Создать ответ 
 
Рейтинг темы:
  • Голосов: 1 - Средняя оценка: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фанати українських клубів оголошують перемир'я
Автор Сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #1
Фанати українських клубів оголошують перемир'я
[Изображение: JJf8zzd7vkA.jpg]

Ми, фанати українських футбольних клубів, заявляємо про наступне. В українському суспільстві зараз склалася дуже непроста ситуація. Зокрема, у деяких фанатських рухів вже почалися проблеми у своїх містах з органами "правопорядку" та місцевою "владою" виключно тому, що представники цих рухів публічно висловили свою мирну, громадянську позицію, на яку вони мають повне право. У зв'язку з цим ми вважаємо, що продовжувати будь-які протистояння між собою - це злочин, який зіграє проти нас же самих і в підсумку тільки погіршить сьогоднішню ситуацію в суспільстві. Враховуючи вищесказане, нами було прийнято рішення укласти перемир'я між рухами фанатів різних клубів на невизначений термін.

Дане перемир'я включає в себе такі домовленості:

- всі елементи "міського", тобто спонтанного і не договірного навколофутболу знаходяться під забороною;
- заволодіння банерами, шарфами та іншими фанатськими атрибутами опонентів знаходиться під забороною;
- образливі банери, заряди на адресу один одного або міст-опонентів, команд-опонентів знаходяться під забороною;
- на трибунах здійснюється жорсткий контроль з метою не допустити появи шарфів з образами команд-опонентів, а також спалення шарфів команд-опонентів;
- під забороною знаходиться створення графіті з образами команд і рухів-опонентів , піар в Інтернеті існуючих подібних графіті, а також будь-яка графіті-війна між фанатськими рухами;
- здійснюється жорсткий контроль за тим, щоб виключити будь-які конфліктні ситуації з простими вболівальниками (не фанатами) команд-опонентів як на виїзних, так і на домашніх матчах.

Ці пункти є основою основ майбутнього перемир'я. Рішення про перемир'я повністю підтримали лідери фанатських рухів наступних футбольних клубів:

Прем'єр-ліга: Волинь Луцьк, Ворскла Полтава, Динамо Київ, Дніпро Дніпропетровськ, Закарпаття Ужгород, Зоря Луганськ, Карпати Львів, Металіст Харків (Південна і Північна трибуни), Металург Запоріжжя, Металург Маріуполь, ФК Севастополь, Таврія Сімферополь (Сектор 5 і Сектор 9), Чорноморець Одеса, Шахтар Донецьк.

Перша і Друга Ліги: Авангард Краматорськ, Буковина Чернівці, Десна Чернігів (Хлопці Північної Столиці і Ультрас Десна), Дніпро Черкаси, Енергія Нова Каховка, Зірка Кіровоград (червоно-жовті і жовто-зелені), Кристал Херсон, ФК Миколаїв, Нива Тернопіль, ФК Олександрія, Оболонь Київ, Поділля Хмельницький, Скала Стрий, Сталь Алчевськ, Сталь Дніпродзержинськ, ФК Суми, Титан Армянськ.

Фанатські рухи аматорських ліг і без клубів: Кривбас Кривий Ріг, Нива Вінниця.

Ті рухи, з якими ми не встигли або не змогли зв'язатися, просимо підтримати нашу ініціативу і підтвердити готовність дотримуватися перемир'я по всіх перерахованих вище пунктах.

Крім цього вважаємо, що зараз відносини між нами повинні будуватися за принципом того, що ми всі в першу чергу - Українці. Тобто на першому місці повинні бути взаєморозуміння, довіра та взаємовиручка. Закликаємо всіх українських уболівальників, які не перебувають в жодних фанатських рухах (йдеться не лише про футбол), приєднатися до цього перемир'я і без агресії ставитися один до одного, незважаючи на те, які б протистояння не були між нашими командами на спортивних полях і майданчиках.

Від людей, які стали ініціаторами даного перемир'я, окремо додамо: без сумніву, події останніх місяців в Україні відкрили багатьом людям очі на страшну правду. Те, що фанати спостерігали і відчували на собі протягом багатьох років, в ці місяці відчули багато простих громадян України з різних регіонів нашої країни. Несправедливість, скотське ставлення, побої, тортури. Ось те, чим сьогоднішня влада "нагодувала" громадян України (і це не найстрашніші речі, які сталися). Вчора фанати з різних куточків України разом підтримували сім'ю киян Павліченків і говорили "Сьогодні - Павліченко, завтра - ТИ". Як бачимо, на жаль, ми не помилялися, і сьогодні отримати надумані звинувачення і невтішний вердикт від "самого чесного і гуманного суду в світі" може будь-який громадянин України.

