Создать ответ 

Рейтинг темы:
  • Голосов: 9 - Средняя оценка: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема с политическим подтекстом!
Автор Сообщение
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"

У нас с: 2012 May
Рейтинг: 78

(2017-07-13 17:40)valera_vvv писал(а):  Если Портников херовый журналист и читать его не стоит

Я не писал, что Портникова читать нельзя.
2017-07-14 08:15
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
valera_vvv Не на форуме
Moderator

У нас с: 2013 May
Рейтинг: 2080

(2017-07-14 08:15)Brigel писал(а):  
(2017-07-13 17:40)valera_vvv писал(а):  Если Портников херовый журналист и читать его не стоит

Забавное замечание, причём со ссылкой на цитату.... )))) Я вроде бы тоже не писал, что его читать нельзя! Писал, что НЕ стОит! Потому, что по Вашим же словам, верить ему нельзя.

Может быть меня Вы ни с кем и не путаете, но точно путаете, что я пишу уж наверняка не понимаете, что я имел ввиду! А переспросить лишний раз видать вера не позволяет, але то таке...

В Европе нет пока и близко команды лучше Металлиста!!!
Я господин несказанного слова, а сказанного я слуга! (с) Л. Быков
Правда выше закона, справедливость выше правды, милосердие выше справедливости, выше милосердия - любовь! (с) сериал Апостол
2017-07-14 09:53
romanian Не на форуме
Moderator

Рейтинг: 831

(2017-07-14 08:12)Brigel писал(а):  
(2017-07-13 22:40)romanian писал(а):  Был уже чёткий "начальник цеха" у власти. Хватит. Не надо больше таких.

По твоему получается, что целый слой населения не имеет права идти во власть? Делишь людей на касты и сословия? Этому можно, тому нельзя. Странное изречение для современного молодого человека.

А что странного? Или страной должны управлять домохозяйки? Нет уж, извините. Вот этих вот, которые живут по понятиям, также надо держать от власти подальше.

Люди не рождаются равными. Они рождаются благородными или низкими, умными или глупыми, сильными или слабыми в зависимости от того, как сочетаются черты тех, кто произвёл их на свет. А сочетаются они случайно.
2017-07-14 10:17
zlex40 На форуме
Ветеран форума

Рейтинг: 1588

Клименко, Добкін та розрахунки Путіна на
«іншу Україну»
[Изображение: 6C8BD631-4243-4929-8CF9-AABD548247BC_w256_r1.jpg]
Чому обшуки в офісах компаній Олександра Клименка і рішення про зняття недоторканності з Михайла Добкіна є набагато важливішими, ніж боротьба із корупціонерами серед депутатів партій коаліції або чинного уряду? Це питання прозвучить дивно для багатьох українців. Більш того, воно може здаватися абсолютно нелогічним. У будь-якій нормальній країні боротьба з корупцією у діючій владі є набагато важливішою за викриття попередників. Я говорив те ж саме, коли проходили суди над Юлією Тимошенко і Юрієм Луценком. Зверніть увагу на своїх чиновників, на своє оточення – це те, що я говорив президенту Віктору Януковичу, генеральному прокурору Віктору Пшонці, міністру внутрішніх справ Юрію Захарченку. Чому ж президенту Петру Порошенку, генеральному прокурору Юрію Луценку, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову я адресую зовсім інше послання?

Боротьба з діючими корупціонерами є життєво важливою для будь-якої цивілізованої країни. Але Україна – не просто країна. Це країна, яка зовсім недавно була фактичною колонією іншої держави. І ця інша держава не залишає своїх спроб відновити контроль над Україною. Причому всіма шляхами – і військовими, і пропагандистськими, і економічними.

У цієї держави в нашій країні є прихильники. Це, якщо хочете, «інша» Україна. Зовсім недавно ця «інша» Україна була при владі. Зовсім не випадково більшість чиновників цієї іншої України в результаті перемоги Майдану виявилася в Росії. А інша частина чиновників і політиків – залишилася в Україні, працює в парламенті, але позицій своїх не змінила. України-неколонії ці люди не знають і не хочуть. І вірять, що рано чи пізно їм вдасться взяти реванш. Коли? Тоді, коли в українців урветься терпець, як вчора сказав своїм співвітчизникам покровитель всіх цих людей, президент Росії Володимир Путін.

Але не можна сказати, що вони просто сидять і чекають, поки це станеться. Ні, вони активно працюють. Той же Клименко створив цілий інформаційний холдинг, який переконував українців – «ці» не кращі за попередників, нічого не змінилося і не зміниться.

Добкін перестав бути главою адміністрації Харківської області, але хіба його найближчий соратник Кернес припинив здійснювати контроль над містом?
[Изображение: V7MtL6r.jpg]
Мер Харкова Геннадій Кернес (праворуч) і голова Харківської ОДА Михайло Добкін
під час з’їзду депутатів Криму і південно-східних областей України у Харкові. 22 лютого 2014 року
А збереження контролю – це не просто збереження влади. Це ще і збереження правил гри, які були до Майдану. Але грати за цими правилами занадто небезпечно. У нас все ще чимало людей, для яких Батьківщина – це не цінності, не культура, не мова, не рідна земля. Для яких Батьківщина – просто гаманець. Таких людей багато в кожній країні світу, це факт. Але якщо в Україні таких стане більшість, Україна просто стане «недороссієй». На це і розраховує Путін. На це і розраховують його союзники в нашій країні.

