. По-друге, там же відбудеться другий Об’єднаний турнір, тобто маємо змогу зустрітися з хорошими суперниками.

- Справді, про другий фактор я забув… Проштудіювавши ваші інтерв’ю для клубної прес-служби, з подивом відзначив таке: в одному з них, сказавши, що не всі підопічні поїхали в ОАЕ, на збір № 1, зауважили, що "сподіваєтеся" на їхню присутність в Ізраїлі. Що значить "сподіваєтеся"? Це ж, виходить, злісна самоволка!

- Слухайте: є контракт, інші документи, де прописано все, зокрема штрафи. Хай цим наше керівництво займається, я ж у вихователя бавитись не збираюся… Так, неоднозначна ситуація з Хав’єром (хотів би вірити, що вже із суботи він працюватиме нарівні з усіма), не приїхав Гомес, і я не знаю, що він собі думає. Однак розбиратимуться з цим клубні керівники.

- Про Гомеса: кілька днів тому я говорив із Віктором Леоненком, який сказав, що за фразу "В Україні мало сонця, мені тут погано" аргентинця одразу слід було гнати в три шиї.

- Мені також незрозуміла його поведінка. Проте ми знову дали йому шанс. Він мусить усвідомити: йому треба грати, інакше він нікому не буде потрібен. Іще Алехандро має пам’ятати, що ми взяли його з третьорозрядного клубу, надавши змогу грати в команді європейського рівня… Подивимося.

- Про іншого півзахисника - Андрія Богданова: вітчизняний експерт Олег Федорчук вважає його хорошим виконавцем, але не надто відповідним вимогам сучасного футболу, бо повільний. Що ви на це скажете?

- Богданов насправді класний футболіст, а якби мав швидкість, то перейшов би не в Харків, а в Мадрид, до "Реала"… Іще ви забуваєте, як "багато" у нас кваліфікованих гравців із вітчизняним паспортом… Я не готовий наразі коментувати, як він виглядатиме на полі, лише офіційні ігри покажуть це. Давайте почекаємо, й усе стане на свої місця. Тоді й побачимо, помилилися ми з ним чи навпаки - вгадали. За великим рахунком, усе від нього залежить.

- На перших навчально-тренувальних зборах ви дали шанс Олександрові Нойку: кажуть, що він талановитий, але за іграми молодіжки мені видно доволі посереднього гравця.

- Він знову їде з основою, перевіримо його в Ізраїлі. Йому ми теж дали шанс. Поки тренується з нами, а там буде видно. Проте я не приховую від нього, що маю намір робити ставку на людей передусім досвідчених - Едмара, Красноперова, Хав’єра.

- Також у контрольних матчах на полях ОАЕ грали хлопці з дубля "Металіста" - Азацький 1994 р. н., Радченко 1995 р. н., новобранець із Алчевська Степанюк…

- Кожен клуб УПЛ так робить: бере на збори найперспективніших молодих виконавців. Сьогодні наше завдання - вирішити: залишити їх у нас чи віддати в оренду до клубу першої ліги, бо рівень юнацького чемпіонату вони переросли.

- Банальне запитання: як проходять пошуки заміни Хосе Сосі?

- То головний біль для мене. Поки жодної конкретики не маю.

- Наостанок: згадуваний Федорчук називає вас найліпшим тренером України останнього десятиліття. Й запевняє, що ваша знаменита флегматичність є великим плюсом, бо таким чином ви унеможливлюєте конфлікти в своїй команді. Й тепер: той не приїхав і той не приїхав, того ніким замінити… - а ви спокійні.

- Вдячний Олегові… З приводу характеру - а що робити? Криком нічого не досягнеш. Якщо б ви були на моєму місці, якби зазирнули до мене в душу, побачили б, як усе насправді! Я давно вирішив, що все має спалюватися в собі, а на команду воно не може виливатися. Вихлюпнеш негатив - зашкодиш собі й усім довкола. Треба бути стриманим.

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/52e7702b.html
(Последний раз сообщение было отредактировано 2014-01-29 в 00:47, отредактировал пользователь domic.)
2014-01-28 12:24
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Drema87 Не на форуме
Активный форумчанин
**

Сообщений: 105
У нас с: 2012 Jul
Рейтинг: 41
Сообщение: #2
 
По Хавьеру - хоть какая-то надежда появилась. По итальянцам - лучше бы согласовали вью. А то партнёров третьеразрадным клубом приложили. Может быть шкандаль опять.
2014-01-28 14:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #3
 
Как-то Богданов в играх за другие команды скоростью не запомнился, но вроде бы и её отсутствием тоже. А вот МБМ сразу выделил возможно главную причину, почему у Богданова не сложилось в ДК. Надо будет понаблюдать.
2014-01-29 00:45
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)