Але й не це все є найстрашнішим насправді. Провладні політикани всіх мастей і містечкові "лідери" продовжують вести лицемірну і брехливу гру, протиставляючи одну частину населення України іншій. Уміло маніпулюючи ними ж створеними настроями у людей, вони відверто брешуть, навішують ярлики і, мабуть, дуже хочуть, щоб конфронтація в суспільстві стала необоротним явищем. І люди, яким вони промивали мізки, вже остаточно перестали бачити, в чому і в кому причина переважної більшості проблем України і, зокрема, подій останніх декількох місяців.

Саме тому ми вважаємо, що продовжувати будь-які конфронтації у фанатському середовищі в даний момент - злочин проти світлого майбутнього України.

"Від Луганська до Карпат фанат фанату - друг і брат".

Слава Україні!

отсюда

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2014-02-13 15:39
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #2
 
Похвально!

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2014-02-13 15:44
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
raws Не на форуме
Завсегдатай форума
***

Сообщений: 235
У нас с: 2013 Jul
Рейтинг: 74
Сообщение: #3
 
Основне, щоб не з"явився якийсь небудь "Шерхан".
2014-02-13 15:50
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Rooma86 Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5165
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1903
Сообщение: #4
 
теперь изза их "дел" пердь перестала быть пердью?

[Изображение: Rooma86.gif]
(Последний раз сообщение было отредактировано 2014-02-13 в 16:00, отредактировал пользователь Rooma86.)
2014-02-13 15:58
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
KhaM Не на форуме
форумчанин
******

Сообщений: 1844
У нас с: 2014 Jan
Рейтинг: 1260
Сообщение: #5
 
(2014-02-13 15:50)raws писал(а):  Основне, щоб не з"явився якийсь небудь "Шерхан".

Табаки.

Харків- це Україна!
2014-02-13 16:00
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
montoya Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5522
У нас с: 2013 Nov
Рейтинг: 2976
Сообщение: #6
 
(2014-02-13 15:58)Rooma86 писал(а):  теперь изза их "дел" пердь перестала быть пердью?

Меня терзают смутные сомнения... так резко перестроится. Посмотрим,что из этого выйдет.
2014-02-13 16:04
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #7
 
Перед расстрелом?

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2014-02-13 16:38
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #8
 
Не далее как сегодня читал оскорбительный комментарий в интернете. Автор его видимо Паниковский.

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2014-02-13 16:42
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #9
 
По Станиславскому: "не верю".
Цитата:Від людей, які стали ініціаторами даного перемир'я, окремо додамо
. Инициаторы - это те, за идеи которых в последние годы "болеет" ультра независимо от клубной принадлежности ? Продолжать не буду дабы не залазить дальше, чем предполагает формат форума.
Сам сабж - зачетный. Хотя история помнит и более воодушевляющие. Посмотрим кто с кем на деле помирится ... или против кого.
2014-02-13 18:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
romanian Не на форуме
Moderator
*****

Сообщений: 3924
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 952
Сообщение: #10
 
Там нету о "помирится". Не надо между строк читать. Написано, давайте не нападать на друг друга, а действовать против общего врага. Как то так.

С.Стороженко писал(а):  Это путь созидания и творчества, а не торгашеского "купи-продай" с рисками вновь услышать на всех стадионах страны МГК или вновь получить решение Лозаннского трибунала
2014-02-13 18:04
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
пуля Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 1039
У нас с: 2013 Jan
Рейтинг: 369
Сообщение: #11
 
Какое отношение имеет к футболу то,что фанатьё не будет друг другу разбивать вывески,жечь розы и орать друг на друга всяческие оскорбления?…В очередной раз подтянули политику к спорту,не более.Грязные игры "дядек от политики" с футбольной школотой и карлотой.Лучше бы перестали орать всякую дрянь типа "рудольф гесс" и тэ пэ.

11 харьковчан-11пуль...и все в цель
2014-02-13 18:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
zlex40 Не на форуме


Сообщений: -262
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 1607
Сообщение: #12
 
(2014-02-13 18:04)romanian писал(а):  Там нету о "помирится". Не надо между строк читать. Написано, давайте не нападать на друг друга, а действовать против общего врага. Как то так.
В нашей истории был целый ряд пактов о ненападении (смотри в Википедии). Чем они заканчивались, мы хорошо помним.