Мені скажуть, що так хочуть самі громадяни. Але бажання громадян пов’язано ще і з тим, що після Майдану нова влада не стала рішуче боротися з наслідками дій режиму Януковича. Нерідко не могла – ми ж демократична країна, у нас є непорушним право приватної власності, у нас чесні вибори – а нерідко і не хотіла. Не хотіла, тому що так зручніше. Тому що є з ким домовлятися, є кому голосувати, є з ким укладати ситуативні союзи проти конкурентів у самій владі. І в результаті в Україні склався дивний симбіоз минулого і сьогодення. Неясно, чи є в такому симбіозі місце для майбутнього.

Mein Verein für alle Zeit wird 1925 sein!Металлист-чемпион
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-15 в 18:07, отредактировал пользователь zlex40.)
2017-07-15 17:59
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"

(2017-07-14 10:17)romanian писал(а):  
(2017-07-13 22:40)romanian писал(а):  Был уже чёткий "начальник цеха" у власти. Хватит. Не надо больше таких.

По твоему получается, что целый слой населения не имеет права идти во власть? Делишь людей на касты и сословия? Этому можно, тому нельзя. Странное изречение для современного молодого человека.

А что странного? Или страной должны управлять домохозяйки? Нет уж, извините. Вот этих вот, которые живут по понятиям, также надо держать от власти подальше.

Ну да. Во власти, в кресле спикера, должны сидеть мразь со справкой дэбила, а в кресле премьера гнида, которая не удосужилась среднее образование осилить. Самое то. Я вот к следующим выборам прогнозирую членство Кернеса в БПП. А что? Главное способность работать. Какие уж тут понятия.
(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-17 в 13:10, отредактировал пользователь Brigel.)
2017-07-17 13:08
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"

(2017-07-14 09:53)valera_vvv писал(а):  
(2017-07-14 08:15)Brigel писал(а):  

Забавное замечание, причём со ссылкой на цитату.... )))) Я вроде бы тоже не писал, что его читать нельзя! Писал, что НЕ стОит! Потому, что по Вашим же словам, верить ему нельзя.

Может быть меня Вы ни с кем и не путаете, но точно путаете, что я пишу уж наверняка не понимаете, что я имел ввиду! А переспросить лишний раз видать вера не позволяет, але то таке...

Да даже "НЕ стОит" я не писал.
2017-07-17 13:18
romanian Не на форуме
Moderator

Рейтинг: 831

(2017-07-17 13:08)Brigel писал(а):  
(2017-07-14 10:17)romanian писал(а):  

Ну да. Во власти, в кресле спикера, должны сидеть мразь со справкой дэбила, а в кресле премьера гнида, которая не удосужилась среднее образование осилить. Самое то. Я вот к следующим выборам прогнозирую членство Кернеса в БПП. А что? Главное способность работать. Какие уж тут понятия.

От вас конкретики 0 во всей теме. А обсасывать вкус какашек как то не интересно. Сделайте выводы

Люди не рождаются равными. Они рождаются благородными или низкими, умными или глупыми, сильными или слабыми в зависимости от того, как сочетаются черты тех, кто произвёл их на свет. А сочетаются они случайно.
2017-07-17 15:40
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"

(2017-07-17 15:40)romanian писал(а):  обсасывать вкус какашек

Тут конкретикой так и пахнуло от тебя.
2017-07-18 08:13
zlex40 На форуме
Ветеран форума

Господа! Не ты, а Вы. Мы не в пивнухе!
Соблюдайте Политес.
Nicht duzen. Siezen!
Folge 4: D wie Duzen
http://www.podcastchart.com/podcasts/deu...-wie-duzen

(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-18 в 14:19, отредактировал пользователь zlex40.)
2017-07-18 14:11
Brigel Не на форуме
закаленный "Металлом"

Обращение на "ты" не является ни оскорблением, ни нецензурщиной.
2017-07-19 08:50
zlex40 На форуме
Ветеран форума

Толковый словарь Даля писал(а):ВЫ
Местоим. личное мн. второго лица. Употреб. и говоря с одним лицом, из вежливости, как бы относясь к человеку, который один стоит многих. Не то тыкать, не то выкать, говорить ты и вы.
Фамильярностью это является. Вы намекаете, на близкие отношения с собеседником.
Или пользуетесь тинэйджерским сленгом.

Вы видно учили английский, а я немецкий.
Там и Вы (Sie) сохранилось, и падежи...
Вы б и русские вслед за звательным.

(Последний раз сообщение было отредактировано 2017-07-19 в 12:11, отредактировал пользователь zlex40.)
2017-07-19 09:58
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 4 Гость(ей)