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
2014-02-13 18:20
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Коловрат
Unregistered

 
Сообщение: #13
 
Мне новость понравилась.Никогда не идеализмровал фанатские движения,но данная инициатива говорит о многом(хотелось бы так думать),возможно,это один из многих "кирпичиков" зарождения нации,а это радует.
2014-02-13 18:20
Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #14
 
(2014-02-13 18:15)пуля писал(а):  Какое отношение имеет к футболу то,что фанатьё не будет друг другу разбивать вывески,жечь розы и орать друг на друга всяческие оскорбления?…В очередной раз подтянули политику к спорту,не более.Грязные игры "дядек от политики" с футбольной школотой и карлотой.Лучше бы перестали орать всякую дрянь типа "рудольф гесс" и тэ пэ.

Я в первую очередь обратил внимание на строку:- здійснюється жорсткий контроль за тим, щоб виключити будь-які конфліктні ситуації з простими вболівальниками (не фанатами) команд-опонентів як на виїзних, так і на домашніх матчах.

Глядишь простым болелам спокойнее будет дышаться, а то приходилось читать о всевозможных беспределах, творящихся вокруг стадионов и в их окрестностях.

Надеюсь, что будет как-то так:

"...- Люди постановили сегодня не работать. Ты что, стахановец? ..." (с) Вкусные фразы из "Ликвидации"

А как будет на деле - погядим, уже немного осталось!

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2014-02-13 19:28
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #15
 
(2014-02-13 18:20)Коловрат писал(а):  Мне новость понравилась.Никогда не идеализмровал фанатские движения,но данная инициатива говорит о многом(хотелось бы так думать),возможно,это один из многих "кирпичиков" зарождения нации,а это радует.

Думаю все приветствуют добрые инициативы и добрые дела от сограждан, не хочется, чтобы добрыми делами была вымощена дорога известно куда.

К сожалению, уверен, за любым объединением стоит определенная сила (изо всех сил пытаюсь не влезть в политику), и такая сила всегда преследует свои собственные цели, действуя методами, цивилизованность которых соответствует "цивилизованности" нашего государства.

Вкратце: я только за, если эта акция будет значить то, что она значит.
(Последний раз сообщение было отредактировано 2014-02-13 в 20:21, отредактировал пользователь domic.)
2014-02-13 20:01
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Ветеран форума
*******

Сообщений: 5484
У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2067
Сообщение: #16
 
(2014-02-13 20:01)domic писал(а):  
Скрытый текст
(2014-02-13 18:20)Коловрат писал(а):  Мне новость понравилась.Никогда не идеализмровал фанатские движения,но данная инициатива говорит о многом(хотелось бы так думать),возможно,это один из многих "кирпичиков" зарождения нации,а это радует.

Думаю все приветствуют добрые инициативы и добрые дела от сограждан, не хочется, чтобы добрыми делами была вымощена дорога известно куда.

К сожалению, уверен, за любым объединением стоит определенная сила (изо всех сил пытаюсь не влезть в политику), и такая сила всегда преследует свои собственные цели, действуя методами, цивилизованность которых соответствует "цивилизованности" нашего государства.

Вкратце: я только за, если эта акция будет значить то, что она значит.

)))

Муж мне заявляет: - "Бухать с подругами больше НЕ БУДЕШЬ!" А я смотрю на него и радостно думаю : -"Столько лет вместе живем, а сколько в нём еще оптимизма!!!!!

)))

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2014-02-13 20:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
domic Не на форуме
Administrator
***

Сообщений: 9574
У нас с: 2012 May
Рейтинг: 3847
Сообщение: #17
 
Big Grin
2014-02-13 20:21
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
pouhist Не на форуме
Осваивающийся
*

Сообщений: 16
У нас с: 2014 Feb
Рейтинг: 0
Сообщение: #18
 
теперь инет бойцов прибавиться))))
2014-02-13 20:54
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Grafzhuk Не на форуме
Почетный форумчанин
*****

Сообщений: 1018
У нас с: 2013 Feb
Рейтинг: 188
Сообщение: #19
 
интересно то,что и мы теперь не мкг для остальных,а главное то,что всегда за себя болеть надо,а не против кого то,я это всегда говорил,у нас ,что север,что юг остановились в развитии,ничего нового,даже интересное старое забыли,их старшие недалекие люди,просто никакие,ничего не могут нормальное сделать,ни речевок,не комбинаций
2014-02-13 20:56
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
ohotnik2006 Не на форуме
Прописан на форуме
****

Сообщений: 595
У нас с: 2013 Oct
Рейтинг: 66
Сообщение: #20
 
Интересно против кого они мирятся!Кто их общий враг?
Ага, и теперь не будет дырки и перди,а будет великий клуб Динамо и Днепр.
И что,кто-то в это верит?
(Последний раз сообщение было отредактировано 2014-02-13 в 21:56, отредактировал пользователь ohotnik2006.)
2014-02-13 21:51
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ 


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)